0:1
0:0
4:1
- : -
branky (asistence): 44:37 Miloš Tyl (Martin Pražan), 47:14 Michal Kotlas (Michal Strachota), 51:56 Martin Pražan (Tomáš Sýkora), 59:23 Miloš Tyl
branky (asistence): 14:56 Marek Zapletal (Michal Nagy), 43:01 Martin Krchňáček (Marek Zapletal)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Hu-Fa Panthers Otrokovice 4:2
45. Miloš Tyl, 48. Michal Kotlas, 52. Martin Pražan, 60. Miloš Tyl - 15. Marek Zapletal, 44. Martin Krchňáček; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 200; zásahy brankářů: Jan Barák 13 - Radovan Michajlovič 26; po třetinách: 0:1, 0:0, 4:1;
60:00
Chodov se pomstil Otrokovicím za vyřazení z roku 2014 a postupuje do semifinále!
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích Davida Podhráského: "Další těžký zápas, kde na nás Otrokovice zkusily prakticky úplně všechno. Cením si toho, že jsme si s tím poradili a myslím, že to byla skvělá příprava na další sérii. Těším se, že v ní se bude hrát oboustranně ofenzivnější florbal. Na závěr bych chtěl poděkovat dívákům, možná jich nechodí tolik jako jinde, ale jsou neskuteční!"
60:00
Počet střel ve 3. třetině: Chodov - 15; Otrokovice - 4
60:00
Komentář k utkání trenéra hostí Karla Ševčíka: „Dnes dobře odbojované utkání. Myslím, že takticky jsme hráli velmi dobře a dostávali jsme Chodov do úzkých. Bohužel ani vedení 2:0 nám nezajistilo prodloužení série. Škoda neproměněných šancí, které jsme si vybojovali, teď to mrzí dvojnásob. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme mu hodně sportovních úspěchů.“
60:00
59:55
Hosté budou mít ještě nebezpečnou strandartní situaci.
59:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Miloš Tyl bez asistence (4:2).
59:23
Michal Nagy chybuje a Tyl posílá míček do prázdné branky! Vypadá to, že domácí už si postup vzít nenechají.
59:10
Koutný promarnil obrovskou příležitost uklidnit domácí. V dobré příležitosti míjí branku.
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:51
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
58:18
Tylovi třetí třetina nejde. Již poněkolikáté nevyužil nahrávky Dóži. Akce, které tato dvojice většinou proměňuje.
57:14
Sýkora zkusil podobný trik jako Kotlas, ale neuspěl.
56:30
Barák si poradil s nepříjemnou střelou Zapletala.
55:40
Koutného pokud ze vzduchu gólem neskončil.
53:01
Velká šance Otrokovic, Barák drží vedení domácích.
52:11
Vyloučen hráč Petr Pražák družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
52:11
Velice ostrý zákrok Pražáka na Kostku. Útočník Panterů se těžce zvedá.
51:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Tomáš Sýkora (3:2).
51:56
Když nemůžou útočníci, udělají to obránci.
51:56
Domácí otáčí zápas! Pražan sebral míček a tažnou střelou míří do šibenice!
50:22
Hostující brankář maskou vyráží střelu Koutného.
49:55
Nahození od M. Vávry skončilo v rukou brankáře.
49:40
Michajlovič vyráží Dóžův další pokus.
47:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Kotlas, asistoval Michal Strachota (2:2).
47:14
A je vyrovnáno! Kotlas zasunul míček k tyči a Michajlovič se nestačil přesunout. 2:2!
47:10
Domácí fanoušci ženou svůj tým za vyrovnáním.
45:40
Marek Vávra při pokusu o dorážku nedovoleně zasáhl hostujícího brankáře do roku, hra přerušena.
44:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Miloš Tyl, asistoval Martin Pražan (1:2).
44:37
Domácí se dočkali a dávají první gól.
43:01
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Marek Zapletal (0:2).
43:01
Na domácí padá deprese, hosté jdou do vedení 2:0! Sám před bránou se ocitl Krchňáček a ten měl lehkou úlohu!
42:50
Domácí tlak narůstá!
41:52
Střela Marka Vávry skončila v rukách golmana.
40:00
40:00
Počet střel ve 2. třetině: Chodov - 11; Otrokovice - 5
40:00
39:55
Hosté udrží jednogólový náskok i po druhé třetině.
39:44
Fair play od Sýkory,
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:42
Brankáři se v dnešním utkání vyznamenávají skvělými zákroky!
37:12
Chodov stále hledá recept na vyrovnání. Otrokovice hrají celkem klidně a zatím nepouští domácí do vyložených šancí.
37:10
Opět v akci Dóža, opět vedle.
37:00
Hostující brankář a obrana stále vzdorují domácímu tlaku.
36:25
Na dnešní utkání se přišlo podívat 200 diváků.
35:49
Sovják hezky obešel Tyla i Marka Vávru a zkusil i střelu, ta už byla horší.
34:28
Kolem Baráka začaly být zmatky, domácí zachránil až nedovolený zákrok Otrokovic.
33:25
Hned po Dóžove šanci byl protiútok hostí, ale Barák schoval míček mezi nohy.
33:00
Dóža trefuje břevno!
32:35
Zápas dosáhl většího tempa, ovšem bez nějak extra vyložených šancí.
31:55
Kotlasova přihrávka z poza brány nikoho nenašla,
31:34
Tyl je při chuti, stále ale nemůže vstřelit branku.
30:00
Michajlovič skáče od tyči k tyči a vyráží 1 míček za druhým!
29:16
Domácí tlačí a pokoušejí se o vyrovnání.
28:45
Michajlovič vykopává Tylovu střelu do rohu hřiště.
28:30
Ťopek zablokoval přihrávku před bránu na Tyla, Zabránil tak téměř jistému gólu.
28:00
Koutný z otočky vstřelil, a po odrazu spadl míček k pravé tyči hostů. Halou to jenom zadunělo.
26:52
Tyl promáchl po dobře vymyšlené nahrávce Dóži.
25:51
Sýkora u balónku.
25:30
Domácí se snaží najít recept na vyrovnání, zatím jim to moc nejde.
25:00
Fair play od Lukáše Uhrinovského.
24:48
Hezká série nahrávek Otrokovic skončila střelou Sovjaka vedle levé tyče.
23:20
Barák předvedl další skvělý zákrok proti Sovjákovi!
23:00
Michajlovič chytá střelu Kotlase.
22:40
Koutného střela těsně mimo.
21:00
Zapletal šel sám na Baráka, ale domácí golman drží 1-gólový náskok!
18:55
Tyl našel samotného Dóžu na polovině hřiště zkoušejíc vyrovnat. Pálil vedle brány.