2:1
1:0
3:3
- : -
branky (asistence): 13:12 Jaroslav Jaroš (Daniel Kalaš), 16:59 Matěj Pruner (Milan Bína), 32:09 Jan Marvánek (Milan Bína), 41:21 Lukáš Ujhelyi, 46:15 Ondřej Svatoš (Jan Marvánek), 50:22 Ondřej Svatoš (Milan Bína)
branky (asistence): 03:50 Ondřej Riebauer (Jan Louvar), 51:45 Tomáš Nushart (Jan Řehoř), 52:36 Marek Soukup (Jan Řehoř), 54:34 Tomáš Nushart (Marek Soukup)

ACEMA Sparta Praha - Kanonýři Kladno 6:4
14. Jaroslav Jaroš, 17. Matěj Pruner, 33. Jan Marvánek, 42. Lukáš Ujhelyi, 47. Ondřej Svatoš, 51. Ondřej Svatoš - 4. Ondřej Riebauer, 52. Tomáš Nushart, 53. Marek Soukup, 55. Tomáš Nushart; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 4:5; využití: 2:0; diváků: 320; zásahy brankářů: Martin Beneš 11 - Dominik Pech 20; po třetinách: 2:1, 1:0, 3:3;
60:00
Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky: Jsme rádi za srovnání série. Děkujeme našim divákům za podporu.
60:00
Střely ve třetí třetině: 4-6; celkem:26:15
60:00
Komentář trenéra Jana Zahalky: Věděli jsme že dnešní utkání bude těžší, dlouho nám trvalo než jsme se dostali do hry a jen výborný Pech nás držel 2 třetiny na dostřel. Zbytečně moc vyloučení nás stálo síly, které jsme potřebovali na konci abychom utkání ještě více zdramatizovali.
60:00
59:29
Kladno hraje v počtu šesti hráčů.
59:09
Vyloučen hráč Lukáš Ujhelyi družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
59:00
Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:27
Marvánek chvíli stojí za bránou a dívá se komu má přihrát. Pak ale raději zvolí variantu výběh, která se podařila.
56:23
Míček letící vzduchem zpracoval svým tělem Zouzal, ale následně ho získalo Kladno.
54:34
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Marek Soukup (6:4).
54:33
Soukup běžel sám na bránu, ovšem poté co viděl, že je obráněn, nahrál a Nushart střílel téměř do prázdné brány.
53:25
Kalaš se pokusil vystřelit vyšší střelou, ale poté co míček dopadl na zem, sebralo ho Kladno.
52:36
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Marek Soukup, asistoval Jan Řehoř (6:3).
52:35
Jeden z kladenských hráčů si obehrál útok Sparty, následovala přihrávka bekendem.
51:45
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Jan Řehoř (6:2).
51:17
Jaroš se pokusil svým tělem dorazit míček do brány, ale on odletěl jiným směrem.
50:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Svatoš, asistoval Milan Bína (6:1).
50:12
50:03
Marvánek se pokusil vystřelit, ale jeho střela letěla výše než měla.
49:10
Vyloučen hráč Jan Řehoř družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:41
Sparta získala míček, který sjel před zakončením z čepele.
48:05
Vyloučen hráč Alois Burian družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání.
47:24
Kladno se snaží dostat přihrávkami na půlku Sparty.
46:15
Timeout Kanonýři Kladno
46:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Svatoš, asistoval Jan Marvánek (5:1).
45:37
Po pár přihrávkách se Kladno pokusilo vystřelit, ale míček zastavila Sparťanská obrana svým tělem.
44:17
Zouzal si vyběhl, ale jeho střela směřovala pouze do nohou brankáře.
43:28
Jeden ze Sparťanských hráčů běžel přes celé hřiště, ovšem před zakončením mu míček ujel z florbalky.
42:20
Ujhelyi běžel přes celé hřiště, podíval se na pozici Kladenského brankáře a míček směřoval nad jeho hlavu.
41:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi bez asistence (4:1).
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrálo Kladno.
40:00
Střela do tyčky hráč Marek Soukup družstva Kanonýři Kladno .
40:00
40:00
Střely: 10-3
40:00
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:52
Kalašova střel mířila do brány, ale míčku si včas všiml Kladenský brankář, a tak ho stihl zachytit.
33:33
Krejča dostal přesnou přihrávku od jednoho ze svých spoluhráčů a ocitl se sám před Kladenskou brankou. Ale příliš mnoho kliček asi zmátlo nejen brankáře ale i jeho, a tak gól nepadl.
33:11
Po třetí přihrávce z rozehrávky se snažil jeden Kladenský hráč vystřelit, ale strefil pouze brankáře.
32:09
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Milan Bína (3:1).
31:14
Vyloučen hráč Martin Holčák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení.
