ONLINE přenos florbalového utkání
Utkání:
8XW1-A187
Soutěž:
Extraliga žen
Kolo:
6. kolo
Zahájení:
24.03.17 19:30
FBS Olomouc
4
:
Panthers Praha
2
1. část
2. část
3. část
Prodloužení
Ukončeno
2:1
1:1
1:0
- : -
FBS Olomouc
Panthers Praha
FBS Olomouc
branky (asistence): 10:55 Jitka Oháňková (Tereza Reimerová), 19:26 Barbora Suchánková (Kateřina Peterková), 28:07 Jitka Oháňková (Alice Pavlíková), 59:07 Kateřina Peterková
Panthers Praha
branky (asistence): 08:12 Radka Kylarová, 34:08 Tereza Hubáčková (Eva Krauskopfová)
Za objektivnost on-line přenosu odpovídá pořádající oddíl a informace nejsou ověřovány.
Čas
Událost
 
Utkání ukončeno
FBS Olomouc - Panthers Praha 4:2
branky:
11. Jitka Oháňková, 20. Barbora Suchánková, 29. Jitka Oháňková, 60. Kateřina Peterková - 9. Radka Kylarová, 35. Tereza Hubáčková; rozhodčí: Michaela Konečná - Veronika Wienerová; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 139; zásahy brankářů: Martina Franková 19 - Marie Topolová 21; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:0;
60:00
Komentář trenéra Lukáše Jenšíka (Panthers Praha): Celou sérii jsme se trápili v koncovce, každý zápas nás vychytala golmanka Franková. Myslím, že jsme v pátém a šestém zápase odpadli po fyzické stránce, ale i tak děkuji všem hráčkám za bojovnost, zbraně neskládáme, čeká nás Elite, kde chceme vyhrát. Gratulace soupeři, myslím si, že Olomouc byla lépe připravená do play-down. nám bohužel chyběly zkušenosti s těmito utkáními. Děkuji za dnešní zápas a parádní atmosféru.
60:00
Komentář trenéra Petra Dadeje (FBS Olomouc): Poslední dílek skládanky zapadl. Holky, děkuji vám za skvělou sezónu. Soupeři přeji klidnou cestu domů a zároveň přeji co nejdelší zápasový program!
60:00
Ukončení 3. části.
59:07
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Kateřina Peterková bez asistence (4:2).
59:07
Peterková zřejmě stanovuje dnešního vítěze.
58:11
Hosté to zkouší bez brankáře!
57:53
Timeout Panthers Praha
57:53
Vyloučen hráč Andrea Nováková družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:28
A další šance Pantherek! Olomouc hraje v obraně velice srdnatě.
55:27
Domácím se daří povětšinou držet míček na svých holích, závěr zápasu je však ještě velice daleko. Pantherky se snaží hrát konstruktivně.
54:25
Olomouc se na chvíli dostává z obklíčení, hlavně Pavlíková teď vládne hřišti svou zkušeností.
53:37
Panthers tlačí! Franková zatím míčky nachází v skrumáží hráček jen s velkým štěstím.
52:07
Grufíková byla blízko brance! Její pumelice zátahem však byla trofejí pro Topolovou, která míček vyrazila z šibenice! Olomouc se postupně dostal z náporu soupeře.
51:08
Franková je pod velkým vypětím, protože Pantherky vysílají na branku jednu ránu za druhou. Naposledy olomoucká brankařka kryla pokus Slané z větší vzdálenosti.
50:18
Fleischmannová se dostala do parádní šance, jenže její klička už byla navíc. Topolová tak dokázala zasáhnout.
49:10
Peterková mířila k dalšímu střeleckému pokusu, avšak pod tlakem se nedostala do dobré a vhodné pozice. Domácí rozehrávají z rohu.
48:37
Kolem olomoucké branky je neustále živo, což ještě zápas neskutečně dramatizuje. Publikum je danou situaci i dost ztichlé.
47:37
Panthers drží povětšinou míček na svých holích, pouze jednobrankový náskok Olomouce je pro obrovskou motivací. Hanačky mají logicky problémy s dostatečnou útočnou sílou, když jsou neustále pod tlakem.
46:41
Grufíková znovu zkoušela střelu zátahem , jenže její rána mířila stejně jako před chvílí do clonící hráčky. Panthers se pro tuto chvíli ubránili.
45:18
Grufíková napálila svou střelu pouze do clonící Krauskopfové, Olomouc se musí vrátit na svou polovinu hřiště.
44:29
Hra se přelévá ze strany na stranu, hlavně domácí však nyní hledají cestu k soupeřově brance marně. Pražanky svou defenzivní činnost vypilovaly k dokonalosti.
43:49
Pařízková nevěděla komu nahrát, tudíž raději posílá míček obloučkem přes půlku. Pantherky jsou v laufu.
