0:0
1:0
1:2
1:0
branky (asistence): 37:01 Šimon Kubina (Pavel Kotrč), 57:08 Petr Hofman (Vojtěch Výborný), 60:57 Jan Lehký (Dominik Emlar)
branky (asistence): 45:57 Matěj Lubenský (David Kolář), 53:56 Lukáš Tomeš (Jakub Rybka)

TJ Sokol Jaroměř - Panthers Praha 3:2p
38. Šimon Kubina, 58. Petr Hofman, 61. Jan Lehký - 46. Matěj Lubenský, 54. Lukáš Tomeš; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 175; zásahy brankářů: Šimon Špaček 20 - Jan Borák 25; po třetinách: 0:0, 1:0, 1:2, 1:0;
60:57
60:57
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Lehký, asistoval Dominik Emlar (3:2).
60:57
Komentář domácího trenéra Martina Klapka:"Dnešní zápas rozhodla disciplinovanost našich hráčů, kteří během zápasu plnili vše co měli. Doufáme, že se nám zítra podaří přenést sérii zpět do Prahy. Děkuji divákům za skvělou atmosféru!"
60:57
Počet střel po prodloužení 2:0
60:57
Komentář hostujícího asistenta trenéra "Dneska jsme přijeli s úplně jiným týmem, nešlo nám to, nedokázali jsme se pořádně dostat do hry a zabrali jsme až v druhé půlce zápasu, to jsme se zlepšili, ale srazila nás zbytečná oslabení, zítra budeme hrát lépe. Díky všem za zápas.
57:21
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:21
Praha opět v početní nevýhodě po podražení Nožičky Ptáčníkem
57:08
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Vojtěch Výborný (2:2).
57:08
Praha vybojovala míček pro sebe a snaží se ho držet na svých čepelích, míček však vybojoval Výborný a posílá ho z první na Emlara, ten vyslal střelu na Boráka míček se však odrazil a ten zachytává Hofman, který pod padajícího Boráká skóruje a vyrovnává
55:14
Vyloučen hráč Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha na 2 minuty za zdržování hry.
55:14
Domácí by nyní mohli vyrovnat, za zdržování hry je vyloučený Lukáš Pokorný a Jaroměř tak může využít početní výhody
53:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Jakub Rybka (1:2).
53:56
Nedáš dostaneš, Tomeš vymetl pavučinu v růžku za Špačkem
53:09
Panthers teď Jaroměři předváděla jak u nich vypadá Matějská - točili domácí hráče, až se jim málem zatočila hlava
52:23
Kubina opět zkoušel svou jedovkou ohrozit Boráka, tentokrát jen těsně míjí
52:00
Hostující kapitán, Kolář, ve vyložené šanci míjí přihrávku a míček se kutálí dál do rohu hřiště
51:01
Schwarz v rohu hřiště bojuje ze všech sil, vyvést míček se mu však nepovedlo
50:00
Hra se přelévá ze strany na stranu, domácí bohužel v rozehrávce chybují a věnují tak míček opět Panthers, ti něštěstí faulují a hru vrací Jaroměři
48:00
Panthers vstřelená branka nakopla a ti zařadili vyšší rychlostní převod
47:09
Na hřišti převládají silné emoce
45:57
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matěj Lubenský, asistoval David Kolář (1:1).
45:57
Po nedůrazu na domácí polovině se prosazuje Matěj Lubenský
44:12
Přesilová hra domácím vůbec nevyšla, více na balonku byli spíše hráči Panthers
42:12
Vyloučen hráč David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
42:12
I Jaroměř si nyní zahraje přesilovou hru, a to potom, kdy se provinil hostující kapitán David Kolář
42:00
Teď se však (Výborný) dopustil hrubky na středu hřiště, kdy nepřesně přihrával na Hrobského
39:32
Poslední půl minutu druhé třetiny se míčku ujímají hráči z Prahy, Novotný na chvíli uklidnil hru odhozením míčku mimo hru
39:09
Jaroměř stále drží hru ve vysokém tempu
37:01
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Šimon Kubina, asistoval Pavel Kotrč (1:0).
