0:4
- : -
FbC Plzeň
FbC Plzeň
branky (asistence): 08:29 Petr Linc (Daniel Nicklas), 10:45 Filip Rybnikár (Karel Eichler), 34:41 Petr Linc
branky (asistence): 39:56 Tomáš Vaculík (Stanislav Zbyněk), 41:39 Tomáš Vaculík (Karel Svatoš), 56:34 Tomáš Vaculík (Jan Fiala), 57:13 Michal Smutný (Walter Schubert), 59:50 Karel Svatoš

FbC Plzeň - TJ Sokol Mukařov  3:5
9. Petr Linc, 11. Filip Rybnikár, 35. Petr Linc - 40. Tomáš Vaculík, 42. Tomáš Vaculík, 57. Tomáš Vaculík, 58. Michal Smutný, 60. Karel Svatoš; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1 + Matěj Houdek ČK1 + 5:1; využití: 0:0; diváků: 185; zásahy brankářů: Lukáš Ščurko 30 - Josef Bína 24; po třetinách: 2:0, 1:1, 0:4;
60:00
Je konec, plzeňští to nezvládli, nashledanou v příští sezóně a gratulace do Mukařova, hodně štěstí v další fázi!
60:00
Komentář trenéra hostí: Zápas jsme si mohli dobře rozehrát už v prvních 12 minutách, bohužel jsme nevyužili velké příležitosti, ale soupeř nás svou pasivitou vrátil do hry a děkuju klukům za parádní obrat.
60:00
Počet střel v třetí části Plzeň-Mukařov 13:15, hráči utkání Lukáš Ščurko a Tomáš Vaculík.
60:00
Komentář trenéra domácích: Gratuluji soupeři k postupu do semifinále, tento rozhodující zápas rozhodla naše pasivita v útočné fázi hry od poloviny zápasu, nedůraz v osobních soubojích, částečně i zkušenosti soupeře a štěstí. Děkuji soupeři za férové zápasy a přeji zraněnému hráči brzké uzdravení.
60:00
60:00
59:50
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Karel Svatoš bez asistence (3:5).
57:14
Plzeňští se rozsypali jako domeček z karet a inkasují počtvrté.
57:13
Timeout FbC Plzeň
57:13
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Michal Smutný, asistoval Walter Schubert (3:4).
56:35
Nechtěné se stává skutečností... Traverza vyrovnává a je drama. Dlouhý nához prošel až před Ščurka a Vaculík završil hattrick.
56:34
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tomáš Vaculík, asistoval Jan Fiala (3:3).
55:32
Nicklasovy dva pokusy měly ke gólu hooodně blízko ale ani jeden netrefuje cíl.
54:42
Lincův pokus likviduje Bína.
54:25
Vyloučen hráč Ondřej Kalát družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za vysoká hokejka.
52:12
Ščurko opět Plzeň podržel, prokázal pevné ruce a nenechal se vysekat.
51:10
Ščurko teď musel mít sakra pevný postoj! Ale Sláma z výtoče v něm místo nenašel!
48:20
Plzeňská standartka z nebezpečné pozice končí střelou Šůse, tu však likviduje Bína povedeným zákrokem.
47:24
Ve velké šanci byl Sláma, ale nakonec místo míčku trefil Ščurkovy prsty. Ten se naštěstí oklepal a nic mu není.
46:40
Domácí se nyní ocitají pod tlakem Traverzy a dělají chyby...
44:20
Domácí konečně zase tlačí, kotel je žene kupředu!
43:16
Eichler z křídla zkoušel bekendový blafák, Bína připraven.
41:39
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tomáš Vaculík, asistoval Karel Svatoš (3:2).
41:38
Domácí inksaují velmi časně a připouštějí čím dál větší drama...
41:00
Krásné sólo přes celé hřiště předvedl Tauber. Před golmanem mu ale střela z bekendu sjela a nezakončil ideálně.
40:00
40:00
Počet střel v druhé periodě Plzeň-Mukařov 6:11. Druhá třetina začala dlouhým oslabením domácích, které ale přežili, poté se ze hry stalo prakticky nahoru dolů, Plzeň se jala tříbrankového vedení, ale 4 sekundy před koncem druhé části Traverza snížila a tak to bude zase o něco zjímavější.
40:00
39:57
Plzeň hrubě podcenila závěr druhé periody a to se jí hrubě nevyplácí a může to mít dost špatný vliv.
39:56
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tomáš Vaculík, asistoval Stanislav Zbyněk (3:1).
39:17
Zbyněk se teď krásně obtočil mezi plzeňskými beky ale Ščurko vytěsnil prostor a je připraven.
38:00
Toto utkání sleduje krásných 185 diváků. To je luxusní návštěva, navíc domácí kotel skvěle fandí a žene domácí k takovému nasazení.
36:02
Ševčík prošel obranou Traverzy jako nůž máslem, ale zakončení mu úplně nevyšlo. Ale i tak dnes tento junior předvádí skvělý výkon a hlavně nasazení.
34:41
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Petr Linc bez asistence (3:0).
