0:0
4:2
2:4
0:0
branky (asistence): 28:59 Karel Horký, 36:00 Dominik Kebrle (Martin Chaloupka), 38:16 Martin Kameš (Jakub Votava), 39:51 Martin Kameš (Martin Chaloupka), 42:27 Karel Horký (Tomáš Vondruška), 56:53 Michal Kubert (Patrik Svoboda), rozhodující nájezd Karel Horký
branky (asistence): 34:48 Petr Pastor, 36:37 Miloš Šulc, 41:08 Vít Andrle (Ondřej Bejček), 45:23 Lukáš Fiala (Marek Chocholoušek), 46:18 Jiří Turek (Vít Andrle), 52:35 Marek Chocholoušek (Daniel Jäschke)

T.B.C. Králův Dvůr - Florbal Chomutov 7:6pn
29. Karel Horký, 37. Dominik Kebrle, 39. Martin Kameš, 40. Martin Kameš, 43. Karel Horký, 57. Michal Kubert, N Karel Horký - 35. Petr Pastor, 37. Miloš Šulc, 42. Vít Andrle, 46. Lukáš Fiala, 47. Jiří Turek, 53. Marek Chocholoušek; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 186; zásahy brankářů: Tomáš Novák 40 - Karel Šantora 19; po třetinách: 0:0, 4:2, 2:4, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. Králův Dvůr hráč Karel Horký a vstřelil rozhodující gól (7:6).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč Petr Pastor , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. Králův Dvůr hráč Petr Duchek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč Karel Klíma , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. Králův Dvůr hráč Jáchym Syrovátko , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč Ondřej Kopp a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. Králův Dvůr hráč Tomáš Vondruška a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč Miloš Šulc , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. Králův Dvůr hráč Michal Kubert , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč Marek Chocholoušek a vstřelil gól.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
Střely v prodloužení 3:4. Střely celkem 25:46.
70:00
Komentář trenéra T.B.C. Králův Dvůr Marka Michálka: Dnes vyhrál šťastnější tým. Mrzí mě kolaps na začátku třetí třetiny, který nám utkání velice zkomplikoval. Na druhou stranu právě poslední dějství, bylo reklamou na florbal v Národní lize. Děkuji soupeři za skvělé utkání, pořadatelům za bezchybné pořádání a věřím, že naši fanoušci budou zítra minimálně tak skvělí jako dnes.
70:00
Komentář trenéra Florbal Chomutov Martina Bociana: Pro diváky určitě atraktivní zápas, myslím, ze minimálně ve třetí třetině si přišli na své. Rozhodli maličkosti a na zítřek se připravíme a budeme bojovat za prodloužení série. Díky soupeři a fanouškům, těšíme se na zítřek.
67:38
Začínám v ty nájezdy věřit. To bude ještě na dlouho.
66:25
Jako kdyby se všichni těšili na nájezdy.
65:20
Hra se přelévá na obě strany, ale vyložená šance vůbec.
62:57
Souboj gólmanů. Teď se vyznamenal Šantora!
62:05
Chocholoušek to zkusil z bezprostřední blízkost, bohužel přestřelil.
61:08
Novák teď zachránil domácím zadek. Mohlo být rozhodnuto.
60:07
A teď už je to vyloženě kdo z koho. Dalších maximálně deset minut.
57:16
Vyloučen hráč Michal Šnábl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
57:16
V posledních minutách mají domácí přesilovou hru.
56:53
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Michal Kubert, asistoval Patrik Svoboda (6:6).
56:53
Goool! Kubert netradičně od mantinelu, a trefil se přesně!
56:31
Novák ještě drží naděje domácích. Skvělým zásahem teď zneškodnil další velkou šanci hostů.
54:12
Andrle byl teď sobec, místo přihrávky na Koppa radši vystřelil, možná měl radši přihrát.
52:35
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Daniel Jäschke (5:6).
52:35
Chocholoušek obrací vývoj zápasu, bude jeho gól vítězným?
