3:2
- : -
FbK Svitavy
FbK Svitavy
branky (asistence): 14:07 Jan Kolena (David Čížek), 24:21 Ondřej Pakosta (Josef Karlík), 25:48 Jiří Jedlička (Vladislav Richter), 28:48 Josef Prudil (Vít Sauer), 31:06 Vladislav Richter (Lukáš Zach), 38:14 Josef Prudil (Josef Karlík), 46:24 Vít Sauer (Josef Prudil), 55:10 Vojtěch Dvořáček (David Říha), 57:51 Vojtěch Dvořáček
branky (asistence): 08:15 Ondřej Kučera (Tomáš Vlach), 36:13 Tomáš Vlach (Ondřej Kučera), 42:20 Ondřej Kučera (Richard Kraus), 53:52 Jiří Krečmer (Martin Varta)

FbK Svitavy - Florbal PEGRES Havířov 9:4
15. Jan Kolena, 25. Ondřej Pakosta, 26. Jiří Jedlička, 29. Josef Prudil, 32. Vladislav Richter, 39. Josef Prudil, 47. Vít Sauer, 56. Vojtěch Dvořáček, 58. Vojtěch Dvořáček - 9. Ondřej Kučera, 37. Tomáš Vlach, 43. Ondřej Kučera, 54. Jiří Krečmer; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 375; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 26 - Pavel Kotula 25; po třetinách: 1:1, 5:1, 3:2;
60:00

Střely celkem:

Svitavy:34 Havířov:11
60:00
Komentář trenéra hostí, Filipa Kubíčka:Nám vůbec nevyšla druhá třetina, což se projevilo na výsledku. Ve třetí třetině jsme se snažili vyrovnat utkání, ale dnes nám nešly moc dobře přihrávky a zakončení. Doufejme, že v úterý nám zápas vyjde. Děkujeme soupeři za hru a divákům za krásnou atmosféru.
60:00
Střely ve třetí části: Svitavy: 9 Havířov: 11
60:00
Komentář trenéra domácích, Martina Karlíka:Dnes jsme na hřišti mohli vidět úplně jiný tým oproti včerejšímu utkání. To, co nás včera brzdilo, konkrétně osobní souboje, hra 1 na 1 a neproměněné šance, bylo dnes naší silnou stránkou. Možná jsme nehráli úplně pohledný florbal a nepadaly krásné branky, ale je to pro nás důležité vítězství. Děkuji hráčům za týmový výkon, divákům za úžasnou atmosféru a soupeři za zápas a těšíéme se na úterý.
60:00
59:49
A za potlesku celé haly zápasu pomalu ale jistě končí
58:42
Diváci si žádají zvýšení na deset gólů
57:51
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Vojtěch Dvořáček bez asistence (9:4).
57:45
Hraje se spíše na polovině domácích, ale Dvořáčkovi se podařilo uniknout a zvyšuje na 9:4!
56:30
Hosté v šesti
56:06
Timeout FbK Svitavy
55:10
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Vojtěch Dvořáček, asistoval David Říha (8:4).
55:10
A tlak domácích se vyplatil!
55:06
Šmardova střela bude Beneše ještě dlouho štípat při sezení, což bude při dlouhé cestě domů bude značně nepříjemné
54:13
Vyloučen hráč Tomáš Vlach družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:52
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Jiří Krečmer, asistoval Martin Varta (7:4).
53:52
Velice sporný gól do sítě domácích, vypadá to na zajímavý závěr utkání
52:05
Kolena dnes slouží havířovským jako otloukánek a po souboji opět zůstává ležet sražený v rohu, snad bude v pořádku
50:19
Richter si proběhl více jak polovinu hřiště, nahrává Říhovi a jeho střelu na poslední chvíli vyráží Kotula ramenem
48:27
Pakosta skvěle zblokoval pokus havířovských
47:30
Skácelík opět bravůrně vyráží
46:24
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Vít Sauer, asistoval Josef Prudil (7:3).
43:32
Vyloučen hráč Richard Kraus družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:20
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Ondřej Kučera, asistoval Richard Kraus (6:3).
42:20
Do třetí třetiny vstoupily oba týmy velice aktivně a bylo jen otázkou času, kdy se změní skóre a jako prvním se to daří Havířovským
38:14
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Josef Prudil, asistoval Josef Karlík (6:2).
38:14
Prudil přímo před brankářem zkusil střelu z otočky a zvyšuje na 6:2!!
36:59
Ale nyní opět skvěle zasahuje!
36:13
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Vlach, asistoval Ondřej Kučera (5:2).
36:13
Hosté téměř ihned po rozehrávce za polovinou vyběhli před Skácelíka a po křižné nahrávce neměl gólman domácích šanci míček chytit
35:00

Toto utkání sleduje 375 diváků, děkujeme!!!

34:14
Obrovské štěstí na straně Svitav, Skácelík vykrýval jednu tyč a nezpozoroval Fliegu u tyče druhé, kterému bohudík sjel míček z hokejky
32:28
Skácelíkovi poskakoval míček u brankoviště, ale stihl jej zkrotit před dorážkou hostí
31:06
Timeout Florbal PEGRES Havířov
31:06
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Vladislav Richter, asistoval Lukáš Zach (5:1).
31:06
Spanilá jízda svitavských pokračuje a po Richterově střele ze střední vzdálenosti získávají čtyřbrankové vedení
28:48
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Josef Prudil, asistoval Vít Sauer (4:1).
28:48
Míček přeletěl přes Kotulu po Prudilově dorážce a skončil až za brankovou čarou
27:37
Skácelík vyráží konečky prstů míček
25:48
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Jiří Jedlička, asistoval Vladislav Richter (3:1).
25:48
Jedlička s Richterem si proběhli hřiště a po výměně nahrávek první jmenovaný zvyšuje na 3:1 pro domácí!
25:39
Mžyk míjí branku
24:21
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Ondřej Pakosta, asistoval Josef Karlík (2:1).
24:21
Doslova doplachtil míček až za záda Kotuly a domácí odstupují do jednobrankového vedení
19:54
Vyloučen hráč Vladislav Richter družstva FbK Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:45
Peřka si nestihl připravit míček ke střele a pokus uskutečnil až ve chvíli, kdy byl Skácelík nachystaný k vychytání střely
19:01
Bezděčík zkusil vystřelit z první, přestřeluje ale bránu
17:48
Několik faulů za sebou teď zabránilo Richterovi ve zvýšení skóre, ale hra pokračuje
16:46
Kolena trefuje tyč!
16:18
Lukáš Zach opět zkouší z otočky, tentokrát do těla Kotuly
14:07
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Jan Kolena, asistoval David Čížek (1:1).
14:07
Po ukázkové nahrávce Čížka vystřelil Kolena "z první" a vyrovnává!