2:1
1:3
0:0
FBC Liberec
branky (asistence): 08:22 Martin Zozulák (Přemek Pakosta), 28:42 Martin Zozulák (Ivo Teichman), 34:43 Ivo Teichman (Marek Ďopan), 55:12 Jan Kourek (Václav Oubrecht)
FBC Liberec
branky (asistence): 30:31 Prokop Ferdan (Tomáš Marek), 43:20 Prokop Ferdan (Tomáš Marek), 54:16 Jan Baudisch (Pavel Hůza), 56:09 Petr Salát (Tomáš Marek), rozhodující nájezd Petr Salát

Sokol Pardubice - FBC Liberec 4:5pn
9. Martin Zozulák, 29. Martin Zozulák, 35. Ivo Teichman, 56. Jan Kourek - 31. Prokop Ferdan, 44. Prokop Ferdan, 55. Jan Baudisch, 57. Petr Salát, Petr Salát; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 305; zásahy brankářů: Jakub Levínský 24 - Vít Vaníček 18; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:3, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč Pavel Hůza a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Václav Oubrecht , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč Petr Salát a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Marek Ďopan , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč Matěj Klucho a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Ivo Teichman , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč Radek Valeš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Martin Zozulák a vstřelil gól.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
Střely v prodloužení - 0:3.
70:00
Komentář trenéra Sokol Pardubice Milana Koubka: Vyrovnané utkání, ve kterém jsme v první a druhé třetině tahali za delší konec. Bohužel, ve třetí třetině jsme opět Liberci dovolili návrat do utkání. Ten tuto šanci využil a vyrovnal. Závěrečné nájezdy už byly loterie. Série je vyrovnaná na 2-2. Nic víc., My víme, že když budeme hrát 60 minut zodpovědně, tak máme na to v Liberci vyhrát.
70:00
Nejlepší hráči utkání: domácí - 4 Václav Oubrecht, hosté - 55 Prokop Ferdan
70:00
Komentář vedoucího FBC Liberec Jana Krále: Dnes obrovské morální vítězství, které jsme už opravdu potřebovali. Lepší pasáže se střídaly s těmi horšími, ale to k tomu patří. Dnes mi možná vyrašily i nějaké šediny :-). Za týden se sem vrátíme znovu vyhrát.
70:00
68:25
Oubrecht měl teď co dělat, aby našel svou ztracenou florbalku a zapojil se urychleně zpět do hry.
66:58
Gregorova střela po rozehrávce za brankou byla tečována mimo branku.
64:45
Marek nestrefuje téměř odkrytou branku.
64:21
Nebezpečný chumel byl nyní před Levínským.
63:00
Oubrechtova střela přeletěla hřiště, ale mimo branku.
61:50
Ďopan na poslední chvíli zachránil gólovou šanci Liberce.
60:31
Pakosta si nezvládl zpracovat míček a ten končí za mantinely. Liberec na rozehrávce.
56:09
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petr Salát, asistoval Tomáš Marek (4:4).
56:09
A je znovu vyrovnáno. Po hřišti to jen sviští.
55:12
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Václav Oubrecht (4:3).
55:12
Pardubice se vrací zpět do vedení.
54:16
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Baudisch, asistoval Pavel Hůza (3:3).
54:16
Stejně jak včera Liberec vyrovnává na 3:3.
53:04
Klucho prudkým bekhendem trefil Brychtu do noh.
50:45
Sporný gól negól byl nyní k vidění u Levínského, po tom, co se po chybě v obraně dostal míček k osamocenému libereckému hráči před domácí brankou. Hra pokračuje bez přerušení.
49:55
Levínský pěkným zákrokem vychytal Ferdanovu střelu.
49:25
Kourek vystřelil přímo do Vaníčka, a tak gól nevsítil.
48:45
Strobach zblokoval Pakostovu střelu.
48:04
Oba týmy si teď točí míček velkou rychlostí až jde z toho hlava kolem.
44:02
Němečkova střela proletěla hřištěm a skončila za mantinely.
43:20
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Tomáš Marek (3:2).