52:14
Škoda pro Fialu, bylo moc blízko brankáře a bakhadnem nedokázal balonek přesně umístit.
48:40
Hattrick mohl mít i Horký, Vondruškovu nabídku ale zahodil.
48:15
Martin Kameš si šel pro hattrick, Šantora byl proti a včasným vjetím proti soupeři vše zachránil.
47:31
Jak málo stačí a hosté jsou zpět v zápase, aktivnější, rychlejší, lepší.
46:18
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Turek, asistoval Vít Andrle (5:5).
46:18
Ani ne minuta a najednou máme srovnáno. Kdyby tohle turek nedal, musel by skončit s florbalem! Nabídka od Andrleho před prázdnou branku a Turkova teč do prázdné.
45:23
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Marek Chocholoušek (5:4).
45:23
Celou dobu to vypadalo bídně, hodně bídně. Nakonec se Fialovi přeci jen podařilo přesilovou hru využít.
43:39
Vyloučen hráč Martin Štěpnička družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
43:39
Hosté mají dne už druhou šanci hrát proti čtyřem. Povede se jim lépe než v té první?
42:27
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Tomáš Vondruška (5:3).
42:27
Goool! Horký prostřelil všechno co měl před sebou!
41:08
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Andrle, asistoval Ondřej Bejček (4:3).
41:08
Hosté do toho vlítli po hlavě a ve velkém stylu! Něco málo přes minutu jim stačilo na snížení. Andrle skvěle využil přihrávky od Bejčka a nedal Novákovi šanci.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 11:14.
40:00
39:51
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Martin Kameš, asistoval Martin Chaloupka (4:2).
39:51
Goool! A máme tu ještě jeden a znova od Kameše! Chytře si počkal na na brankovišti a tečoval Chaloupkovu střelu.
39:37
Blíží se konec druhé třetiny a tohle už si snad kluci pohlídají.
38:16
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Martin Kameš, asistoval Jakub Votava (3:2).
38:16
Goool! Tak tohle bylo nádherný! Chaloupka - Votava - Kameš! A naprosto rozložená obrana Chomutova. na tohle byla radost pohledět.
36:37
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Miloš Šulc bez asistence (2:2).
36:37
Jenom 37 vteřin trvalo hráčům Chomutova snížit. Šulc si sám vybojoval balonek a přesnou střelou i s pomocí teče, a překonal Nováka.
36:00
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Dominik Kebrle, asistoval Martin Chaloupka (2:1).
36:00
Goool! Netrvalo to dlouho a domácí zase vedou. Chaloupka z rozehrávky nahrál Kebrlemu, který Šantorovi nedal šanci.
35:36
Fialovi před Novákem poskočil balonek na čepeli , i tak s tím měl domácí brankář hodně práce.
34:48
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor z trestného střílení (1:1).
34:48
Tak i druhý nájezd dne byl proměněn. Pastor si s přehledem poradil a a musím říct, že je zaslouženě vyrovnáno.
34:08
Andrle si teď doslova rve vlasy, jeho střela se odrazila od tyče.
33:20
Dvořák s prstem v nose prošel mezi dvěma soupeři, Šantora jeho střelu ale s klidem zklidnil na hrudi.
32:18
Chocholoušek pálil tvrdě při zemi, jeho střela ale jen o kousek proskákala kolem levé tyče Novákovi branky.
30:40
V půlce zápasu tu máme konečně první gól. Jako by to hráče Chomutova motivovalo k větší aktivitě, najednou jsou všude.
28:59
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Karel Horký z trestného střílení (1:0).
28:59
Goool! Kračunov se probíjel před branku, byl faulován a nařízený nájezd proměnil kapitán domácích Karel Horký.
27:58
Duchek, sám na středu, nikým neatakován. Balonek mu sjel z čepele a netrefil nic.
26:40
Klíma byl ve stoprocentní šanci. Byl úplně sám, Novák by se nestíhal přesunout. Bohužel opět netrefil branku.
