1:4
3:5
0:2
- : -
branky (asistence): 06:48 Hynek Plášek (David Beneš), 22:36 Richard Kraus (Jakub Kuttler), 34:37 Jiří Krečmer (Richard Kraus), 38:27 Marián Kloza
branky (asistence): 10:06 Viktor Kopecký (Jakub Kolstrunk), 15:12 Jakub Kolstrunk (Mikuláš Krbec), 17:01 Radek Kužel (Jakub Koník), 18:35 Adam Stibor (Radek Kužel), 21:09 Adam Stibor (Mikuláš Krbec), 23:31 Viktor Kopecký (Mikuláš Krbec), 24:39 Viktor Kopecký (Mikuláš Krbec), 30:56 Viktor Kopecký (Mikuláš Krbec), 37:01 Jakub Kolstrunk (Viktor Kopecký), 55:21 Viktor Kopecký (Jakub Kolstrunk), 55:35 Petr Pojar

Florbal PEGRES Havířov - Florbal Ústí 4:11
7. Hynek Plášek, 23. Richard Kraus, 35. Jiří Krečmer, 39. Marián Kloza - 11. Viktor Kopecký, 16. Jakub Kolstrunk, 18. Radek Kužel, 19. Adam Stibor, 22. Adam Stibor, 24. Viktor Kopecký, 25. Viktor Kopecký, 31. Viktor Kopecký, 38. Jakub Kolstrunk, 56. Viktor Kopecký, 56. Petr Pojar; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 3:4; využití: 2:3; diváků: 260; zásahy brankářů: Pavel Kotula 36 - Vít Skala 39; po třetinách: 1:4, 3:5, 0:2;
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes jsme hráli moc špatně. Chyběla nám zodpovědnost a bez té se hrát v play off nedá. Honit výsledek proti tak kvalitnímu týme se moc nedá. Musíme se z toho otřepat a hrát zodpovědně. Děkujeme divám za návštěvu, krásnou atmosféru a soupeři za hru.
60:00
Střely v 3.třetině
Florbal PEGRES Havířov - Florbal Ústí: 14:11
60:00
Komentář trenéra hostů: Bez ohledu na skóre jsme konečně hráli naší hru. Klíčovým faktorem byla naše uvolněnost. Těšíme se na zápas do Ústí, za našimi výbornými fanoušky. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
59:16
Kühnel zbytečně dojel u mantinelu kapitána domácích Pavla Bezděčíka, vyfasoval dvouminutový trest,.
59:15
Vyloučen hráč Radim Kühnel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:00
Nebezpečný úder před brankou Ústí. Znovu blok.
58:36
Po souboji u mantinelu zůstal na zemi ležet Mžyk.
58:04
Vlach našel před brankou Kučeru, ten však pouze do tyče. Zmar domácích pokračuje.
57:31
Pegres stále v šesti, ale ne a ne najít na obranu Ústí recept.
55:36
Havířov i po první obdržené brance do prázdné odvolal brankáře. Vlach však chyboval u mantinelu. Nadále pokračuje hra Havířov v šesti.
55:35
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Petr Pojar bez asistence (4:11).
55:21
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Jakub Kolstrunk (4:10).
53:12
Zatím bez účinku. Ústí dobře blokuje pokusy Pegresu.
52:05
Domácí zkouší hru bez brankáře.
51:44
Krbec pálil z poloviny, Kotula nohou vyrazil mimo tři tyče.
51:29
Timeout Florbal Ústí
51:23
Varta našel skákavým krosem Kožušníka. Ten míček napálil za mantinel.
50:26
Stibor zakončoval od mantinelu. Kotulu nenachytal.
48:28
Kožušník teď zakončoval protiútok z křídla, neprošla ani dorážka Klozy, ten byl poté faulován. Následný úder zakončil Kožušním pouze do zdi.
47:30
Soupeři si na hřišti momentálně vůbec nic nedarují.
46:01
Úder rozehraný od mantinelu střílel Kožušník. Míček poskakoval před Skálou, ale nakonec tento horký brambor chytil.
44:46
Vlach hledal na zadní tyči Kozlíka, ale míček mu dal prudce a vysoko.
43:28
Kraus teď dohrál souboj u mantinelu. Rozhodčí nařídili pouze úder.
