0:3
2:2
0:1
- : -
branky (asistence): 27:14 Adam Lichnovský (Petr Vývoda), 36:26 Tomáš Sladkovský (Petr Podlezl)
branky (asistence): 01:43 Roman Oborák (Marek Šmída), 05:16 Roman Oborák, 13:42 David Friedel (Petr Kašpar), 29:05 David Friedel (Patrik Michalík), 34:55 Patrik David (Patrik Michalík), 52:15 Petr Kašpar (Roman Oborák)

FBC Vikings Kopřivnice - Z.F.K. Petrovice 2:6
28. Adam Lichnovský, 37. Tomáš Sladkovský - 2. Roman Oborák, 6. Roman Oborák, 14. David Friedel, 30. David Friedel, 35. Patrik David, 53. Petr Kašpar; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 5:0; využití: 0:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Martin Janečka 21 - Jakub Rataj 24; po třetinách: 0:3, 2:2, 0:1;
60:00
59:59
Střely celkem - 26:27
59:59
Komentář trenéra hostů Michala Deuse: Z naší strany nejlepší výkon v sérii poctivý, sebevědomý a až na pár výjimek i relativně komplexní. Jsme rádi že jsme to ukončili ve 3 zápasech které nás dostatečně prověřili soupeři za celou sérii děkujeme odehrál dobré zápasy.
59:59
Střely v 3. třetině - 9:6
59:59
Komentář trenéra domácích Marka Jehlára: Opět jsme nezvládli začátek zápasu a celou první třetinu. Soupeř si vytvořil pohodlný náskok, který jsme naší chabou koncovkou nebyli schopni dotáhnout. V celé sérii byl výrazně lepší, zaostávali jsme ve všem v každém zápase jsme měli hluchou chvíli ve které soupeř rozhodl zápasy. Gratuluji soupeři k postupu a přeji mu hodně štěstí v dalších bojích.
59:00
Začala poslední minuta 3. třetiny.
57:24
Oborák netrefuje prázdnou branku.
56:37
David zkoušel překvapit Janečku bekhendovou střelou.
53:29
Kopřivnice zkouší dlouhé náhozy přes celé hřiště.
52:16
Kašpar si vychutnal Janečku bekhendovým blafákem.
52:15
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
52:15
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Roman Oborák (2:6).
50:47
Kresta netrefil branku.
49:28
Po tvrdém střetu zůstává ležet na hrací ploše Kopelec a Lichnovský.
49:07
Tvrdý zákrok Šimíčka končí rozehrávkou Petrovic.
47:57
Opatřil se pokoušel překonat Rataje střelou na vzdálenější, Rataj byl ale proti.
46:50
Tečovaná střela Podlezla nekončí v Ratajově brance.
46:00
Petrovice nevyužily ani jednu ze svých přesilovek.
43:45
Vyloučen hráč Jan Matúš družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
36:27
Sladkovský nenápadně vystřelil a míček prošel až za záda Rataje.
36:26
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Sladkovský, asistoval Petr Podlezl (2:5).
35:18
Kombinace mezi Krestou a Lichnovským nekončí gólem.
34:55
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Patrik David, asistoval Patrik Michalík (1:5).
34:14
Petrovice ještě v přesilovce nevystřelili.
32:37
Šimíček zkoušel dlouhým náhozem najít Opatřila.
32:31
Vyloučen hráč Ondřej Kubátko družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
32:00
Další vyloučení na straně Kopřivnice.
30:47
Vývoda zkoušel bekhendovou střelou překvapit Rataje.
30:37
Janečka opět vytahuje skvělý zákrok.
30:06
Rychlý netrefil prázdnou branku.
29:06
Friedel dostal dobrou nahrávku do běhu od Michalíka a Friedel se nemílil.
29:05
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil David Friedel, asistoval Patrik Michalík (1:4).
28:48
Zátopek otestoval pozornost Rataje střelou ze střední blízskoti.
27:15
Vývoda zachytil rozehrávku Petrovic a následnou nahrávkou na Lichnovského, který se nemílil a vymetl.
27:14
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Petr Vývoda (1:3).
24:55
Vyloučen hráč Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
24:06
Janečka vynikajícím zákrokem vyráží míček.
23:22
22:19
Uvírův nához z půlky hřiště končí mimo branku.
22:10
Lichnovský se pokoušel nachytat Rataje střelou na bližší tyč.
21:42
Vývoda fotbalovým trikem odkopl míček.
20:50
Oborák přestřelil prázdnou branku Janečky.
20:01
Za malý okamžik nám začne 2. třetina, ve které budeme doufat, že Kopřivnice otočí průběh zápasu.
15:53
Kopřivnice se opět nebojí a dokonce i vystřelili.
15:26
Vyloučen hráč Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
13:43
Prosazuje se odchovanec kopřivnického florbalu David Friedel, nenápadnou střelou ze středu hřiště.
13:42
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil David Friedel, asistoval Petr Kašpar (0:3).
12:54
Lichnovský přešel ve vlastním oslabení, až za branku Petrovic.
12:24
Matúš dokulhal na střídačku po souboji v rohu hřiště.
11:56
Kopřivnice zatím odolává tlaku Petrovic.
11:32
Trestné střílení družstva Z.F.K. Petrovice neproměnil Petr Kašpar.
11:32
Vyloučen hráč Jan Matúš družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
11:32
První vyloučení zápasu.
10:00
Uvíra hledal před brankou Rataje někoho v kopřivnickém dresu, nikoho ale nenašel.
09:23
Kopřivnice pečlivě rozehrává.
07:21
Lichnovského střela končí odrazem od masky Rataje.
06:26
I přes nepříznivý vývoj se Kopřivnice snaží hrát kvalitní florbal.
05:17
Oborák si vychutnal Janečku, krásnou střelou na vzdálenější tyč.
05:16
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Roman Oborák bez asistence (0:2).
04:05
Rozehrávka Petrovic zmátla kopřivnické natolik, že Kopelec mohl skórovat do prázdné.
03:50
Sokol neprocedil míček za záda Rataje.
03:10
Faul Baďury na Friedela končí standartkou Petrovic.
01:44
Petrovice potrestaly nekoncentrovanost Kopřivnice, rychlým gólem.
01:43
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Marek Šmída (0:1).
01:27
Tečovaná střela Zátopka nekončí v brance.
00:58
Faul Kopelce na Sokola, končí rozehrávkou na půlce hřiště.
00:01
Úvodní buly pro Kopřivnici.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. Petrovice: brankář: Jakub Rataj; hráči v poli: Petr Kašpar, Roman Oborák, Jan Daubner, Marek Čížek, Marek Šmída
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Martin Janečka; hráči v poli: Jakub Kresta, Adam Lichnovský, Lukáš Soukal, Ondřej Kubátko, Adam Štefek
00:00
Dobrý den, vážení příznivci mužského florbalu, vítáme Vás při sledování utkání 3. kola play-off Národní ligy mužů-východ, ve kterém se utkají FBCVikings Kopřivnice a Z.F.K. Petrovice.