24:24
mizerná koncovka provází i začátek druhé třetiny. Nevím na jaké brány se trénuje, ale florbalové to zjevně nebudou.
22:36
Sluka zkusil chomutovského brankáře překvapit, rychlou rozehrávkou. Jeho přízemní střela do středu brány, by nevyděsila ani elévka.
21:49
Kračunov prošel s balonkem celé hřiště, bohužel se mu nepovedla ani přihrávka ani střela. Šantora byl bez práce.
20:29
A máme tady druhou třetinu! Snad bude zajímavější než ta první, a hlavně góly, kluci góly to chce.
20:00
20:00
Střely v první třetině 5:11.
20:00
19:49
Hráči Chomutova už dohrají třetinu s balonkem na čepelích za vlastní brankou.
18:25
Šantora se vyznamenal a drží pořád bezbrankový stav. Štěpničku vychytal až na brankové čáře.
17:53
Kubert si pěkně naběhl a počkal si na přihrávku od Svobody. Jeho úmysl ale vystihl i soupeř.
17:02
Domácí jsou více na balonku, snaží se ho držet. nebezpečnější jsou ale hosté z rychlých protiútoků.
15:15
Šulcovo nahození se snažil za Nováka sklepnut Andrle, ale ani na dvakrát se mu to nepovedlo.
13:59
Tak teď to tu bylo jak na fotbale, hotová tiki-taka. akorát všichni hráli spolu.
12:39
Ani Andrleho střela po Bejčkově přihrávce není gólová. To určitě padne gól z nějaké šmudly.
11:08
Sluka to zkusil nečekaně backhandem, neuspěl. Florbalová branka je i pro něj příliš malá.
09:47
Zvuk vuvuzel z obou fanouškovských táborů je ohlušující, Jihoafrické kořeny se nezapřou. Čekám kdy se začnou sypat okna.
09:25
Druhá polovina přesilové hry vyšla domácím o poznání lépe, gól ale pořád nikde.
07:59
Skoro to vypadá, jako by hráčům Chomutova šlo lépe oslabení než přesilovka, šanci měli teda větší.
07:16
Vyloučen hráč Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
07:16
Horký s Votavou utíkali na konci oslabení do rychlého útoku. Šulcovi nezbývalo nic, než faulovat.
06:15
První minuta pryč, ale hráči Chomutova skoro nevystřelili. A když, tak jen do clonících soupeřů, nebo někam do nebes.
05:20
Vyloučen hráč Jáchym Syrovátko družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
05:20
Hosté mají první přesilovku, Syrovátko hasil rychlý protiútok faulem.
03:32
Jaschke trefil břevno! Po přesné přihrávce mířil až moc přesně. kdyby chtěl tak to takhle nemůže trefit.
02:23
kovařík se pokusil projít mezi třemi soupeři, zjevně to nefunguje. jeho chybu napravil vracející se Vondruška.
01:20
Dobře že si Pastor nevšiml naprosto volného Turka, to by byl jasný gól!
00:20
Sluka se hned po buly pokusil vystřelit, balonek mu ale sklouzl z čepele. Přesnější byl soupeř, jehož střela doletěla až k Novákovi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Ondřej Šarša, Michal Šnábl, Lukáš Fiala, Zbyněk Hlaváček, Marek Chocholoušek
00:00
Line-up domácích T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Tomáš Novák; hráči v poli: Jáchym Syrovátko, Patrik Kovářík, Karel Horký, Marek Sluka, Tomáš Vondruška
00:00
A je to tady, to na co jsme všichni čekali! PLAY OFF v Králově Dvoře! Letošním soupeřem domácích borců je Florbal Chomutov. Po prvních dvou utkáních na severu Čech je stav 1:1 na zápasy. Vývoj série nám tedy slibuje zajímavé utkání. I v tento netradiční čas plní fanoušci obou týmu králodvorskou arénu, Vše je připraveno k začátku zápasu,