2:1
0:1
2:1
- : -
branky (asistence): 09:06 Dan Semerád (Martin Fuchsig), 11:21 Lukáš Täuber (Adam Stibor), 44:14 Vojtěch Esterka (Mikuláš Krbec), 48:07 Josef Novák (Vojtěch Semerád)
branky (asistence): 03:12 František Kosař (Adam Kulík), 24:34 Daniel Eremiáš (Martin Řezáč), 49:46 Daniel Maxa (Jakub Sklenář)

Florbal Ústí - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:3
10. Dan Semerád, 12. Lukáš Täuber, 45. Vojtěch Esterka, 49. Josef Novák - 4. František Kosař, 25. Daniel Eremiáš, 50. Daniel Maxa; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 5:5; využití: 0:0; diváků: 141; zásahy brankářů: Marek Netopilík 22 - Daniel Mück 25; po třetinách: 2:1, 0:1, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu FAT PIPE FLORBAL CHODOV Tomáše Třešňáka: Dneska velmi vyrovnané utkání. Zaměříme se na detaily a v neděli přijedeme stoprocentně připravení. Díky soupeři za zápas
60:00
Střely na branku ve třetí třetině 9:10 pro Chodov
60:00
Komentář trenéra domácího týmu FLORBAL ÚSTÍ Marka Vojty: Pěkné utkání, kde oba týmy předvedly kvalitní výkon. Zvládli jsme ho lépe oproti minulému víkendu díky aktivnější obraně a větší proaktivitě všech našich hráčů. Těšíme se na neděli. Děkuji soupeři a výborným fanouškům
60:00
Ústí svou výhrou mění stav série na 1:2 a budeme se těšit na další zápas těchto dvou soupeřů
60:00
59:57
Rozehra pro Ústí
59:05
Poslední minuta a Ústí brání jednobrankový náskok
58:15
Po TimeOutu nastoupil Chodov do powerplay, hraje se tedy pět na čtyři bez hostujícího gólmana
58:14
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
58:14
Vyloučen hráč Martin Řezáč družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:14
Vyloučen hráč Patrik Šredl družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
53:50
Vyloučen hráč Dominik Beneš družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:10
Střela z hokejek Ústí končí za brankou Chodova a následuje další, na skóre se nic nemění
49:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Jakub Sklenář (4:3).
48:07
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák, asistoval Vojtěch Semerád (4:2).
47:08
Z dalšího ohrožení před brankou Chodova byl jen hvizd rozhodčího a "vysoká hůl"
46:03
Největší šanci v přesilové hře měli zatím domácí, ale Muck se blýskl skvělým zákrokem
44:34
Vyloučen hráč Marcel Göndör družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
44:14
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vojtěch Esterka, asistoval Mikuláš Krbec (3:2).
37:47
Z rohu odkud padl vyrovnávací gól rozehrával Chodov a opět to před brankou Ústí vřelo
36:55
Faul v dobré vzdálenosti, následná střela Nováka z rozehrávky končí na brankáři Chodova
35:24
Další ohrození Muckovi branky s kterým ovšem Chodovský gólman neměl moc problémů
30:50
Vyloučen hráč Daniel Maxa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
30:34
Semerád teď trefuje masku Mucka
29:55
Běloch střelou od poloviny jen zkusil pozornost Netopilíka, ten ale neměl nejmenší problém
28:25
Zkrácenou výhodu nemělo ústí ani šanci využít, míč se pohyboval v rohu hřiště
27:06
Vypadá to že tento počet zatím více vyhovuje Ústí. Které již dvakrát nebezpečně vystřelilo na Mucka
26:23
Oba týmy si teď vyzkouší hru ve čtyřech
26:22
Vyloučen hráč Jan Vacenovský družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
26:02
Vyloučen hráč Ivo Harák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
25:43
Fořt z velké dálky jen trefuje připravenou obranou zeď Chodova
24:36
Máme vyrovnáno, po náhodném odrazu z rohu se míček dostal k Eremiášovi a ten se štěstím srovnává skóre
24:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Martin Řezáč (2:2).
24:07
Semerád právě střelou zápěstím otestoval Muckovu pozornost, ale míč si cestu do branky nenašel
23:46
Aktivnější je v těchto chvílích Chodov a připisuje si jednu střelu za druhou, většinou však nepřesných
23:05
Po špatné rozehrávce zahrozil Chodov, ale střela jen proletěla nad Netopilíkovou brankou
21:26
Zatím to vypadá že si týmy přinesly z přestávky hlavně nervozitu na hokejkách a chyba střídá chybu na obou stranách
14:59
Vyloučen hráč Aleš Poloprutský družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
14:58
Chodov se postupným útokem zkouší překonat pozornou obranu Ústí, vše končí v rohu faulem