2:5
1:0
- : -
FBS Olomouc
branky (asistence): 16:46 Eva Krauskopfová (Nela Škopánová), 27:17 Tereza Mošťková (vlastní branka), 37:06 Anežka Slaná (Nela Škopánová), 56:05 Anežka Slaná (Eliška Kučerová)
FBS Olomouc
branky (asistence): 26:07 Jitka Oháňková (Alena Sklenářová), 27:40 Alice Pavlíková (Petra Grufíková), 28:19 Monika Fleischmannová (Monika Zamazalová), 34:07 Kateřina Peterková (Monika Zamazalová), 39:32 Petra Grufíková

Panthers Praha - FBS Olomouc 4:5
17. Eva Krauskopfová, 28. Tereza Mošťková, 38. Anežka Slaná, 57. Anežka Slaná - 27. Jitka Oháňková, 28. Alice Pavlíková, 29. Monika Fleischmannová, 35. Kateřina Peterková, 40. Petra Grufíková; rozhodčí: Barbora Beranová - Kristýna Šedová; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Kristýna Horňáková 20 - Martina Franková 31; po třetinách: 1:0, 2:5, 1:0;
60:00
Komentář trenéra hostů Petra Dadeje: "Stejný tým, stejný soupeř, stejná hala, odlišné podmínky a odlišný výkon. Skládáme první díl skládanky, těšíme se na domácí odvety. Děkuji výborným rozhodčím a soupeři za utkání."
60:00
Cenu Mix.it pro nejlepší hráčku utkání předá třetí gólman mužského A-týmu Jan Slavata, který dnes dostal volno. Hráčka utkání z týmu FBS Olomouc je #25 Martina Franková a z týmu Panthers Praha #17 Tereza Hubáčková
60:00
Komentář vedoucího domácích, Michala Rupy: "Florbal se hraje na tři třetiny, my jsme hrály pouze ve dvou. Rozhodla druhá třetina. Na dálku držíme palce mužskému áčku."
56:05
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Anežka Slaná, asistoval Eliška Kučerová (4:5).
56:05
Kučerová parádně našla Slanou, která snižuje na rozdíl jediné branky!
55:51
Franková si teď poradila s dělovkou Šusterové, hra se přelévá ze strany na stranu
52:06
Je neuvěřitelné kolik šancí teď domácí dokázaly neproměnit
51:34
Bernardová nestihla zasunout balonek do odkryté klece, její pokus byl odražen obránkyní
50:46
Vyloučen hráč Alena Sklenářová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
47:34
Vyloučen hráč Alice Pavlíková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
47:14
Tlak domácích, dokáží ho přetavit v úspěch?
45:51
Stejná standartka jako před gólem Krauskopfové, ta ale mířila pod břevno a Franková zasahuje
45:09
Krauskopfová přešla přes bránící hráčku po mantinelu, ale těsně před střelbou jí byl projektil čistě odebrán
43:29
Zblokovaná rána Škopánové se přetavila v rychlý protiútok hostů, který byl však zastaven
42:56
Horňáková výborně pokryla bližší tyč
41:37
Olomouc dobře napadala, ale v kritické situaci selhala mířidla
41:00
Hubáčková se vykličkovala od mantinelu, ale při poslední stahovačce jí balonek utekl! K němu se posléze dostala Lamková, ale vzápětí ho ztratila
39:32
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Petra Grufíková bez asistence (3:5).
37:06
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Anežka Slaná, asistoval Nela Škopánová (3:4).
34:07
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Kateřina Peterková, asistoval Monika Zamazalová (2:4).
34:07
Kanonáda pokračuje! Peterková vymetla pavučiny ze šibenice a navyšuje vedení Olomouce
32:56
Krauskopfová nabídla na teč Slané, ta promáchla, ale dostala se k dorážce, kterou ale lapila Franková!
31:58
Lochmannová netrefila vzdušný pas od Hubáčkové
30:16
Výborně secvičená standardní situace z rohu v podání domácích, Hubáčková ale neprostřelila břicho Frankové
28:19
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Monika Fleischmannová, asistoval Monika Zamazalová (2:3).
28:19
Olomoucké střelkyně teď pálí ostrými! Po zkušebním zásahu do své branky přidaly dva slepené góly, už do správné branky, a ujímají se vedení
27:40
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Alice Pavlíková, asistoval Petra Grufíková (2:2).
27:40
Teď se s góly roztrhl pytel, Olomouc přidala dva zásahy jeden však do své svatyně
27:17
Vlastní branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Mošťková (2:1).
26:52
Fleischmannová a Suchánková teď položily Horňákovou na lopatky, ale balonek už za její záda nedostaly!
26:07
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jitka Oháňková, asistoval Alena Sklenářová (1:1).
26:07
Oháňková se prosazuje z dorážky a vyrovnává
25:45
Nováková s Lamkovou vybojovaly balonek a druhá jmenovaná se dostala ke střele, Franková zasahuje
24:59
Škopánová hledala krosovou přihrávkou Krauskopfovou, ta však byla tečovaná a než Krauskopfová dokázala zpracovat tak už byla mimo dobrý střelecký úhel
24:40
Vyhozené kuličky se na středu hřiště chopila Lochmannová, její sražená střela končí v rohu
23:37
Hostující hráčky si vylepšují statistku držení míčku, když kombinují nikým nenapadány v blízkosti své střídačky
21:26
Po nevyužité přesilovce se dostaly olomoucké špílerky k balonku a vystřelily, vzápětí jsou opět na balonku domácí
19:08
Sklenářová podrazila Bedlekovou a je po zásluze potrestána dvouminutovým trestem
16:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Nela Škopánová (1:0).
16:46
Ze standartky se prosazuje Krauskopfová, která vyslala smrtící dělovku, která se odrazila od břevna do sítě!
16:44
Škopánová našla Slanou lobovaným balonem, ta byla faulovaná, dokázala ještě přihrát Krauskopfové, která stála sama před gólmankou, rozhodčí však nenechaly výhodu
14:25
Sklenářová se dostala k nebezpečné střele ze středu hřiště, nakonec balonek končí v síti za mantinelem
12:46
Nováková s Bedlekovou šly 2na1, ale prvně jmenovaná nedokázala přihrát přes bránící Grufíkovou
11:37
Od Lochmannové se odrazil balonek před branku, kde Kalinová spolu s Hubáčkovou nedokázaly umístit balonek za záda Frankové!
10:02
Slaná se uvolnila od mantinelu, následně však nezamířila mezi tři tyče
08:55
Lamková ladně přešla přes Reimerovou podél mantinelu, ale nenašla před brankou žádnou svou spoluhráčku
07:47
Krauskopfová vypálila ze své oblíbené pozice na mantinelu, Franková vyrazila a Slaná netrefuje balonek ze vzduchu před poloodkrytou klecí!
07:14
Lamková se dostala do palebné pozice na velkém brankovišti, byla ale důrazně bráněna a nedokázala zamířit přesně
05:59
Šusterová na půlce ztratila balonek, Sklenářová ale nedokázala překonat Horňákovou v samostatném úniku!
05:28
První střela Olomouce se dostala až k Horňákové a ta si připisuje zákrok
04:36
Když nevíš co s balonkem, tak vystřel. Nováková teď prověřila Frankovou střeleckým pokusem z nulového úhlu
03:56
Kučerová podnikla útočný výpad po mantinelu, ale přihrávkou z rohu nikoho v bílém nenašla