3:1
0:2
1:0
- : -
branky (asistence): 02:08 Jakub Koník (Lukáš Täuber), 07:56 Josef Novák, 13:33 Jakub Koník, 49:20 Lukáš Täuber (Petr Pojar)
branky (asistence): 17:28 Jakub Kuttler (Vojtěch Mžyk), 25:42 Tomáš Vlach (Ondřej Kučera), 30:13 Ondřej Kučera

Florbal Ústí - Florbal PEGRES Havířov 4:3
3. Jakub Koník, 8. Josef Novák, 14. Jakub Koník, 50. Lukáš Täuber - 18. Jakub Kuttler, 26. Tomáš Vlach, 31. Ondřej Kučera; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 285; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 21 - Pavel Kotula 25; po třetinách: 3:1, 0:2, 1:0;
60:00
Komentář trenéra hostí p. Kubíčka: Dneska utkání rozhodli naše individuální chyby při založení útoku. Předpokládali jsme, že soupeř bude mít hodně šancí, což se potvrdilo, ale podržel nás v některých chvílích brankář. Děkujeme soupeři za hru, divákům za atmosféru
60:00
Komentář trenéra domácích p. Vojty: Podle očekávání náročný zápas a jsme rádi, že jsme ho zvýšenou trpělivostí na míčku a zlepšenou hrou v obraně ve třetí třetině zvládli. Zítra se zlepšíme v činnostech, kterými jsme dostali soupeře do hry. Druhá třetina patřila soupeři, ponaučíme se. Děkuji soupeři za hru a výborným fanouškům za podporu, jsme rádi za první bod, zítra uděláme vše proto, abychom získali druhý.
56:45
Sattler po na dvakrát, ale neúspěšně. Hosté přešli do kontru, zahnali se do rohu
53:10
Domácí obránci dvakrát úspěšní v bloku. Kolstrunk byl předčasně zastaven, rozhodčí se omlouvá
52:30
Plášek po střetu ve středu hřiště odkulhal, snad bude v pořádku. Horák vysoko nad
49:20
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Lukáš Täuber, asistoval Petr Pojar (4:3).
49:15
Hala se probrala a žene domácí. Pojar vybojoval a Täuber oklamal všechny včetně Kotuly, Ústí opět vede
46:10
Pojar vybojoval pro domácí, ale vzápětí znovu ztratil.
45:30
Stummer, Sattler, Krbec a zase zpět. Protiútok hostí zastavuje drobný faul domácích
44:50
Hosté nepospíchají, rozehrávku vystihl Kopecký, ale dařilo se mu podobně, jako v předchozích pokusech
42:20
Ústí napadání zatlačilo hosty až za jejich branku, k míčku se nedostalo. Velkou šanci hostí zastavila až čepel Stibora
39:00
Začala poslední minuta, druhá třetina byla zatím lepší pro hosty, to nemění ani střela Kopeckého
38:20
Střela Krbce z volného úderu trefila jen Kolstrunka, ta následná byla o poznání nebezpečnější, pěkný zákrok Kotuly
35:00
Soupeři jsou si vědomi důležitosti okamžiku, nikdo nechce chybovat.
34:20
Těžko komentovat boj, který momentálně vidíme. ani jedna strana se ke střelbě nedostala
33:30
Štorek se sportovně přiznal a rozehrají. Rozhodčí odpustil hostům dva útočné fauly
32:50
Bojujeme a bojujeme, zakončení nevidět
31:55
Pohoda Ústí ze začátku první třetiny je pryč, Havířov je nebezpečnější. V jednoduchosti je bohužel síla
31:10
Jako teď v případě situace 2 na 1 Pojar
31:00
Ústečtí hodně své pokusy překombinovávají, místo jedné střely deset přihrávek
30:13
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Ondřej Kučera bez asistence (3:3).
30:12
A je srovnáno, pěkná střela Kučery kolem Hlavovi helmy, domácí se nemohou najít
29:30
Koník ze vzduchu nad
28:35
Rozehrávka Ústí je hodně nejistá, spousta nepřesných míčků a z nich možnosti pro hosty
26:00
Opět střela z dálky, která zapadla za Hlavu. Tribuny hodně bouřili při předchozím vyloučení
25:42
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Vlach, asistoval Ondřej Kučera (3:2).
25:25
Vyloučen hráč Mikuláš Krbec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:25
Mžyk je aktivní, ale střelu zastavil Kühnel. Běžecký souboj na druhé straně dopadl neslavně pro Krbce, který bude vyloučen
24:50
Koník zastavil výpad hostí a šel střídat, stejně jako celá formace
24:10
Ústí má výhodu volného úderu z rohu. Nikdo se nenabízel, následovala dlouhá přihrávka na vlastní polovinu.
23:45
Štorek promáchl ve stoprocentní šanci
23:30
Hraje se bez přerušení, Kučera vyzkoušel Hlavu.
22:40
Krbec s Kolstrunkem a Pojarem v šanci, míček proskákal ke Kotulovi
21:50
Tempo je o poznání vyšší, Koník nabídl vzdušnou přihrávku Kuželovi, ten netrefil
19:15
Štorek s Novákem háčkovali v rohu, ale před branku se nedostali.
18:30
Střela Štorka nenadělala Kotulovi větší potíže
18:10
Horák byl faulován za vlastní brankou, Ústí může rozehrát
17:28
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Jakub Kuttler, asistoval Vojtěch Mžyk (3:1).
17:27
Slabší střela Kuttlera zapadla z ničeho nic za Hlavu, Havířov snižuje
17:00
Ústí je při přípravě protiútoku obezřetné. Kopecký jen do bloku, stejně tak v situaci 2 na 1 i Vlach
14:20
Trocha nepřesností na obou stranách, výsledkem byla střela Mžyka, která k Hlavovi neprošla
13:33
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Koník bez asistence (3:0).
13:32
Koník vystihl rozehrávku a postupoval sám na Kotulu, bekhendový blafák a je to 3:0
13:30
Po delší odmlce se ukázali i domácí, Kotula připraven
13:10
Dlouhá hra bez přerušení, Mžyk branku netrefil. Následně trma vrma před Hlavou, volný úder pro Havířov, Hlava chytá
12:20
Havířovští na chvíli přebrali iniciativu, střela se však nekonala
11:30
Hra nabrala na obrátkách, hosté se místy osmělují. Täuber jejich postup zastavil už na polovině hřiště
08:55
Havířov na chvíli uklidnil hru, bude mít možnost volného úderu, ten skončil neslavně, Koník střelu zastavil
08:15
Hned z buly se domácí vrhli do útoku, střely Pojara a Krbce zablokovány
07:56
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák bez asistence (2:0).
07:55
Střídání domácích je hodně rychlé, na hřišti je opět Stummer, rozehrávka volného úderu se nepovedla. Nicméně pár vteřin po té střílí Novák a je to o dvě branky
07:30
Domácí nenechají hosty vydechnout ani při rozehrávce na jejich polovině, byla z toho nakonec ukvapená střela a míček pro Hlavu