37:01
Kotrč přihrával z rohu na polovině připraveného Šimona Kubinu, který svou tvrdou střelou našel místo mezi rukou a hlavou Boráka a otvírá tak stav utkání
35:50
Jaroměř je nyní v mírnějším tlaku, o každý balonek se rvou hlava nehlava
34:00
Kulisu v hale dotváří také výborní fanoušci, kterých dnes přišlo 175, děkujeme!
33:34
Panthers vybojovali míček na polovině hřiště, ale nedokázali skákající míček usměrnit a ten končí za mantinelem
30:32
Domácí kapitán vybojoval míček na polovině hřiště a ocitá se tak sám před brankářem, Borák mezi nohama míček zachytává
29:32
Nožička si poležel na zemi s Křivancem, oba se navzájem pošťuchovali, ale naštěstí vše v pořádku
25:59
Sukup pohotově zasáhl míček ve vzduchu těsně před hostující bránou, odraz se však jen těsně nedostal za Borákova záda
24:34
Ztracený míček Panthers na domácí polovině zachytává Výborný a ten společně s Novotným zaútočili na Boráka, ten se však rychle přemístil a míček zachytil
23:09
Hofman při výběhu po dlouhém mantinelu tvrdě narazil na bránícího hráče
22:43
Škola odevzdal míček soupeři, kdy se snažil přelobovat střed hřiště a místo toho přeloboval celé hřiště a ještě dál
22:00
Nejlepší hráč mezi diváky si myslí, že by všechno promněnil :)
19:58
Poslední vteřina první třetiny a Špaček zachytává míček do svých rukou.
18:32
Překonat Boráka se zdá být velmi těžký úkol, Emlar se před ním ocitá téměř sám, ale v rychlosti se mu nepodařilo dostatečně nadzvednout míček
17:21
Schwarz krosovou přihrávkou hledal Školu, jeho myšlenku zachytili obránci Prahy
16:22
Hra se přelévá ze strany na stranu
14:49
Po rozehrávce z rohu se snažil Hofman zakončit z otočky, ale i Borák zatím drží svůj tým
13:56
Jakob vypálil prudkou střelu, která mířila do levého růžku, ale Špaček pohotově vyrazil míček mimo
12:21
Kotrč našel Nožičku na pravém mantinelu, ten sice překonal obranu Panthers, ale to bylo asi všechno
11:15
Špaček zatím předvádí kavlitní výkon, a při oslabení udržel zatím čisté konto
09:15
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
09:15
Po souboji na středu hřiště byl faulovaný Kolář od domácího Školy, a ten tak posílá svůj tým do oslabení
07:45
Sukup svou střelou pouze orazítkoval brankovou konstrukci
06:30
Špaček předvedl kousek pro diváky, kdy si celkem lehký míček vyhodil nad sebe a málem do brány, vše naštěstí dobře dopadlo...všichni domácí si oddychli
05:00
Panthers se nyní na chvíli usídlili na polovině Jaroměře
04:34
Emlar našal na středu hřiště připraveného Lehkého, který bohužel střelu umístil pouze do břicha hostujícího gólmana
03:12
Pomoc domácích z "Béčka", Schwarz, vyzkoušel Boráka
02:43
Domácí rozehrávají z rohu na obranné polovině hostujcího týmu a Hofman ve velmi slibné šanci před Borákem
01:09
Oba brankáři si již připsali prvnízákroky.
00:43
Začátek utkání je z obou stran velmi opatrný. Pražsský tým spíše vyčkává, co domácí vymyslí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Jan Borák; hráči v poli: Matěj Lubenský, Jakub Rybka, Jaroslav Janoušek, David Kolář, Patrik Míka
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Šimon Špaček; hráči v poli: Jan Škola, Dominik Haž, Vojtěch Schwarz, Jan Hrobský, Vojtěch Výborný
00:00
Dobré odpoledne, příznivci florbalového sportu!! Dnes Vás vítáme u třetího utkání 1. kola play-off, za stavu 2:0 pro hostující tým z Prahy, dnešní zápas je proto velmi důležitý, jelikož se již dnes může rozhodnout o postujícím týmu do dalšího kola play-off.