1:2
1:2
3:2
- : -
branky (asistence): 02:31 Viktor Kopecký (Tomáš Sattler), 28:38 Jakub Kolstrunk (Tomáš Sattler), 41:34 Adam Stibor (Mikuláš Krbec), 43:14 Petr Pojar (Jakub Kolstrunk), 55:00 Jiří Horák (Jakub Kolstrunk)
branky (asistence): 06:13 Jakub Holeš, 15:13 Tomáš Vlach, 34:56 Richard Kraus (Tomáš Vlach), 37:50 Tomáš Kozlík (Pavel Kotula), 53:19 Pavel Bezděčík (Hynek Plášek), 58:39 Pavel Bezděčík (Hynek Plášek)

Florbal Ústí - Florbal PEGRES Havířov 5:6
3. Viktor Kopecký, 29. Jakub Kolstrunk, 42. Adam Stibor, 44. Petr Pojar, 56. Jiří Horák - 7. Jakub Holeš, 16. Tomáš Vlach, 35. Richard Kraus, 38. Tomáš Kozlík, 54. Pavel Bezděčík, 59. Pavel Bezděčík; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 307; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 20 - Pavel Kotula 23; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:2;
60:00
Komentář trenéra hostujícího Florbal PEGRES Havířov Filipa Kubíčka: Dvě třetiny se hrál dobrý florbal na obě dvě strany. Nám vůbec nevyšel vstup do třetí třetiny, kdy jsme tam párkrát zazmatkovali a Ústí toho perfektně využilo. Od stavu 4:4 to byl boj no každý centimetr hřiště. Musím pochválit našeho brankáře, který nás v těžkých situacích podržel. Děkujeme soupeři za perfektní hru a divákům za dobrou atmosféru.
60:00
Střely ve třetí části 14:8 pro Florbal Ústí
60:00
Komentář domácího trenéra Florbal Ústí Marka Vojty: Soupeř hrál výborně a zaslouženě zvítězil. My jsme hráli jednu třetinu, zbytek zápasu to bylo předávání zodpovědnosti a alibismus, Pokud se nebudeme šetřit, máme dovednosti i tým abychom příští zápas zvládli lépe, ale musíme povídání změnit v činy. Pokud to neuděláme, nemáme šanci. Věřím, že se zlepšíme. Děkuji fanouškům a soupeři, kterým přeji šťastnou cestu domů.
58:39
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Bezděčík, asistoval Hynek Plášek (5:6).
58:01
Z otočky Beneš ale minul
56:51
Po sérii hraničních zákroků na obou stranách si vybírá rozhodčí Nováka a Havířov má šanci
56:50
Vyloučen hráč Josef Novák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:00
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jiří Horák, asistoval Jakub Kolstrunk (5:5).
53:42
Dobrá šance ze standartky , Semerád ale nepřekonal Kotulu který se teď skokem vrhl do střely
53:20
Havířov je opět o kousek blíž vysněnému vítězství, když se na brankovišti podařilo dorazit Bezděčíkovi
53:19
52:02
Nejdřív Novák a následně Krbec teď orazítkovali Kotulu, za jeho záda ale míček nepropašovali
51:11
Z otočky Pojar zkusil ohrozit Kotulu, ale neuspěl
50:31
Kozlík s Peřkou teď upalovali ve dvou na Hlavu a ten obstál ve hře dva na brankaře
46:35
Kopecký právě předvedl florbalovou exhibici, kdy se nenechal nikým odstavit od míčku a pohledným lobem přehazoval bránící hráče Havířova, jako kužely při tréninku
45:22
Tohle je zatím třetina Ústí, které nastoupilo jako vyměněné, co s nima trenér v šatně provedl?
44:15
Střelu Beneše opět blokuje zeď Ústí a z protiútoku málem další gól od Pojara
43:15
A je srovnáno. Smůla se teď pro změnu usídlila na čepele Havířova a když už se zadaří, vše řeší Hlava
43:14
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Petr Pojar, asistoval Jakub Kolstrunk (4:4).
41:34
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Stibor, asistoval Mikuláš Krbec (3:4).
40:40
Plašek uprostřed hřiště bejzbolovým způsobem zpracovával míček a to rozhodčího nenechalo chladným
39:35
Poslední šanci budou mít zřejmě hosté kteří jsou na míčku, ale raději v klidu dohrají třetinu
38:29
Většina střel Ústí je zablokována ještě před Kotulou
37:51
Havířov odskakuje do dvougólového vedení
37:50
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Pavel Kotula (2:4).
34:57
Havířov jde znovu do vedení, když se podařilo Krausovi nachytat Hlavu na bližší tyči
34:56
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Richard Kraus, asistoval Tomáš Vlach (2:3).
28:38
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Tomáš Sattler (2:2).
24:57
Krásná spolupráce Koníka a Kužela lahodila oku, ale daleko od nebezpečného území hostí
20:01
Začala nám druhá třetina, ve které se Ústí včera moc nedařilo, uvidíme co si trenér Vojta pro své svěřence přichystal v šatně
15:13
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Vlach bez asistence (1:2).
08:51
Kopecký si obskočil obránce, položil brankáře a v rozhodující chvíli už měl míček na dlouho hůl a branku netrefil