2:1
1:1
2:0
- : -
branky (asistence): 03:11 Michal Nagy (Karel Ťopek), 19:01 Lukáš Uhrinovský (Michal Nagy), 31:01 Marek Zapletal (Karel Ťopek), 44:50 Lukáš Uhrinovský (Karel Ťopek), 59:15 Dominik Rozumek
branky (asistence): 18:30 Petr Pražák (Martin Koutný), 35:22 Marek Vávra (Miloš Tyl)

Hu-Fa Panthers Otrokovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:2
4. Michal Nagy, 20. Lukáš Uhrinovský, 32. Marek Zapletal, 45. Lukáš Uhrinovský, 60. Dominik Rozumek - 19. Petr Pražák, 36. Marek Vávra; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 395; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 24 - Daniel Mück 15; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:0;
60:00
Komentář trennéra hostů Davida Podhráského: Otrokovice dnes chtěly vítězství o něco víc, perfektně bránily a v útoku byly velmi efektivní. I tak jsme ale mohli zápas vyhrát, ale totálně jsme selhali v zakončení. Jdeme se připravit na zítřek, chceme si odsud odvést vítězství.
60:00
Komentář trenéra domácích Karla Ševčíka: Co bylo dnes, je zapomenuto. Pouze jsme splnili úkol, zítra nás čeká ještě těžší zápas. Jdeme s pokorou do dalšího boje a nedáme Chodovu ani míček zadarmo.
60:00
Střely ve třetí třetině 6:7, celkově 20:26.
60:00
59:58
Příběh této série se bude psát dál!
59:23
Vyloučen hráč Michal Kotlas družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra rukou.
59:15
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Dominik Rozumek bez asistence (5:2).
59:05
Michajlovič další parádní zákrok
58:40
Krchňáček netrefil opuštěnou klec.
58:15
Zatím je to od Otrokovic odbráněné precizně.
56:45
Dóža na hrotu šestice, hledá, komu by nejlépe poslal nahrávku ke skórování.
56:19
Teď už míček v držení chodovských a s Mückem na střídačce.
56:00
Míček na hokejkách domácích.
55:44
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
54:47
Chodovu se vůbec nedaří dostat se do nějakého tlaku.
52:59
Na zemi zůstal ležet Matěj Kostka a viděli jsme hezké gesto od fyzioterapeuta Chodova, který se šel ujistit, zda je soupeř v pořádku.
52:30
Další neproměněná šance, M.Vávra hledal Tyla a ten znovu trefil míček špatně, nutno přiiznat, že hosté dnes mají i velkou dávku smůly.
52:15
Po vybídnutí Pražana byl v dobré pozici Marek Vávra, netrefil ideálně.
51:34
Koutný odzbrojený Kostkou a troufám si tvrdit, že Panthers teď hrají přesně to, co potřebují.
49:42
Chodov se pokoušel standardní situaci vyřešit přihrávkou na koho jiného, než na Dóžu, ten to však ze vzduchu neměl příliš lehké.
48:53
Čevela pěkným blokem získal míček, následně Krchňáček padá, ale Pražák se hned omluvil, což značí, že žádný zlý úmysl v tom pravděpodobně nebyl.
48:02
Rozumek v brejku hledal Olberta, jeho nahrávka však nedošla tam, kam měla.
46:42
Dóža zkusil střelou z dálky překvapit jediného brankáře extraligy, jež letos odchytal všechny zápasy, ten s přehledem chytá do rukou.
44:50
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Lukáš Uhrinovský, asistoval Karel Ťopek (4:2).
44:50
Zkušeně zahraný protiútok, kdy se míček dostal na pravou stranu k Sovjákovi, který kličkou do středu a následným backhandem zvyšuje vedení.
44:32
Dóža opět našel něco, co se mu na rozhodnutí rozhodčích nelíbilo.
43:44
"Pacin" pozorný proti pokusu Strachoty.
42:42
Teď byl přehnaně aktivní zase Krchňáček a fauloval za bránou Mücka.
42:13
Tyl promáchl Dóžovu nabídku ke skórování.
41:28
Chodov fauloval na útočné polovině a míček získávají Panthers.
40:00
40:00
Střely 9:7.
40:00
39:41
Jako bych to zrovna neříkal, Mück během mojí chvály na oba brankáře vytahuje další golmanskou podívanou, když vytahuje ramenem pokus Zapletala.
39:09
Michajlovič skvělý zákrok, dnes vidíme velmi kvalitní výkon od obou golmanů.
37:33
Sovják v obrovské šanci nedává, před bránou měl čas se i otočit, ale smolně trefil Mücka.
35:57
Kašovský v rohu tvrdě zajížděl ramenem do Sovjáka.
35:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Miloš Tyl (3:2).
35:22
V přesilovce Chodov snižuje.
34:53
Vyloučen hráč Karel Ťopek družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
33:53
Panteři uzavřeli svého soupeře v přesilovkovém zámku, ale stačila jedna nepřesná nahrávka a nezastavitelný Dóža opět hrozil na druhé straně.
