3:0
3:0
2:2
- : -
branky (asistence): 03:57 Petr Zavadil (Roman Mach), 08:15 Miloš Prášil (Tomáš Fryšavský), 19:48 Miloš Prášil (Tomáš Trentin), 22:49 Miloš Prášil (Roman Mach), 36:25 Ondřej Dvořák (Miloš Prášil), 38:16 Tomáš Trentin (Ondřej Dvořák), 50:04 Miloš Prášil (Filip Létal), 58:52 Miloš Prášil (Ondřej Dvořák)
branky (asistence): 45:50 Radim Vlk (Petr Liška), 55:29 Petr Liška (Tomáš Paul)

ASK Bystřice n.P. - Sokol Erupting Dragons H. Brod 8:2
4. Petr Zavadil, 9. Miloš Prášil, 20. Miloš Prášil, 23. Miloš Prášil, 37. Ondřej Dvořák, 39. Tomáš Trentin, 51. Miloš Prášil, 59. Miloš Prášil - 46. Radim Vlk, 56. Petr Liška; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Filip Létal 32 - Petr Brestovský 21; po třetinách: 3:0, 3:0, 2:2;
60:02
Komentář trenéra hostujícího týmu Sokol ED H.Brod Petra Lišky: Je neskutenčé, jak jeden hráč dokáže zvednout výkon celého mužstva. Nastoupil proti nám úplně jiný soupeř. My jsme do útoku předvedli, dalo by se říct, dobrý výkon, ale zlobila nás koncovka nebo jsme ztroskotali na skvěle chytajícím Létalovi. Na tréninku vyřešíme potřebné věci do obrany a příští víkend se pokusíme vyhrát sérii. Děkujeme soupeřů a diváků.
60:01
Komentář trenéra domácího týmu ASK Bystřice n.P. Miloše Prášila: Po výborné hře defenzívy a perfeknímu kolektyvnímu výkonu bez hrubých chyb jsme si dnes vítězství zasloužili. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
Celkový počet střel v utkání ASK Bystřice n.P. 29:Sokol ED H.B.34.
58:52
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Miloš Prášil, asistoval Ondřej Dvořák (8:2).
57:42
Létal vyráží tvrdou střelu Míky.
55:29
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Petr Liška, asistoval Tomáš Paul (7:2).
55:26
Hostující tým hraje v plném počtu.
55:00
Dvořák netrefuje prázdnou bránu.
53:13
Vyloučen hráč Patrik Kučera družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za špatné střídání.
53:13
Rozhodčí signalizuje vyloučení a domácí hrajou bez brankáře.
51:59
Hostující tým hrozí domácím z protiútoku.
50:05
Dlouhý výhoz Létala Prášil zakončuje střelou pod horní tyčku.
50:04
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Miloš Prášil, asistoval Filip Létal (7:1).
49:24
Mazánek blokuje tvrdou střelu Paula.
47:19
Prášilova střela končí mimo hřiště.
46:24
Vyloučen hráč Jaromír Čermák družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:50
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Radim Vlk, asistoval Petr Liška (6:1).
44:09
Zavadil se dostává sám proti Brestovskému, ale netrefuje branku.
43:10
Pešek razítkuje domácím tyčku.
42:42
Sláma netrefuje bránu a svoje pocity vyjadřuje hlasitým dupnutím.
41:55
Několik opakovaných rozehrávek v rohu hostů.
40:21
Po faulu na Létala neuznaná branka.
40:07
Hostující tým vyhrává uvodní vhazování do 2.třetiny.
40:00
40:00
39:59
Počet střel po 2.třetině ASK Bystřice n.P. 9:Sokol ED H.B 9.
38:17
Dvořák bere hostujícímu týmu míček a předává Trentinovi, který rychlým protiútokem skóruje.
38:16
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Tomáš Trentin, asistoval Ondřej Dvořák (6:0).
36:57
Domácí hrají v plném počtu.
36:25
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Miloš Prášil (5:0).
36:25
Míka ztrácí balonek a Dvořák Prášilovu střelu doráží.
36:12
Mach zamezil jasný gólovce od Paula.
35:19
Chocholáč drží hostující tým daleko od domácí brány.
34:52
Vyloučen hráč Tomáš Trentin družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
34:30
Rozhodčí avizuje odložené vyloučení domácích.
31:40
Paul krásnou kličkou orazítkoval Létalovu tyčku.
30:10
Domácí tým se nemůže dostat ze své půlky.
28:40
Domácí hrajou v plném počtu.
28:02
Sláma střílí na domácí bránu, ale trefuje jenom boční tyčku.
26:37
Vyloučen hráč Ondřej Pročka družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za špatné střídání.
24:58
Hra se hraje ve vysokém tempu.
22:50
Standartní situace pro domácí tým a jednoduše porvedená znamená, že domácí tým odskakuje soupeři o další branku.
22:49
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Miloš Prášil, asistoval Roman Mach (4:0).
22:41
Domácí drží míček na své polovině.
21:03
Míček je teď pod kontrolou hostujícího týmu.
20:02
Uvodní vhazování druhé třetiny vyhrál Prášil.
20:00
20:00
19:59
Počet střel po 1.třetině ASK Bystřice n.P. 11:Sokol ED H.B 12.
19:49
Prášil vykroužil z rohu a přesnou střelou střílí dalsí branku.
19:48
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Miloš Prášil, asistoval Tomáš Trentin (3:0).
19:04
Probíhá poslední minuta 1.třetiny.
17:47
Fryšavský trefuje bránu, bohužel jenom z boku.
16:20
Paul vyzkoušel pozornost Létala.
14:49
Hra se odehrává v tempu nahorů a dolů.
13:26
Hostující tým uzavřel domácí na jejich polovině a nedovolil vystřídat.
11:18
Prášil krásně našel volného Dvořáka ten však do prázdné brány netrefil.
08:16
Domáci uzavřeli hostující tým na jejich půlce a po krásné kombinaci Fryšavského a Prášila odskakují hostům na rozdíl dvou branek.
08:15
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Miloš Prášil, asistoval Tomáš Fryšavský (2:0).
06:19
Pročka se ocitl sám před bránou, ale i přes dorážku branku nevstřelil.
03:58
Rychlá křížná přihrávka Macha a míček končí v síti.
03:57
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Petr Zavadil, asistoval Roman Mach (1:0).
01:58
První střela na bránu Brestovského, střílí Slavíček.
01:38
Hoši z H. Brodu jsou stále na míčku a ohrožují bránu domácích.
01:01
Peškova prudká střela byla zblokována obráncem z Bystřice.
00:01
Úvodní vhazování vyhrává H. Brod a hra je pod jejich kontrolou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Erupting Dragons H. Brod: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Tomáš Paul, Petr Liška, Jaromír Čermák, Jan Dočekal, Ondřej Míka
00:00
Line-up domácích ASK Bystřice n.P.: brankář: Filip Létal; hráči v poli: Jaromír Chocholáč, Tomáš Trentin, Miloš Prášil, Ondřej Dvořák, Rudolf Mazánek