2:1
4:2
2:3
- : -
branky (asistence): 03:47 Jakub Rybka (David Kolář), 17:37 Jakub Rybka (Matěj Lubenský), 23:14 David Kolář (Jaroslav Janoušek), 27:36 Jakub Rybka (Patrik Míka), 33:51 Jakub Veverka (Zbyněk Tomiška), 38:51 Matěj Lubenský (Jaroslav Janoušek), 50:47 Jaroslav Janoušek (David Kolář), 52:16 Jiří Krůšek
branky (asistence): 16:36 Petr Hašek (Jan Škola), 33:39 Petr Hašek (Petr Hofman), 36:42 Petr Hofman (Dominik Emlar), 47:43 Dominik Emlar, 51:23 Petr Hofman (Jakub Kubina), 59:20 Dominik Emlar (Petr Hašek)

Panthers Praha - TJ Sokol Jaroměř 8:6
4. Jakub Rybka, 18. Jakub Rybka, 24. David Kolář, 28. Jakub Rybka, 34. Jakub Veverka, 39. Matěj Lubenský, 51. Jaroslav Janoušek, 53. Jiří Krůšek - 17. Petr Hašek, 34. Petr Hašek, 37. Petr Hofman, 48. Dominik Emlar, 52. Petr Hofman, 60. Dominik Emlar; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3:7; využití: 4:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Jan Borák 24 - Jiří Veinfurter 13, Šimon Špaček 9; po třetinách: 2:1, 4:2, 2:3;
60:00
Vyjádření trenéra hostí (Martin Klapka): "Zápas rozhodla hra Panthers v přesilovkách."
60:00
Cenu partnera Mixit získali za tým hostů hráč číslo 10 Petr Hašek a za tým Panthers hráč číslo 17 Matěj Lubenský.
60:00
Vyjádření asistenta trenéra domácích (Štěpán Weber): "Čekali jsme ubojované utkání, dle očekávání rozhodovaly góly v početních výhodách, potěšilo nás, že jsme zápas zvládli po psychické stránce a že se nikomu nic nestalo, zároveň ale bychom chtěli zvládat závěry utkání s větším přehledem. Díky všem za zápas."
60:00
Střely na bránu ve třetí třetině: Panthers 10, Jaroměř 11
60:00
59:20
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Petr Hašek (8:6).
59:20
Hostující Hašek ochránil vlastní prázdnou bránu a založil gólovou situaci na straně domácích.
58:23
Borák napálil Novotného balónem do obličeje, asi mu tím chtěl naznačit, že mu brání ve výhozu.
58:23
Zdravotnice Jana Ježková byla neslušně poslána do háje. Led ale hostujícímu Novotnému nakonec vnutila.
57:55
Lubenský předvedl ukázkový fatál. Takhle přesnou přihrávku nedal žádnému ze svých spoluhráčů za celou svoji kariéru. Hostující hráč mu byl zřejmě sympaticky.
57:00
Kolář pálí z první do soupeřovi hokejky.
55:57
Vyloučen hráč Šimon Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za držení.
55:57
Míka si povídá s Emlarem o důsledku Emlarovy vysoké hole.
55:57
Kubina podržel Koláře na hostující polovině.
55:35
Škola z rohu posílá přesnou přihrávku, kterou nikdo nebyl schopen dostat do branky.
55:25
Křivanec vyšťouchl poskakující balón pryč od brány.
55:05
Hudec nebyl schopen vyhrát souboj tělem, tak soupeře přelstil a získal balón. Bylo to tak promyšlené, že se to raději odpískalo.
54:30
Ptáčník se obtočil kolem soupeře i s balónem.
53:12
Výskok, který se nestal, byl odpískán.
52:16
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Krůšek bez asistence (8:5).
52:14
Krůšek využívá standardní situace před bránou a posílá balón někudy do brány.
52:07
Kolář vybojoval pro svůj tým standartku v rohu.
51:23
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Jakub Kubina (7:5).
51:23
Borák zaspal střelu od mantinelu, stálo ho to gól.
50:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval David Kolář (7:4).
50:47
Janouškova střela za moc nestála, ale oslavný kotrmelec ano.
50:47
Janoušek udělal otočku sem, otočku tam a posílá po zemi nezábavnou střelu.