42:42
Panthers jsou opravdu ve velkém náporu, domácí prozatímní skóre udržují na samé hranici rizika. Pantherkám se daří ve velké pohodě napadat.
41:58
Timeout FBS Olomouc
41:32
Pantherky začínají tlačit, domácí se sice snaží o důslednou obranu, ale většina akcí hostů teď zavání brankou. Krauskopfová pálila těsně vedle odkryté části olomoucké branky.
40:09
Krauskopfová pálí o pár centimetrů nad branku, domácí se musí v obraně ještě pořádně soustředit. Ještě nemají určitě nic jisté.
40:00
Zahájení 3. části.
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Olomouc - 5, Panthers - 6
40:00
Ukončení 2. části.
39:57
Pavlíková se málem trefila do poloprázdné branky, jenomže z velkého brankoviště mířila mimo. Domácí můžou této šance velmi litovat.
38:25
Další nepřesná přihrávka mohla vést k velikánské možnosti, avšak Kučerové se míček zastavil na hokejce. Olomouc si může pořádně oddechnout.
37:34
Krauskopfová vypálila od mantinelu příliš nad, domácí se mohou vzadu zkonsolidovat.
36:21
Panthers i Olomouc se pokouší s velkou rozvahou o rozehrávku. Je jasné, že nikdo nechce udělat fatální chybu, která by vedla k brance.
35:06
Peterková se natlačila do své další šance, jenže v časové tísni míček do odkryté brány nedostala. Panthers měly velké štěstí.
34:08
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tereza Hubáčková, asistoval Eva Krauskopfová (3:2).
34:08
Hubáčková se díky šťastnému odrazu dostala do breaku, který bez problému zakončuje střelou na bližší tyč. Olomouc se nestihla vrátit do obrany.
33:40
Reimerová sice vypálila velmi pohotově, avšak před bránou našla jen clonící obránkyně. Hosté míček raději vyhazují přes půlící čáru.
32:37
Lochmannová si zkusila naběhnout do volného prostoru před olomouckou brankou, ale díky časovému prsu akci nezakončila. Hosté ale stále pokračují v náporu.
31:31
Olomouc se zjevně snaží hru zklidnit, její hra už není tak agresivní jako v předešlých momentech. Pantherky však zatím stále na jejich hru nemohou najít správný recept.
30:22
Krauskopfová se odhodlala k parádní individuální akci, která jen tak tak nekončí brankou. Její střela totiž mířila pár milimetrů od tyčky a padající Frankové.
29:41
Panthers ještě nic nevzdávají, jejich pokusy létají čím dál nebezpečněji kolem domácí brány. Franková zatím zasahuje a pracuje s velkým rizikem.
28:07
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jitka Oháňková, asistoval Alice Pavlíková (3:1).
28:07
Oháňková si vykroužila do středu, čímž rozhodila brankařku Topolovou z osy hřiště,.Její ráně poté už nic nebránilo, aby zapadla do branky a zvýšila olomoucký náskok na dvoubrankový.
27:42
Domácí se snaží o aktivní presink, což Panthers moc nevyhovuje. Jejich rozehrávka začíná být lehce kostrbatá.
26:27
Grufíková se odhodlala k její typické ráně z poloviny hřiště, jenomže se jí podařilo trefit jen Zamazalovou. Ta se snažila o dorážení, ale míček se jí zapletl mezi nohy, čímž o něj přišla.
25:17
Krauskopfová se dostala do dobré pozice na střelbu, avšak nakonec mířila příliš nad bránu. Domácí mají rozehrávku z rohu hřiště.
24:31
Pražanky se začínají tlačit do náporu, hra je v těchto chvílích opravdu velmi vyrovnaná. Jedna akce střídá akci.
23:42
Zamazalová po výběhu pálí pouze vedle branky, Pantherky se mohou konsolidovat. Olomouc se zřejmě trochu probudil k životu, její akce začínají mít nebezpečnost.
22:37
Pavlíková se odhodlala ke střele, jenže Topolová s jejím pokusem neměla viditelnější problémy. Míček se po přízemním pokusu odrazil do rohu.
21:18
Mošťková se hnala sama na branku, ale nakonec byla zastavena Bernardovou. Pantherky mohou rozehrávat odzadu.
20:28
Pantherky začínají tlačit, Olomouc jen s velkým vypětím prozatím jejich ataky brání, což značí mírnou korekci v rozložení sil na hřišti.zatím však bez výraznější šance u branky.
20:00
Zahájení 2. části.
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Olomouc - 10, Panthers - 7
20:00
Ukončení 1. části.
19:26
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Barbora Suchánková, asistoval Kateřina Peterková (2:1).
19:26
Oháňková trefuje ze vzduchu míček, jenže její rána mířila jen do boční síťky. Panthers měly velké štěstí.
18:41
Slaná byla ve dvou velkých šancích! V obou případech se snažila dorážet, ale Franková byla znovu připravena. Hosté však nadále zůstávají v tlaku.
