0:2
- : -
ELITE PRAHA
ELITE PRAHA
branky (asistence): 25:02 Barbara Jelínková (Jessica Zlámalová), 37:17 Ivana Miklíková (Barbara Jelínková)
branky (asistence): 08:18 Kristýna Zelníčková (Michaela Lingová), 11:29 Aneta Tvrzníková (Michaela Lingová), 23:32 Nikola Bursová (Natálie Bartošová), 45:17 Michaela Lingová, 54:15 Kristýna Jiříčková

ELITE PRAHA - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:5
26. Barbara Jelínková, 38. Ivana Miklíková - 9. Kristýna Zelníčková, 12. Aneta Tvrzníková, 24. Nikola Bursová, 46. Michaela Lingová, 55. Kristýna Jiříčková; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2 + Eliška Císařová 10:1; využití: 1:0; diváků: 94; zásahy brankářů: Martina Gécová 13 - Jana Vyrobíková 12; po třetinách: 0:2, 2:1, 0:2;
60:02
Komentář trenéra hostí: Ehhhhhhh mno. Do dnešního zápasu jsme vstoupili, že největším soupeřem pro nás bude jen náš tým a naše hlava. Ve velmi vyrovnaném zápase, který se vyvíjel pro naše barvy, jsme měli i trochu štěstí v ten správný okamžik a v kombinace se skvělou brankařkou jsme ve třetí třetině zápas dovedli do vítězného konce. Děkujeme soupeři za velmi férovou sérii.
60:01
Komentář trenéra domácích: od začátku utkání chtěl soupeř více než my. Zápas jsme si prohráli sami díky individuálním chybám. Soupeři gratulujeme k udržení Extraligy.
54:15
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Jiříčková z trestného střílení (2:5).
54:15
Lingová vybojovala pro svůj tým trestné střílení, které bezchybně proměnila Jiříčková
45:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Michaela Lingová bez asistence (2:4).
45:17
Vyloučen hráč Eliška Císařová družstva ELITE PRAHA na 10 minut za nesportovní chování.
45:17
Vyloučen hráč Eliška Císařová družstva ELITE PRAHA na 2 minuty za nesportovní chování.
45:17
Lingová individuální akcí z vlastního obraného pásma překonala domácí brankářku chytrou střelou nad nohu
37:17
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Ivana Miklíková, asistoval Barbara Jelínková (2:3).
37:17
Jelínková si pohrála s obranou Vinohrad a poté přihrála Miklíkové, která zakončila na přední tyč
34:35
Utkání sleduje 94 diváků, kteří netrpělivě čekají na další útočné akce obou týmů
30:55
Hnátová na poslední chvíli zabránila gólu Vinohrad
28:38
Vinohrady předvedli krásnou kombinaci, kterou na poslední chvíli přerušila obrana domácích
27:59
Hosté mají standartku v předbrankovém prostoru, z které netrefují branku soupeře
26:30
Miklíková zaútočila ve valastním oslabení a brankářka měla plné ruce práce
25:27
Vyloučen hráč Estera Vehar družstva ELITE PRAHA na 2 minuty za bránění ve hře.
25:02
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Barbara Jelínková, asistoval Jessica Zlámalová (1:3).
25:02
Domácí využívají početní výhody a korigují výsledek utkání
24:06
Vyloučen hráč Nikola Bursová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
23:33
Krásná střela na bližší tyčku zvyšuje náskok hostů
23:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Nikola Bursová, asistoval Natálie Bartošová (0:3).
22:17
Brejk domácích bohužel bez zakončení na branku
20:48
Domácí hráčka si po nahození z rohu málem vstřelila vlastní gól, ale gólmanka byla pozorná
11:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Tvrzníková, asistoval Michaela Lingová (0:2).
11:29
Krásnou individuální akci zakončila Lingová přihrávkou na Tvrzníkovou, která akci precizně zakončila
09:38
Gécová nyní podržela svůj tým,když chytla střelu ze středu hřiště
08:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Zelníčková, asistoval Michaela Lingová (0:1).
08:18
Lingová po krásném výběhu z rohu vystřelila na Branku domácích a Zelníčková neváhala a její střelu dorazila
05:58
Zlámalová selhala v zakončení, takže skóre zůstává nezměněno
04:31
Dobrý blok Rakové zabránil Vinohradům vstřelit gól
03:23
Nacvičený signál Vinohradům nevyšel a Elite mohlo jít do brejku, který ale nevyužili
01:41
První střela zápasu patřila hostům, kteří mají nyní standartku v rohu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jana Vyrobíková; hráči v poli: Petra Honzová, Tereza Trunečková, Aneta Tvrzníková, Kristýna Zelníčková, Michaela Lingová
00:00
Line-up domácích ELITE PRAHA: brankář: Martina Gécová; hráči v poli: Nikola Mrázková, Kristýna Vranová, Jessica Zlámalová, Michaela Neubergerová, Estera Vehar