50:43
Krůšek to myslel dobře a trefuje horní roh haly.
50:18
Veverka byl přehnut přes mantinel, ale statečně a bleskurychle se zvedá.
49:49
Ze standardní situace to Míka pálí do některého břicha.
49:35
Tomiška s Veverkou obrali hostujícího obránce o balón.
49:00
Krůšek na Pokorného, ale balón se rozeskákal a nedal si říct.
47:43
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar z trestného střílení (6:4).
47:43
Emlar přelstil Boráka po zemi.
47:43
Ptáčník si zavařil a vypadalo to na samostatný únik hostujícího hráče.
47:18
Rozhodčí domlouvá Kubinovi, který se tváří, že si je své chyby vědom.
46:34
Vyloučen hráč Jakub Rybka družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
46:34
Rybka zúžil prostor pro průchod hostujícího hráče na minimum a jde si sednout.
46:02
Vyloučen hráč Petr Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
46:02
Hofmanovi se zachtělo být hrubý, jde za to pykat.
45:37
Vyloučen hráč Vojtěch Výborný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za vysoká hokejka.
45:37
Lubenský se tentokrát sbližoval se Školou na hostující polovině. Tento románek bez trestu nezůstane.
45:37
No to je Výborný...
45:00
Pokorný luxusně obehrál dva soupeře, třetí se nedal.
44:40
Borák si připisuje parádní zákrok.
44:31
Kubina vzteky zrudl, rozhodčí mu to nezbaštil.
43:06
Krůšek osekal co se dalo a skoro mu to prošlo.
42:12
Hostující gólman Špaček nádherně vykrývá Rybkovu střelu z dálky.
42:03
Lubenského granát vypadal moc hezky, ale nedoletěl daleko.
41:20
Hofman se proběhl až za domácí bránu a snad každý hráč Panthers si na něj sáhl.
41:00
Rybka ukázal na soupeře zadek a obral ho o balón.
40:24
Povyk jako na tržnici před domácí bránou a hosté mají standardní situaci.
40:03
Domácí jsou poprvé neúspěšní při vhazování.
40:00
40:00
Počet střel: Panthers 10, Jaroměř 11
40:00
39:50
Tomiška posílá nahrávku přes celou šířku hřiště a hlavně mezi minimálně jedněmi nohami soupeře.
38:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matěj Lubenský, asistoval Jaroslav Janoušek (6:3).
38:51
Střídání brankáře. Nový brankář Šimon Špaček družstva TJ Sokol Jaroměř
38:51
Lubenského třetí gól v zápase, první uznaný.
37:55
Rybka jednou rukou nic nezmohl a tvářil se, že to už nikdy neudělá.
36:42
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Dominik Emlar (5:3).
36:42
Otvor pod Borákovou rukou pozval balón dál a ten neodmítl.
36:20
Janoušek povodil soupeře, ale nic velkého z toho nebylo.
35:30
Křivanec blokuje důležitý balón.
33:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Veverka, asistoval Zbyněk Tomiška (5:2).
33:39
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Petr Hofman (4:2).
33:10
Tomiška osekán ze všech stran, bohužel jeho prosby nikdo nevyslyšel.
32:50
Přesilovka hostujících nevypadá vůbec zle, ale domácí odpovídají kvalitní obranou.
32:37
Vyloučen hráč Matěj Lubenský družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
32:20
Hofmanův backhand nepatří mezi ukázkové.
31:47
Krůškova tutovka dopadla neúspěšně.
31:35
Tomiška na Křivance a ten zase zpátky na Veverku, který intenzitu střely podcenil. Již dříve zmíněný průvan střelu zastavil před bránou.
30:25
Hosté si zřejmě během oddechového času řekli, že balón hráčům Panthers nepůjčí. Borák jim plány překazil.
29:40
Hostující škola posílá ukázkovou zadovku na svého spoluhráče, který si nevěděl s balónem rady.
28:58
Hostující Hrobský nachytal několik domácích hráčů a má tudíž dostatek času vystřídat.
28:20
Kolář běží a pálí a vedle.
27:52
Ptáčník nádherným lobem nahazuje na Pokorného, který je atakován.
27:36
Timeout TJ Sokol Jaroměř
27:36
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Rybka, asistoval Patrik Míka (4:1).