32:54
Do poměrně tvrdé kolize se dostala dvojice, jež rozhodně nedostatkem parametrů netrpí, a to Sovják - Koutný.
32:27
Vyloučen hráč Miloš Tyl družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
32:14
Bude se vylučovat.
31:01
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Marek Zapletal, asistoval Karel Ťopek (3:1).
31:01
Zapletal teď dostal trochu volného prostoru a vymetl pavučiny v hostující svatyni.
30:56
Po střele Sovjáka dorážel Krchňáček, ale minul.
29:56
Znovu skvěle Mück, tentokrát střílel Olbert.
29:23
Strachota zachytil na středu nahrávku a pokoušel se hned střílet, na poslední chvíli ho odzbrojil Zapletal.
28:11
Chodov se snaží vytvořit si nějaký dlouhodobější tlak, ale proti zhuštěné obraně Panterů se jim to příliš nedaří.
26:51
Kostku jsem spatřil již na zemi, ale pravděpodobně ne vlastním přičiněním, protože tam bylo z jeho strany dost gestikulace k rozhodčímu.
25:39
Po dlouhé době větší šance, proti Rozumek skvěle zakročil Mück.
23:24
Sovják ve velké příležitosti těsně míjí.
22:38
Sýkora uklouzl a při následném protiútoku vybízel Martin Nagy ke skórování Kostku, který však nechal skvěle vyniknout Mücka.
22:14
Opět hrozil kdo jiný, než Dóža.
21:08
Dóža se vydal do tří hráčů a až čtvrtý Ťopek ho dokázal zastavit.
20:00
Střela do tyčky hráč Patrik Dóža družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
20:00
20:00
Střely 5:12.
20:00
19:01
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Lukáš Uhrinovský, asistoval Michal Nagy (2:1).
18:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Pražák, asistoval Martin Koutný (1:1).
18:30
Pražák si zkušeně počkal a zakončuje přesně.
18:01
Po chybě Szwedy ve středu hřiště hledal Pražák Koutného, ten přestřelil.
17:19
Budu se opakovat, ale když je na hřišti elitní formace Chodova, domácím je pořádně horko.
16:31
Rozumek se neúspěšně snažil dostat k míčku přes Kotlase.
16:00
Zapletal trefuje břevno.
15:27
Tyl srovnal, rozhodčí však ukázal, že vysokou holí.
14:34
Sovják hodil míček za mantinelu, podle sudích tam však byla teč některého z hostí.
13:43
Vyloučen hráč Marek Zapletal družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice na 2 minuty za špatné střídání.
13:10
Michal Nagy a hostující Koutný skončili v "objetí" v poloze vleže za bránou Michajloviče.
12:04
Dóža si zkušeně pokryl míček proti Kostkovi a úspěšně poslal nahrávku spoluhráči za bránou.
11:16
Mück nadvakrát úspěšně zasáhl proti šancím Panterů.
11:02
Petřík hledal vzduchem Olberta, ten ale místo toho, aby zahrozil, tak zašlápl míček.
10:25
Obrana hostů teď spíše svému golmanovi zavařila.
09:11
Tohle byl zrovna jeden z méně obvyklých pohledů této sezony, Dóža dostal křižnou nahrávku, ale uklouzl.
07:45
Kostka vzduchem hledal Petříka, ale než domácí centr úspěšně zpracoval, přiřítili se k němu obránci Chodova.
06:55
Pražák hledal Strachotu, jeho střela byla zblokovaná.
06:07
Nagy sebral míček chodovským, ale z protiútoku nic kloudného nebylo.
05:12
První lajna hostů na hřišti a to je vždy důvod k obavám pro soupeře.
03:58
Tyla ve velké šanci zastavuje domácí muž v masce.
03:11
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Michal Nagy, asistoval Karel Ťopek (1:0).
03:11
A Panteři přesilovku využívají.
02:26
Vyloučen hráč Petr Pražák družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
00:44
Po prvotním oťukávání Kašovskký nahrával a některý z jeho spoluhráčů střílel na připraveného Michajloviče.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Daniel Mück; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Patrik Dóža, Miloš Tyl, Marek Vávra
00:00
Line-up domácích Hu-Fa Panthers Otrokovice: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Kostka, Karel Ťopek, Tomáš Sovják, Dominik Rozumek, Lukáš Petřík
00:00
Dobrý večer z Otrokovic, kde se dnes potřetí v sérii střetnou domácí Panthers s Chodovem. První dvě utkání se hrály na půdě pražského celku, přičemž úřadující mistr nejdřív svého soupeře rozmetal výsledkem 13:2, druhý zápas už byl vyrovnanější, ale Chodov vyhrál 6.2. Uvidíme tedy, jestli dnes ve výkonu domácích uvidíme potenciál k prodloužení série, nebo bude po dnešním klání vést favorit už 3:0.