3:3
1:3
5:0
- : -
branky (asistence): 09:25 Jan Běloch (Jan Diviš), 16:51 Jan Novotný (Jan Běloch), 19:03 Adam Kulík, 21:06 Daniel Eremiáš, 49:50 Daniel Eremiáš, 51:49 Maxim Volek (Jakub Sklenář), 52:22 Daniel Eremiáš (Daniel Maxa), 54:49 Daniel Eremiáš, 59:03 Jan Diviš
branky (asistence): 02:13 Martin Fuchsig (Dominik Beneš), 08:04 Dan Semerád (Martin Fuchsig), 18:59 Mikuláš Krbec (Patrik Šredl), 22:27 Josef Novák (Mikuláš Krbec), 26:08 Dominik Beneš (Martin Fuchsig), 30:16 Josef Novák

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Florbal Ústí 9:6
10. Jan Běloch, 17. Jan Novotný, 20. Adam Kulík, 22. Daniel Eremiáš, 50. Daniel Eremiáš, 52. Maxim Volek, 53. Daniel Eremiáš, 55. Daniel Eremiáš, 60. Jan Diviš - 3. Martin Fuchsig, 9. Dan Semerád, 19. Mikuláš Krbec, 23. Josef Novák, 27. Dominik Beneš, 31. Josef Novák; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 123; zásahy brankářů: Daniel Mück 38 - Marek Netopilík 20; po třetinách: 3:3, 1:3, 5:0;
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV pana Tomáše Třešňáka: Dneska jsme viděli parádní vyvrcholení série play-off G2 ligy juniorů. Náš tým ukázal obrovskou sílu, dokázali jsme 2x otočit nepříznivý stav a zápas ve 3.trětine rozhodnout v náš prospěch! Díky klukům za předvedený výkon, zároveň děkuji soupeři za vyrovnanou sérii a divákům za podporu!
60:00
Naprosto neuvěřitelná třetí třetina v podání domácích borců určila konečný vývoj utkání, další část play-off si tak zahraje tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV!!!!
60:00
Komentář k utkání vedoucího týmu hostí Florbal Ústí pana Davida Stummera: Dnes se hral zapas ve velmi vysokem tempu, kde padalo i hodne branek, takze se divákům musel libit. Bohuzel pro nas byl dnes souper stastnejsim tymem a potrestal nase chyby ve treti třetině. Nicméně sezona pro nas nekonci, stale je o co hrat. Děkujeme našim skvělým divakum,kteri nas prijeli podporit ve velkem poctu a byli fantasticti. Přejeme souperi hodne stesti do dalších boju.
60:00
Střely ve třetí třetině - 11:15 Střely celkem - 29:44.
60:00
59:42
Odtikávají poslední sekundy zápasu a domácí Chodov už se může radovat z postupu do semifinále!
59:25
Vyloučen hráč Tadeáš Daněk družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
59:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Diviš bez asistence (9:6).
58:37
Zbývá necelá minuta a půl do konce třetiny a v celé hale panuje doslova peklo, protože Chodov právě vstřelil branku a semifinále G2 ligy juniorů je na dosah!!
57:59
Nejenže chodovský útok pálí ostrými z každé pozice, ale modrobílá obrana, za sebe nepouští téměř žádnou střelu a Ústí tak má opravdu málo možností jak snížit.
55:52
Domácí to asi nechtějí zabalit u "pouhých" osmi branek. Netopilík a ústecká obrana teď musí likvidovat jednu akci za druhou, ale hlavně obrovský nápor Chodova.
54:50
Další velkolepá show z hole Eremiáše, který se dostal do samostatného úniku, první jeho střelu Netopilík ještě vyrazil, na dorážku už ale byl krátký a to znamená 4 dnešní Eremiášovu branku a navýšení náskoku domácích.
54:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš bez asistence (8:6).
54:10
Od konce deváté minuty jako by Chodov zalila živá voda. Po první třetině kdy Ústí nepouštělo domácí skoro k ničemu se hra úplně otočila a Chodov nabuzený třemi brankami bojuje o každou sekundu na balonu.