27:36
Rybkovi to prostě pálí.
27:19
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
27:19
Rychlost Tomiškova úprku nenechala Školu v klidu.
26:55
Míka prohrál přetlačovanou o balón a soupeř se pár vteřin tvářil nebezpečně.
26:25
Borák nádherně vykrývá střelu mířící do horního růžku.
25:25
Jakob tentokrát mířil přesně, ale gólman se nenechal zahanbit.
24:51
Lubenský opět vstřelil gól pro srandu králíkům, neplatný.
23:14
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Jaroslav Janoušek (3:1).
23:14
Kolář doťukává balón do brány a končí tentokrát na břiše.
22:50
Rybka a Hošek se mazlí pod časomírou.
22:24
Vyloučen hráč Jiří Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za držení.
22:24
Kolář byl posazen na zadek před hostující bránou. Vypadá to že si na něj, po rozhovoru s rozhodčími, sedne znovu.
22:18
Janoušek zapnul naivní režim a pálí do prvního hráče.
21:18
Hostující se mezi sebou mečují na domácím velkém brankovišti. Někteří i na malém, ale co oči nevidí...
20:32
Druhá formace celé střídání na balónu. Kýbl nebezpečně střílí z otočky.
19:40
Výhoda pro domácí, za kterou Kolář zaplatil hlavou.
19:15
Hodně diskutabilní vysoká hůl. Lubenský jednoznačně vsítil gól, rozhodčí je jiného názoru.
18:28
Hostující trenér chytá rapla.
17:37
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Rybka, asistoval Matěj Lubenský (2:1).
17:37
Přesilovka přinesla i ovoce. Lubenského kros nenechal ležet ladem Rybka.
17:10
Hašek zřejmě tímto gólem objevil své nové schopnosti a dovoluje si na domácí polovině. O balón byl obrán.
16:36
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Jan Škola (1:1).
16:36
Drobný fatál od Jakoba a hostující Hašek situace zdárně využil.
16:00
Vyloučen hráč Jiří Novotný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:00
Janoušek leží na krovkách.
15:21
Na hřišti se aktuálně nic extra neděje. Chtěla bych proto touto cestou pozdravit Lucii Kalinovou, která tu bohužel dnes není s námi.
14:12
Křivanec v dresu Lukáše Jenšíka střílí mířenou střelu na bránu. Hostující gólman ho měl přečteného.
12:50
Tomeš obehrál hned několik soupeřů v řadě. Jednoho si následně vybral a napral to do něj z metru.
12:04
Veverka několikrát obíhá malé kolečko s balónem v rohu.
11:34
Janoušek exkluzivně vybízí Lubenského, který dává břevno.
11:08
Hudec kromě dvou spoluhráčů obehrál i Lubenského ze své lajny.
10:45
Tomeš sice ze vzduchu krásně trefuje balón, ale úplně mimo.
10:22
Průvan odvál Krůška na soupeře, který padá na zem.
10:10
Ptáčník přesnou a něžnou střelou ohrozil branku hostí.
08:09
Hostující Hašek netrefuje odkrytou bránu. Vybízející spoluhráč se drží nevěřícně za hlavu.
07:30
Hudec nádherně vykrývá střelu svým štíhlým tělem.
06:49
Vyloučen hráč Jaroslav Janoušek družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení.
06:49
Drobná šarvátka na hostující půlce končí trestem pro Janouška.
06:15
Ačkoliv Jakob ostřil již od vstupu do haly, pálí úplně mimo.
05:30
Ptáčník a Jakob se snaží rozehrát.
05:28
Hostující Emlar se na zemi drží za čelo a vzápětí odbíhá.
05:06
Hostující Mědílek pálí hodně vedle.
04:50
Kolář ztrácí hůl a ve stejný moment dostává přesnou přihrávku.
03:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Rybka, asistoval David Kolář (1:0).
03:47
Lubenský vyrval ve vlastním rohu soupeře a založil tak gólovou akci.
03:24
Hostující hráči nebezpečně blízko domácí brány.
03:00
Rybka to zkouší od mantinelu, marně.
02:13
Vyloučen hráč Pavel Kotrč družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra bez hokejky.
02:13
Krůšek napaden proti pravidlům.
01:28
Hosté ze standartky nebezpečně vystřelili na bránu.