3:1
3:6
1:1
- : -
branky (asistence): 00:13 Michal Klápa (Jan Řehoř), 18:36 Jan Louvar, 19:01 Antonín Pertlík (Matěj Vaculčiak), 21:18 Dušan Přívara (Michal Klápa), 26:22 Dušan Přívara (Jan Louvar), 31:35 Dušan Přívara, 49:17 Marek Soukup (Dušan Přívara)
branky (asistence): 02:58 Lukáš Ujhelyi (Ondřej Svatoš), 21:08 Matěj Pruner (Jan Marvánek), 25:42 Jan Krejča (Jakub Vrána), 29:49 Milan Bína (Jan Marvánek), 37:08 Ondřej Svatoš (Jan Marvánek), 37:15 Jan Krejča (Jaroslav Jaroš), 38:57 Jan Marvánek (Matěj Pruner), 59:44 Jan Marvánek

Kanonýři Kladno - ACEMA Sparta Praha 7:8
1. Michal Klápa, 19. Jan Louvar, 20. Antonín Pertlík, 22. Dušan Přívara, 27. Dušan Přívara, 32. Dušan Přívara, 50. Marek Soukup - 3. Lukáš Ujhelyi, 22. Matěj Pruner, 26. Jan Krejča, 30. Milan Bína, 38. Ondřej Svatoš, 38. Jan Krejča, 39. Jan Marvánek, 60. Jan Marvánek; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 8 + Dušan Přívara 10:2; využití: 1:4; diváků: 170; zásahy brankářů: Dominik Pech 26 - Martin Beneš 15; po třetinách: 3:1, 3:6, 1:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Zahalky: Pozitivní emoce, které nás dnes dostaly do zápasu nás bohužel srážely ke spoustě zbytečných vyloučení. Ve hře 5 na 5 jsme dnešní zápas vyhráli, ale Sparta dokázala potrestat většinu našich vyloučení, které byli často velmi přísná a zápas vyhrála nájezdem 15 vteřin před koncem.
60:00
Komentář trenéra hostí Jaroslava Berky: Dnes byli domácí lepším týmem, my jsme věděli že Kladno takhle umí hrát a dnešní vývoj zápasu jim vlil hodně energie do žil. Trestali jsme soupeřovy chyby a dnes jsme tady vybojovali třetí bod.
60:00
59:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek z trestného střílení (7:8).
59:44
Kapitán Ondřej Richtr zachránil situaci před kladenskou brankou sporným zákrokem a rozhodčí vyhodnotili situaci trestným střílením, které Marvánek proměňuje.
57:00
Probíhají poslední 3 minuty třetí třetiny.
54:59
Beneš se teď vytáhl skvělým zákrokem proti střele Louvara, který byl v jasné gólové situaci.
52:30
Schuller skvěle vyvezl balonek a získal pár cenných vteřin pro Kanonýry.
51:56
Vyloučen hráč Jan Řehoř družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
49:17
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Marek Soukup, asistoval Dušan Přívara (7:7).
49:17
Soukup krásnou střelou z vytočení srovnává stav utkání na 7:7!
48:57
Skončil osobní trest Dušana Přívary a tak se tento hráč vrací na hřiště.
48:01
Svatoš trefuje tyč.
47:43
Vyloučen hráč Marek Zouzal družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
47:10
Dalekonosnou střelu Buriana Beneš bez problémů chytá.
44:52
Kladno se úspěšně ubránilo a opět vidíme hru 5 na 5.
42:52
Vyloučen hráč Ondřej Slivka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.
40:01
Úvodní buly ve třetí třetině vyhrávají hosté.
40:00
Střela do tyčky hráč Ondřej Svatoš družstva ACEMA Sparta Praha .
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: Kladno - 5, Sparta - 14
40:00
38:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Matěj Pruner (6:7).
38:57
Marvánek střelou z půlky dostává Spartu poprvé v zápase do vedení.