42:00
Oubrecht se po bránění ve hře proletěl až za mantinely. Hra ale pokračuje dál.
40:01
Buly do třetice stejně jak včera vyhrává celek hostů.
40:00
Střela do tyčky hráč Petr Salát družstva FBC Liberec .
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině - 9:6.
40:00
39:58
Ke konci 2. třetiny byl k vidění skvělý zákrok Levínského.
39:00
Nebezpečný míček u Levínského svatyně nakonec rychle vyhodil pryč Ďopan.
36:29
Dlesk pěkně nahrál Krigovskému, který stál před brankou. Ten prudkou střelou zasáhl Vaníčkovy nohy a míček následně skončil za mantinely.
35:29
Dnešnímu utkání přihlíží 305 diváků.
34:43
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Marek Ďopan (3:1).
32:22
Ďopan pohřbil vyloženou šanci u odkryté branky.
30:31
29:44
Gregor vystřelil po zemi, Vaníček jeho střelu zlikvidoval nohou.
28:42
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák, asistoval Ivo Teichman (2:0).
26:53
Oubrecht se prohnal celým hřištěm jak tank, ale nakonec branku přestřelil.
26:01
Pardubice přesilovku nevyužívají. Hosté jsou v plném počtu.
25:45
Gregor měl šanci na dorážku, ale netrefil míček tak, jak by chtěl.
24:35
Ďopanovu střelu Vaníček vyrazil svou paží.
23:57
Vyloučen hráč Tomáš Marek družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
23:25
Pardubice odvolaly brankáře během toho, co mají výhodu před vyloučením hostů.
22:00
Pardubice rozehrávaly na své útočné polovině po vrážení do Oubrechta.
19:09
Zápas se začíná ke konci první třetině velmi vyostřovat.
18:29
Vyloučen hráč Ivo Teichman družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
18:29
Vyloučen hráč Jiří Strobach družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
17:51
Vyloučen hráč Matěj Klucho družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
17:36
Zozulák byl sražen u mantinelu Valešem. Následuje volný úder.
16:15
Domácí v plném počtu.
16:02
Salátova střela také vyražena Levínským.
14:32
Napodruhé Veselý strefuje břevno.
14:17
Veselého prudkou střelu Levínský chvatně vyrazil.
14:04
Vyloučen hráč Přemek Pakosta družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
12:22
Hra je pozastavena. Brychta dostal vystřeleným míčkem do obličeje.
12:00
Gregor strefuje pouze venkovní boční síťku.
11:20
Němečkova střela se odrazila od Vaníčkovi nohy a odletěla mimo ohrožení branky.
10:54
Veselý po Ferdanově přesné přihrávce střílí mimo.
09:12
Míček dohopsal až k Vaníčkovi, ale ten ho stihl zachytil dřív, než se vůbec Kourek pokusil míček dorazit.
08:22
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák, asistoval Přemek Pakosta (1:0).
07:30
Gregorova prudká střela letěla mimo.
07:00
Levínský chytil Hůzovu střelu.
06:39
Ferdan ve vyložené šanci branku přestřelil.
05:48
Kořínek nahrál zpoza branky Procházkovi, ale jeho dorážky před brankou Levínský vychytal.
04:30
Hosté měli rozehrávku ve své útočné polovině, ale Salát ze standartní situace trefil před ním bránícího Dleska.
04:15
Pakosta vystřelil, ale jeho střela byla zblokována Veselým.
03:51
Domácí po faulu rozehrávají blízko u Vaníčka, uvidíme zda z toho něco vytěží.
02:42
Ferdan běžel sám na branku, ale cestou byl zastaven faulem. Rozhodčí nařizují volný úder.
02:07
Pardubice jsou po faula na Junka na rozehrávce za soupeřovou brankou.
00:01
Úvodní buly vyhrává celek hostů.
00:00
Střela do tyčky hráč Prokop Ferdan družstva FBC Liberec .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Matěj Klucho, Tomáš Marek, Lukáš Veselý, Radek Valeš, Prokop Ferdan
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Karel Brychta, Marek Ďopan, Ivo Teichman, Přemek Pakosta, Martin Zozulák