31:07
Marvánek se pokusil vyjet za půlku, ale jelikož mu míček z čepele ujel musel se pro něj vrátit na tu svou.
30:06
Vyloučen hráč Ondřej Slivka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
30:06
Vyloučen hráč Daniel Kalaš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
29:24
Jeden z Kladenských hráčů běžel skoro přes celé hřiště, ale rozhodování kam střelit bylo příliš dlouhé, a tak se míček pouze odrazil od Beneše.
27:58
Tým Kanonýři Kladno hraje v plném počtu.
27:15
Marvánek zkusil střelu z první, ale brankář míček vyrazil zpět do hry.
27:00
Prunerova střela šla pouze do brankáře Kladna.
26:13
Po krátkém přihrávání se Bína pokusil vystřeli, ale bohužel nebyl nikdo před bránou aby dorazil.
25:58
Vyloučen hráč Ondřej Richtr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
24:43
Zouzal a Jaroš šli do útočné pozice, ale při střele Jaroš míček minul.
24:15
Jarošova střela šla pouze do jednoho z hráčů Kladna.
24:13
Špalek běžel sám na bránu, ale proti němu šli dva Kladenští hráči, a tak se rozhodl vystřelit, bohužel minul.
23:21
Bína zkusil vystřelit ale Kladenský brankář zachytil míček do ruky.
22:51
Košir zkusil střelu z půlky, ale jeho střela letěla nad bránu.
22:16
Zouzal vběhl do jedné z nahrávek Kladna, po zpracování byl napaden a míček mu byl sebrán.
21:21
Tým Acema Sparta Praha hraje v plném počtu.
20:44
Kladenská střela mířící na Beneše skončila pouze v jeho rukou.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrálo Kladno.
20:00
Střela do tyčky hráč Jan Řehoř družstva Kanonýři Kladno .
20:00
20:00
Střely: 12-6
20:00
19:19
Vyloučen hráč Robert Košir družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:55
Jeden z Kladenských hráčů chtěl vystřelit, ale jeho střela šla jen do jednoho z hráčů Sparty.
16:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner, asistoval Milan Bína (2:1).
16:58
Pruner vybojoval míček a přeběhl přes půlku hřiště a trefil horní tyčku od které míček směřoval do brány.
16:05
Krejča jel sám na bránu, ale střela se dotkla jen brankařovy helmy.
15:51
15:32
Košir vybojoval míček a přihrál Prunerovi, který minul bránu.
14:35
Jeden z Kladenských hráčů přihrál svému spoluhráči, kterému se ovšem střela nevyvedla.
13:51
Vyloučen hráč David Ježek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
13:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jaroslav Jaroš, asistoval Daniel Kalaš (1:1).
12:45
Špalek jel sám na bránu, ovšem před jeho střelou mu položil jeden Kladenský hráč čepel před čepel, a tak gól nepadl.
11:56
Míček jedoucí na Kladenskou bránu brankář vykopl nohou.
11:05
Ježkova střela byla pouze do hráče Kladna.
09:57
Krejča viděl volného Kalaše, ale bohužel mu míček před nahrávkou ujel z čepele.
08:59
Střela z půlky na Kladenského brankáře nevyšla, ale chyběl jen malý kousek a míček by byl v bráně.
07:30
Hráč Kladna chtěl přihrát svému spoluhráči, ale jeho přihrávku tečoval Sparťanský hráč.
06:45
Dlouhý výhoz brankáře Sparty se podařil, ale následné zpracováni míčku se natolik nevydařilo, a tak jej získalo Kladno.
05:48
Marvánkova střela šla pouze do nohou Kladenského brankáře.
05:11
Ježkova střela byla zblokována hráčem Kladna.
04:25
Zeman dlouhou přihrávkou našel volného Jaroše, ale následná střela byla příliš pozdě, a tak ji Kladenský brankář zachytil.
03:50
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer, asistoval Jan Louvar (0:1).
02:06
Hráč Kladna se pokusil vystřelit, ale míček se odrazil od horní tyčky na zem a ze země byl opět vrácen do hry.
01:25
Špalek běžel sám na bránu, ale minul.
00:30
Košir si chtěl vyběhnout, ale míček mu byl z čepele sebrán.
00:01
Úvodní buly vyhrálo Kladno.
00:00
Střela do tyčky hráč Ondřej Kadoch družstva ACEMA Sparta Praha .
00:00
Střela do tyčky hráč Matěj Vaculčiak družstva Kanonýři Kladno .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Dominik Pech; hráči v poli: Jan Řehoř, Martin Holčák, Jan Louvar, Ondřej Riebauer, Marek Soukup
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: David Ježek, Jakub Vrána, Matěj Pruner, Milan Bína, Robert Košir