17:47
Suchánková se ocitla před brankou právě ve chvíli, kdy k ní přiletěl míček. Nakonec však trefuje pouze Topolovou.
16:28
Oháňková vybojovala míček v hloubce obrany soupeře, jenže v rozhodující moment míjí! Pantherky jí stačily dostatečně rychle zabránit v dokončení kličky do forhandu.
15:35
Oháňková vybojovala míček v hloubce obrany soupeře, jenže v rozhodující moment míjí! Pantherky jí stačily dostatečně rychle zabránit v dokončení kličky do forhandu.
14:41
Reimerová se po výběhu rozhodla k ráně, ta však míří příliš nad, stejně tak jako před chvílí na druhé straně Šusterová. Panthers mají rozehrávku z rohu.
13:35
Šusterová se dostala ke střele z dálky, jenomže její rána byla o trochu nepřesná, když míček proletěl pár centimetrů nad horní tyčkou olomoucké branky
12:45
Reimerová se mohla vydat o útoku, avšak nakonec změnila raději rozehrávku odzadu. Domácí jdou střídat, stejně tak jako hosté. Hra se v této chvíli notně zpomalila.
11:39
Olomouc se zdá se trochu osmělila, její kombinace začíná být přesnější, což dělá Pantherkám menší problémy. Zatím však bez potvrzení jakoukoliv větší gólovkou.
10:55
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jitka Oháňková, asistoval Tereza Reimerová (1:1).
10:55
Oháňková vyrovnává stav zápasu po přesné střele tváří tvář Topolové, Panthers se nestačily vrátit do obrany.
09:45
Hanačky se snaží o odpověď, zatím je však na nich vidět lehká nervozita, která také způsobuje časté zbytečné chyby. Panthers tak svůj náskok zatím v poklidu udržují.
08:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Radka Kylarová bez asistence (0:1).
08:12
Kylarová se stává dnešní první střelkyní! Franková její záludnou ránu neudržela před brankovou čarou.
07:18
Olomouc se tlačila do zakončení, jenomže na svém místě byla také Topolová, která akci přerušuje. Domácím chyběla primárně dorážející hráčka na brankovišti.
06:09
Hanačky se dostaly po své individuální chybě znovu pod tlak, který vyvrcholil nebezpečnou střelou Slané. Domácí ale měly velké štěstí, neboť rána mířila mimo bránu.
05:02
Grufíková se uvolňovala po mantinelu, a dokonce se dostávala přímo na branku. Nepřesná přihrávka na Pavlíkovou však celou akci zastavuje.
04:27
Reimerová se probíjela do útoku, ale nakonec ji protihráčky odstavily z dobré střelecké pozice. Domácí však nadále zůstávají v presu.
03:39
Slaná využila olomoucké chybky, ale svou šanci nakonec zahodila. Franková si totiž při samostatném úniku zapisuje parádní zákrok.
02:28
Prozatím vidíme dost vyrovnaný duel, který je viditelně svázán taktickými pokyny. Žádný tým se zatím nedostává do převahy, ani do výraznějších šancí.
01:25
Pavlíková je Bernardovou natlačena na mantinel, rozhodčí nařizují rozehrávku Olomouci, neboť šlo podle všeho o nedovolený zákrok.
00:25
Hanačky jsou evidentně motivované, jejich první útok však končí neúspěšně. Peterová raději vrací míček na druhou stranu hřiště.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michaela Konečná a Veronika Wienerová.
00:00
Zahájení utkání.
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Radka Kylarová, Martina Bernardová, Tereza Hubáčková, Petra Šusterová, Kristýna Lochmannová
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Alice Pavlíková, Jitka Oháňková, Tereza Reimerová, Barbora Pařízková, Alena Sklenářová
Zapisovatel online:
Johan Čáp
Doplňující údaje k utkání
Rozhodčí:
Michaela Konečná a Veronika Wienerová
Hala:
SH Čajkaréna Olomouc
Počet diváků:
139
Střely:
25:21
Začátek utkání:
19:30
Konec utkání:
21:22
Hráč utkání domácí:
Jitka Oháňková
Hráč utkání hostů:
Tereza Hubáčková
KANADSKÉ BODOVÁNÍ UTKÁNÍ
1.
Jitka Oháňková (FBS Olomouc)
2 (2 + 0)
2.
Kateřina Peterková (FBS Olomouc)
2 (1 + 1)
3.
Barbora Suchánková (FBS Olomouc)
1 (1 + 0)
4.
Radka Kylarová (Panthers Praha)
1 (1 + 0)
5.
Tereza Hubáčková (Panthers Praha)
1 (1 + 0)
6.
Alice Pavlíková (FBS Olomouc)
1 (0 + 1)
7.
Eva Krauskopfová (Panthers Praha)
1 (0 + 1)
8.
Tereza Reimerová (FBS Olomouc)
1 (0 + 1)