38:11
Vyloučen hráč Dušan Přívara družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
38:11
Vyloučen hráč Dušan Přívara družstva Kanonýři Kladno na 10 minut za nesportovní chování.
37:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Krejča, asistoval Jaroslav Jaroš (6:6).
37:15
Krejča střelou od mantinelu srovnává stav utkání na 6:6.
37:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Svatoš, asistoval Jan Marvánek (6:5).
37:08
Svatoš překonává Pecha z předbrankového prostoru a využívá již třetí přesilovou hru.
36:22
Vyloučen hráč Michal Klápa družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
33:45
Bína sám proti Pechovi a již po několikáte si kladenský golman poradil s tímto pokusem
31:35
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara bez asistence (6:4).
31:35
Přívara vystihl rozehrávku Sparty a střelou do protipohybu Beneše završuje svůj hattrick.
29:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Bína, asistoval Jan Marvánek (5:4).
29:49
Bína střelou do šibenice nedal Pechovi žádnou šanci na zákrok a snižuje na 5:4.
27:44
Vyloučen hráč Michal Klápa družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.
27:10
Vyloučen hráč Ondřej Slivka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
27:10
Vyloučen hráč Jan Krejča družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
26:22
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Jan Louvar (5:3).
26:22
Přívara krásně přeloboval Beneše a upravuje stav utkání na 5:3.
25:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Krejča, asistoval Jakub Vrána (4:3).
25:42
Krejča dorazil střelu Vrány a Sparta snižuje na rozdíl jediného gólu.
25:08
25:08
Slivka zboural sparťanského hráče u mantinelu, za což následuje dvouminutový trest.
21:18
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Michal Klápa (4:2).
21:18
Přívara střelou na bližší tyč Benešovy branky vrací Kladnu dvoubrankové vedení.
21:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner, asistoval Jan Marvánek (3:2).
21:08
Pruner střelou z předbrankového prostoru využívá sparťanskou přesilovku.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Kladno.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Kladno - 11 , Sparta - 6
20:00
19:53
Vyloučen hráč Jan Louvar družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
19:01
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Antonín Pertlík, asistoval Matěj Vaculčiak (3:1).
19:01
Pertlík svojí jedovatou střelou z půlky překonává Beneše a navyšuje kladenské vedení na 3:1.
18:36
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar bez asistence (2:1).
18:36
Louvar vytáhl proti Benešovi úžasný backhandový blafák a dostává Kladno do vedení.
16:45
Sparťanští hráči šli 4 na 1, ale celou situaci vyřešil svým zákrokem Pech.
14:30
Klápa zkusil překonat Beneše z velkého úhlu, sparťanský brankář byl ovšem pozorný.
12:01
Střelu Přívary tečoval před brankou Louvar, jeho pokus jen těsně minul branku.
09:27
Kladno kombinuje na své půlce.
07:14
Kareš běžel sám proti Pechovi, kladenský golman tentokrát úspěšný.
05:04
Střelu Schullera chytá připravený Beneš.
04:13
Krejča trefuje tyč.
02:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Ondřej Svatoš (1:1).
02:58
Ujhelyi šel sám proti Pechovi, na poprvé zvolil střelu kterou kladenský golman vyrazil před sebe, proti dorážce sparťanského útočníka byl už bezmocný.
00:13
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Michal Klápa, asistoval Jan Řehoř (1:0).
00:13
Klápa chtěl nahrávat na Přívaru, ale přihrávku vystihl jeden ze sparťanských hráčů, od kterého se balonek odrazil za záda Beneše.
00:01
Úvodní buly utkání vyhrávají kladenští.
00:00
Střela do tyčky hráč Ondřej Slivka družstva Kanonýři Kladno .
00:00
Střela do tyčky hráč Lukáš Ujhelyi družstva ACEMA Sparta Praha .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: David Ježek, Jakub Vrána, Milan Bína, Robert Košir, Michal Kareš
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Dominik Pech; hráči v poli: Alois Burian, Jan Řehoř, Jan Louvar, Michal Klápa, Dušan Přívara