1:2
1:1
4:0
- : -
branky (asistence): 13:29 Jan Větrovský (Ondřej Novotný), 39:09 Daniel Maxa (Daniel Eremiáš), 40:42 Daniel Maxa (Jan Vacenovský), 48:02 Jan Diviš (Martin Řezáč), 58:35 Martin Řezáč, 59:42 Daniel Maxa (Jan Vacenovský)
branky (asistence): 08:25 Vojtěch Esterka, 19:53 Miroslav Fořt (Dan Semerád), 25:10 Patrik Šredl (Martin Fuchsig)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Florbal Ústí 6:3
14. Jan Větrovský, 40. Daniel Maxa, 41. Daniel Maxa, 49. Jan Diviš, 59. Martin Řezáč, 60. Daniel Maxa - 9. Vojtěch Esterka, 20. Miroslav Fořt, 26. Patrik Šredl; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Daniel Mück 15 - Marek Netopilík 31; po třetinách: 1:2, 1:1, 4:0;
60:00
Dosavadní stav serie 2:0 ve prospěch FAT PIPE FLORBAL CHODOV, serie se tedy presouva do Usti nad Labem.
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV pana Tomáše Třešňáka: Dneska dle předpokladů ještě těžší zápas. Jsme rádi jak se kluci popasovali s nepříznivým vývojem a dokázali znovu otočit výsledek a vyhrát! Máme druhý korálek, ale čeká nás ještě hodně práce! Teď si odpočinem a připravíme se na páteční zápas. Děkuji klukům za výkony a soupeři za zápasy
60:00
Střely domácího týmu FAT PIPE FLORBAL CHODOV 11 a hostujícího týmu Florbal Ústí 6.
60:00
Komentář k utkání trenéra hostí Florbal Ústí pana Marka Vojty: Podle ocekavani jsme predvedli dnes lepsi vykon nez vcera, kdy jsme byli v plne sestave a muzeme byt hrdi na hrace za pristup a snahu. O vyhre rozhodla nezkusenost naseho mladeho tymu v rozhodujicich momentech, ale verime, ze pokud predvedeme pristi tyden stejne usili, tak nakonec budeme uspesni. Dekujeme fanouskum za podporu a souperi za zapas.
60:00
Celkový počet střel domácího týmu FAT PIPE FLORBAL CHODOV 35 a hostujícího týmu Florbal Ústí 18.
60:00
59:43
Netopilík se vrací do ústecké brány.
59:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Jan Vacenovský (6:3).
58:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč bez asistence (5:3).
57:30
Ústí hraje v 6.
57:29
Timeout Florbal Ústí
57:00
Maxa střílí na Netopilíka a ten krásně vyráží střelu maskou.
55:03
Ústecký hráč trefuje bok Mückovy brány.
53:34
Krásnou kombinační akci Ústí plnou nahrávek a střel ukončuje Diviš.
50:23
Strnad zkouší prostřelit soupeře, trefuje Netopilíka.
48:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Diviš, asistoval Martin Řezáč (4:3).
47:02
Maxa se snaží prostřelit Netopilíka, ale nedaří se mu.
45:53
Mück vyjíždí proti spoluhráči, balonek se odráží, ústí se snaží o dorážku, tu Mück chytá.
43:42
Daněk se snaží trefit Netopilíkovu bránu, ale trefuje záda Fořta, který stojí u brány.
43:22
Vavruška střílí na chodovskou bránu, ale v cestě mu stáli blokující chodovští hráči.
42:07
Semerád D. střílí, Mück krásně zakročil nohou.
40:42
40:42
Vacenovský nahrává Maxovi, který úspěšně zakončuje.
40:00
40:00
40:00
39:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Daniel Eremiáš (2:3).
39:09
Eremiáš nahrává Maxovi, který z půlky střílí a střela končí za zády Netopilíka.
38:11
Vyloučen hráč Vojtěch Semerád družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
38:09
Faul na Sklenáře.
37:13
Eremiáš míjí Netopilíkovu branku.
35:47
Beneš střílí, ale střela končí nad Mückovou bránou.
33:55
Harák střílí. Střelu Mück vyráží maskou.
33:43
Sklenář přihrává Vacenovskému a ten střílí, krásná akce končí nad Netopilíkovou bránou.
33:12
Běloch se snaží vystřelit na ústeckou bránu, jeho střelu vyblokoval Vavruška.
32:49
Harák běží směrem k Mückově bráně, ale výborně ho brání Strnad a nedává mu šanci střílet.
27:39
Chodovská přesilovka skončila bez gólu.
26:07
Eremiáš střílí, Netopilík vyráží.
25:39
Vyloučen hráč Vojtěch Esterka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
25:38
Faul ústeckého hráče na Diviše.
25:10
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Patrik Šredl, asistoval Martin Fuchsig (1:3).
23:41
Strnad střílí na ústeckou bránu. Netopilík chytá.
22:26
Semerád V. trefil před chodovskou bránou Novotného. Balonek zkusil dorážet Semerád D., ale Mücka nepřekonal.
20:02
Úvodní buly vyhrál pro Chodov Eremiáš.
20:00
20:00
20:00
19:53
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Miroslav Fořt, asistoval Dan Semerád (1:2).
18:50
Fuchsig střílí na bránu, jeho střela neprošla přes chodovského Michala Strnada.
18:19
Vyloučen hráč Jan Vacenovský družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
18:08
Fuchsig přihrává Harákovi, ale jejich akce je zastavena obráncem Chodova Bělochem.
13:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Větrovský, asistoval Ondřej Novotný (1:1).
13:20
Tadeáš Daněk z Chodova trefuje konstrukci Netopilíkovy brány.
12:36
Jan Vacenovský střílí a Dan Maxa se pokouší dorážet. Ale ani jeden pokus neprošel přes Netopilíka.
11:18
Střelu chodovského Michala Strnada zastavil tělem ústecký hráč.
10:33
Chodovský hráč Ondřej Novotný střílí. Jeho střela skončila nad ústeckou bránou.
09:28
Vojtěch Semerád se pokusit prostřelit Mücka, ale neuspěl.
08:25
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vojtěch Esterka bez asistence (0:1).
07:09
Cross hráčů Ústí, kteří se pokusili zakončit do chodovské brány. Mück chytá.
01:38
Jako první vystřelil hráč Ústí Ivo Harák, ale Mück jeho střelu vyrazil.
00:05
Hra začala aktivně na obou stranách.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Dominik Beneš, Vojtěch Esterka, Lukáš Täuber, Vojtěch Semerád, Dan Semerád
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Daniel Mück; hráči v poli: Jan Běloch, Jan Diviš, Martin Řezáč, Michal Strnad, Daniel Eremiáš