52:23
Tak tohle je něco! Chodov se čtvrtfinálové série jen tak nevzdává a během necelých tří minut otáčí skóre! Zároveň se také konečně pořádně probudili domácí fanoušci a je tu zase výtečný souboj fans!
52:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Daniel Maxa (7:6).
51:50
Co nezvládl Vacenovský, zvládl Volek! Máme srovnáno a po dvou gólech si Ústí vybírá time out.
51:49
Timeout Florbal Ústí
51:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Maxim Volek, asistoval Jakub Sklenář (6:6).
51:16
Tak dlouho čekal s balonem na holi Vacenovský, až se mu vůbec nepovedlo trefit bránu, i když před ním chvíli byla úplně prázdná.
49:51
Proti Ústí bylo nařízené trestné střílení, ke kterému se postavil Eremiáš. Rychlou a jednoduchou kličkou do forhendu se mu podařilo obhodit Netopilíka a snižuje tak na rozdíl jediného gólu.
49:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš z trestného střílení (5:6).
49:19
Novák zkoušel jako druhý překonat v přesilovce Mücka a také se mu to povedlo, ale pomalý balon se povedlo domácí obraně zastavit na brankové čáře.
48:21
První přesilovková střela šla z hole Semeráda, ten ale pouze přestřelil bránu domácích.
47:26
První zbytečné, ale zároveň trochu sporné vyloučení si připisuje chodovský útočník Běloch.
47:25
Vyloučen hráč Jan Běloch družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
47:03
Na stejném místě ze pokoušel hit oplatit Täuber, moc mu to ale nevyšlo a dostává od rozhodčího napomenutí.
46:15
Tvrdý hit u mantinelu teď schytal Fořt.
45:33
Ústí zatím ve třetí třetině sází na obranu, než na zbytečné útoky, díky tomu si tak zatím stále drží dvoubrankové vedení.
43:20
Co se akcí týče, tak je hra víceméně klidná, ale když už bychom se bavili a aktivitě, tak o vyhrocené souboje tu nouze rozhodně není.
41:00
Hosté do teď spíše zdržovali u sebe za bránou a čekali na zaváhání, to ale přišlo a Krbcova formace tak opravdu zavařila domácí obraně.
40:01
Ve třetí třetině získává úvodní buly Ústí.
37:00
Druhá možnost snížení za poslední minutu, tentokrát na holi Volka. Ten si proběhl obranou Ústí, jako lacině postaveným slalomem, v konečné fázi mu ale balon sjel. Slovy známé písničky: "A nebylo z toho nic..."
36:25
Diviš dostal parádně nabito před bránou hostů, ale promáchl a promrhal tak tuto akci nevídaným způsobem.
33:00
Ústečtí fandové asi nikdy nebudou mít dost, protože už asi 5 minut v kuse podporují své borce. Dnešní utkání sleduje 123 diváků.
32:05
Krbec teď zřejmě dal do střely více síly než přesnosti a jeho jedovka tak minula svůj cíl.
30:17
Mück se zřejmě tak soustředil na to, aby nedostal gól mezi nohy, že mu proklouzl balon nad připravenou nohou a hosté podruhé v zápase odskakují o dva góly.
30:16
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák bez asistence (4:6).
30:00
I Mück na druhé straně si svá místa hlídá. Ti dva se snad domluvili.
28:49
Běloch zkoušel štěstí mezi nohami Netopilíka, gólman hostů si ale tyto partie velice pozorně hlídá. Správný to muž!
26:52
Běloch po volném úderu opět míří mimo bránu Netopilíka.
26:09
Benešova střela na bližší tyč vrací Ústí vedení.
26:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Martin Fuchsig (4:5).
25:23
Přihrávka z rohu ze standartky Chodova mířila přímo na holi do zakončení Bělochovi, ten ale těžce přestřelil.
24:40
Sklenář trefuje pouze střed brány s připraveným Netopilíkem, Daněk naopak netrefuje bránu vůbec.