34:41
Linc ukázal neskutečnou bojovnost, po ztrátě balonku zabojoval a doslova ho vydoloval zpět, odhodlal se ke střele a našel skulinu mezi nohama golmana Bíny a je to tak již o 3 góly.
33:50
Eichlerův pokus z nulového úhle trefuje Bínu do masky. Ale zkusil...
31:53
Ščurko skvěle lapí Vejrycha i Fialu a připisuje si další skvělé zákroky.
29:58
Eichlerův pokus z křídla, končí mimo.
29:21
Ševčíkova nebezpečná přízemní raketa končí na Bínově noze. Tohle bylo těsné.
27:52
Plzeňská šance, Němeček trefuje golmana Bínu.
27:20
Dva skvělé zásahy Ščurka. Dnes si nulu chce držet jako veverka oříšek co nejdéle.
26:10
Ščurko opět zavřel nohy a jesle nepřipouští.
24:05
Domácí oslabení přežili díky skvěle organizované obraně a troše toho štěstíčka.
23:15
Plzeň měla obrovskou šanci v oslabení, ale Linc před golmanem zahodil nad.
21:45
Skvělý zásah Ščurka.
21:30
Mukařov dobývá Plzeňskou tvrz, ale zatím ani jedna jejich střela na branku nemířila.
20:32
Další šance Vejrycha zase mimo ve velké příležitosti.
20:00
20:00
Tak Jan Pudich má podle všeho bohužel zlomeninu klíční kosti...
20:00
První třetinu ovládli domácí, hosté také měli své šance ale hodně jich neproměnili. Tato třetina měla však hororovou tečku, po zranění Pudicha, snad bude v pořádku. Na střely vyhrál první třetinu Mukařov a to 8:9. Plzeň navíc bude hrát ještě asi 4 minuty oslabení bez využití a bude mít tak hodně co dělat.
20:00
19:57
V gigantické šanci přímo ze středu selhal Vejrych.
19:08
Vyloučen hráč Matěj Houdek družstva FbC Plzeň na 5 minut za hrubost.
19:08
Vyloučen hráč Matěj Houdek družstva FbC Plzeň do konce utkání.
19:08
Houdek srazil hráče Mukařovských, ten je navíc zraněn takže Houdek si už dnes nezahraje a hráč hostí možná bude potřebovat sanitku. Bližší informace jako o koho se jedná dodáme v nejbližších minutách.
18:16
Šance Mukařova, ale Sklenář nedokázal před Ščurkem zakončit.
18:01
Ševčík si v protiútoku pořádně pomotal obranu Mukařova, ale Bína vyráží.
17:10
16:10
Ščurko teď skvěle polapil pokus Mukařovských, leč plzeňští si na závar zadělali sami nepovedenou rozehrávkou. Nakonec vše skončí dobře pro domácí, míček doskákal mimo.
15:52
Pěkná akce na jeden dotek od domácích ztroskotala až na finální přihrávce Paďourka.
14:40
Pudichův únik z křídla skvěle polapil Ščurko.
14:20
Střely z větší vzdálenosti dnes dělají hostům problémy. Tauberův pokus končí jen těsně mimo.
13:54
Po dlouhé době se předvedl Ščurko.
13:20
Další kontr Plzně 3 na 2 ale Rybnikárovu vzdušnou přihrávku by neměl asi ani hráč superligy.
10:45
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Rybnikár, asistoval Karel Eichler (2:0).
10:45
Eichlerův pokus letěl přes půl hřiště a našel svůj cíl, díky šikovné teči Rybnikára, 2:0!
10:00
Jak bylo řečeno v jednom českém filmu "jeden chvat střídá druhý!", tak by se teď dala popsat situace na hřišti, kde krásné hity rozdává domácí ranař Houdek.
09:15
Eichler všechny překvapil, vzdušným pokusem z křídla. Jak toto mohl trefit? Nicméně to jde trošku mimo.
08:29
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Petr Linc, asistoval Daniel Nicklas (1:0).
08:29
Domácí si skvěle poradili s kontrem 3 na 2 a to i přesto že Lapuník ztratil hokejku. Domácí šílí, Plzeň se ujímá vedení.
07:18
Zbyněk měl z levého křídla dva pokusy do takřka odkryté brány, netrefil ani jeden. Domácí zřejmě ubrání.
05:40
Vyloučen hráč David Šůs družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
05:00
Velkou šanci měl Vejrych, ale Ščurko ho vylehl, byl tam ale faul - bude se vylučovat.
04:01
Němeček se dostal až před golmana, jeho bekendový pokus likviduje Bína.
02:32
Střela Pudicha mířila do jeslí Ščurka. Ten má ale zavřeno.
01:10
První šanci má i Traverza, závar před brankou zažehnal krásným NHL hitem domácí zoro Houdek.
00:21
Plzeň, která tu dnes má zřejmě i početnější fanklub, se do soupeře zakousla a z úvodního tlaku vytěžila několik střel mimo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Mukařov : brankář: Josef Bína; hráči v poli: Tadeáš Drahorád, Adam Vejrych, Jakub Noha, Lukáš Kášek, Jan Pudich
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Petr Kleiner, Filip Rybnikár, David Šůs, Karel Eichler, Matěj Houdek