0:1
1:3
3:3
- : -
branky (asistence): 24:09 Radim Vlk (Ondřej Míka), 43:34 Petr Liška (Ondřej Míka), 51:29 Dominik Suchý (Ondřej Míka), 55:04 Ondřej Míka (Petr Liška)
branky (asistence): 03:02 Roman Mach (Petr Zavadil), 30:57 Pavel Procházka, 37:00 Miloš Prášil (Ondřej Dvořák), 39:32 Miloš Prášil (Jaromír Chocholáč), 51:42 Miloš Prášil (Tomáš Trentin), 55:31 Tomáš Trentin (Miloš Prášil), 59:42 Tomáš Trentin

Sokol Erupting Dragons H. Brod - ASK Bystřice n.P. 4:7
25. Radim Vlk, 44. Petr Liška, 52. Dominik Suchý, 56. Ondřej Míka - 4. Roman Mach, 31. Pavel Procházka, 38. Miloš Prášil, 40. Miloš Prášil, 52. Miloš Prášil, 56. Tomáš Trentin, 60. Tomáš Trentin; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 6 + Tomáš Paul 10:2; využití: 0:2; diváků: 140; zásahy brankářů: Jan Jelínek 18 - Filip Létal 28; po třetinách: 0:1, 1:3, 3:3;
60:00
Komentář trenéra domácích Petra Lišky: Děkujeme moc skvělým divákům. Série ještě nekončí.
60:00
Komentář trenéra hostí Miloše Prášila: Celé utkání bylo vyrovnané, šance na obou stranách, ale štěstí se přiklonilo k nám a vybojovali jsme vítězství. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
59:42
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Tomáš Trentin bez asistence (4:7).
55:31
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Tomáš Trentin, asistoval Miloš Prášil (4:6).
55:04
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Ondřej Míka, asistoval Petr Liška (4:5).
54:19
Vyloučen hráč Jan Sláma družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za bránění ve hře.
54:05
Vyloučen hráč Pavel Procházka družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za bránění ve hře.
51:42
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Miloš Prášil, asistoval Tomáš Trentin (3:5).
51:29
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Dominik Suchý, asistoval Ondřej Míka (3:4).
48:55
Mantinely na zemi, stejně tak domácí Sláma
48:15
Utkání nyní probíhá nahoru dolů
43:34
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Petr Liška, asistoval Ondřej Míka (2:4).
40:00
40:00
39:32
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Miloš Prášil, asistoval Jaromír Chocholáč (1:4).
39:19
Vyloučen hráč Tomáš Paul družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za nesportovní chování.
39:19
Vyloučen hráč Tomáš Paul družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 10 minut za nesportovní chování.
39:19
Vyloučen hráč Tomáš Paul družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za hrubost.
39:15
Utkání se velice přiostřuje.
39:08
Domácí nastřelují další tyč.
38:19
Vyloučen hráč Jan Sláma družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za hrubost.
37:00
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Miloš Prášil, asistoval Ondřej Dvořák (1:3).
35:05
Vyloučen hráč Jan Sláma družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za sekání.
32:40
Druhá třetina se hraje ve velmi vysokém tempu a hráči na tvrdosti v soubojích nešetří.
32:05
Liška minul z dobré palebné pozice.
30:58
Procházka posílá Bystřici ze standartní situace do vedení.
30:57
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Pavel Procházka bez asistence (1:2).
28:20
Domácí nastřelují tyč!
25:58
Vyloučen hráč Pavel Procházka družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za hrubost.
25:17
Trestné střílení družstva ASK Bystřice n.P. neproměnil Miloš Prášil.
25:17
Vyloučen hráč Ondřej Zmrhal družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za hra na zemi.
24:09
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Radim Vlk, asistoval Ondřej Míka (1:1).
22:56
Draci již delší dobu na míčku, ale bez ohrožení branky.
20:00
20:00
16:01
Po velké šanci domácích, šel Mach sám a v souboji upadl, rozhodčí zůstal chladný i přes protest Bystřice.
11:24
Pešek vyvezl míček z obrany a nahrál volnému Liškovi na druhou stranu, ten ale před odkrytou klecí míček nezkrotil.
10:00
Paulovu dělovku Létal chytá.
06:34
Liška si povodil dva hráče hostí, dobrou palebnou pozici mu překazil další záchranou sekerou.
05:25
Kučerova střela jen těsně minula branku hostů. Následná dorážka Vlka A. byla zablokována.
03:03
Mach měl snadnou práci a zakončil do odkryté klece.
03:02
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Roman Mach, asistoval Petr Zavadil (0:1).
01:05
Domáci prevážně na míčku, hosté hrozí z protiútoků.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Bystřice n.P.: brankář: Filip Létal; hráči v poli: Pavel Procházka, Ondřej Dvořák, Tomáš Fryšavský, Tomáš Trentin, Miloš Prášil
00:00
Line-up domácích Sokol Erupting Dragons H. Brod: brankář: Jan Jelínek; hráči v poli: Ondřej Zmrhal, Jan Sláma, Tomáš Pešek, Petr Liška, Lukáš Roztočil