22:28
Jak už sama o sobě o sobě série napovídá nikdy ani jeden z týmů nezaostává za svým sokem. Platí to i dnes. Novák milimetrově přesnou střelou pod ruku překonává Mücka.
22:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák, asistoval Mikuláš Krbec (4:4).
21:07
Tak to byla naprostá bomba! Eremiáš proběhl přes celé hřiště, prohodil si obránce mezi nohami (můj respekt) a zakončil za Netopilíka.
21:06
20:01
Třetina nám začala, buly opět vyhrál Chodov a tribuny opět bouří.
20:00
20:00
Střely v první třetině - 7:16.
20:00
19:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adam Kulík bez asistence (3:3).
19:03
Krbec nejprve vrátil hostům vedení, střelecky aktivní Kulík ale dlouho nezahálel a akcí rovnou z vhazování po 4 vteřinách zase srovnává.
18:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Patrik Šredl (2:3).
18:03
Tvrdá Benešova střela do horního růžku brány domácích, Mück pozorný a pěkným zákrokem vyráží.
16:52
Nádherná akce Chodova znamená srovnání z hole Novotného.
16:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Novotný, asistoval Jan Běloch (2:2).
16:40
Na hřišti teď probíhá naprosto klidná hra, když vynecháme tutovou šanci Ústí a následný gól Chodova z protiútoku.
15:15
Maxa teď zastavil křižnou přihrávku Ústí v obranném pásmu a zabránil tak nejhoršímu.
13:30
Ústí teď s balonkem sice běhali po celé ploše hřiště, s formací Chodova si ale hráli jako se stavebnicí Lego, jejich akci zastavil až u mantinelu čekající Novotný.
12:20
Akce z ruky do ruky přes celé hřiště, v hlavní roli s Danem Mückem a Markem Netopilíkem.
11:37
Další dělovka z hole Bělocha, Netopilík tentokrát pozorný a vyráží do rohu hřiště.
09:26
Domácí své fanoušky rozhodně dnes zklamat nechtějí a za svými soky nezaostávají. Po Diviškově střele dorážel dělovou kanonádou Běloch a je z toho snížení.
09:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Běloch, asistoval Jan Diviš (1:2).
08:05
A to se hned potvrzuje na hřišti. Další pěkná akce z holí hostů končí druhým gólem v Mückově bráně.
08:04
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Martin Fuchsig (0:2).
07:47
Z aktuální situace na hřišti by se dalo usoudit, že útočnou hru na hřišti ovládá pouze jeden tým a to je Ústí. Domácí se ve svých akcích skoro nikdy nedostávají do zakončení.
06:11
Akce Chodova teď vypadala... No ne moc jako florbal, spousta promáchnutí, když už ale trefili balon, střela skončila na nohou ústeckých obránců.
04:45
Ke všem svatým se teď může modlit Mück, Fuchsigova střela totiž jen označkovala levou tyč jeho brány.
03:38
Natřikrát nebyl Kulík schopný překonat Netopilíka. První větší působivá akce Chodova.
02:14
Ústí ve třetí minutě otevírá skóre! Přesnou střelou od levého mantinelu na vzdálenější tyč překonává Fuchsig gólmana Mücka a posílá tak hosty do vedení.
02:13
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Martin Fuchsig, asistoval Dominik Beneš (0:1).
01:35
Kulíkova prodloužená přihrávka nenašla svůj cíl a končí na hokejkách hostů-
00:25
To je hukot! Fanoušci na tribunách bouřlivě o´podporují oba týmy už od prvních sekund!
00:01
Úvodní buly získal Chodov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Ivo Harák, Mikuláš Krbec, Josef Novák, Lukáš Täuber, Vojtěch Semerád
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Daniel Mück; hráči v poli: Jan Běloch, Jan Vacenovský, Daniel Maxa, Jan Diviš, Daniel Eremiáš
00:00
Vážení čtenáři, vítám Vás u online textového přenosu z rozhodujícího utkání čtvrtfinále G2 ligy juniorů mezi týmy Chodova a Ústí.