42:10
Kučera teď střílel z poloviny. Vlach číhal na dorážku, ale Skála balón nevyrazil.
41:11
Třetí část zatím žádnou větší šanci nenabídla.
40:00
40:00
Střely na branku v 2.třetině
Florbal PEGRES Havířov - Florbal Ústí: 17:14
40:00
38:28
Hosté se nedohodli při úderu na polovině. Míček vybojoval Mžyk a Kloza se poté prosadil od mantinelu na bližší tyč.
38:27
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza bez asistence (4:9).
37:02
Krečmer ztratil míček na polovině hřiště, Kopecký přešel přes Kuttlera a naservíroval Kolstrunkovi.
37:01
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Viktor Kopecký (3:9).
35:10
Dnešní utkání sleduje 260 diváků. Děkujeme.
34:38
Na jedné straně Kotula vykryl závar před jeho svatyní. Následný kontr proměnil po přihrávce Krause Krečmer.
34:37
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Jiří Krečmer, asistoval Richard Kraus (3:8).
32:38
Ústí nad Labem se snaží chytře držet balónek.
30:57
Kopecký stahovačkou zpoza branky se štěstím ale propasíroval míček za Kotulu. V téže čase si berou domací oddechový čas.
30:56
Timeout Florbal PEGRES Havířov
30:56
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Mikuláš Krbec (2:8).
29:33
Průnik Kolstrunka tentokráte zastavil Krečmer.
29:32
Vyloučen hráč Jiří Krečmer družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
27:18
Ústí nad Labem přesilovou hru i přes tlak Pegresu přežilo.
26:50
Plášek našel na zadní tyči Holeše, ten pouze do boční sítě.
26:06
Havířov tlačí jak se dá, ale cestu balónku na místo určení ne a ne najít.
25:08
Vyloučen hráč Jakub Koník družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:40
Kopecký tentokrát zakončoval od mantinelu. Střela propadla za Kotulu.
24:39
24:05
Kožušník prvně našel Vartu odrazem od zadního mantinelu. Následně zakončoval i sám. Ani jedna trefa za záda Skály nepropadla.
23:32
Kopecký vyjel oblouk a prostřelil lehajícího si Kotulu.
23:31
22:37
Následně rozehraný úder proměnil Kraus, kterého na zadní tyči našel Kuttler.
22:36
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Richard Kraus, asistoval Jakub Kuttler (2:5).
22:35
Mžyk se uvolnil a mohl zakončovat, za záchrannou brzdu zatáhl Kopecký.
22:34
Vyloučen hráč Viktor Kopecký družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
21:49
Ústí se od počátku druhé části snaží držet míček více na svých holích.
21:10
Z předbrankového prostoru se prosazuje Stibor a zvyšuje.
21:09
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Stibor, asistoval Mikuláš Krbec (1:5).
20:15
První střelu v druhé třetině měl na čepeli Mžyk, ale netrefil kasu.
20:00
20:00
Střely na branku v 1.třetině
Florbal PEGRES Havířov - Florbal Ústí: 12:22
20:00
18:36
Chybu Šochmana Stibor v první fázi nevyužil, jelikož nastřelil Kotulu. Podařilo se mu však napotřetí dorazit míček do branky.
18:35
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Stibor, asistoval Radek Kužel (1:4).
17:02
Kužel vystřelil od mantinelu, ačkoliv šla střela mimao, odrazila se od Kučery za záda Kotuly.
17:01
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Radek Kužel, asistoval Jakub Koník (1:3).
16:05
Šochman vyvezl míček až zpoza vlastní branky, prosmýkl se mezi kužely Ústí a naservíroval Bezděčíkovi. Toho vychytal Skála. Stačil i na následnou dorážku samotného Šochmana.
15:13
Pegres se v první části přesilovky dobře bránil. Následně pak přišla ztráta balónku u mantinelu a Kolstrunk se ze středu nemýlil.
15:12
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Mikuláš Krbec (1:2).
14:24
Vyloučen hráč Martin Varta družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
13:48
Po zákroku Varty hokejkou je signalizované odložené vyloučení.
12:49
Po tvrdém souboji tentokrát na polovině Pegresu zůstal po střetu ležet Pojar.
11:46
Kožušník se snažil vyjet oblouk, tvrdě atakován padl k zemi. Bude z toho úder.
11:03
Hra je po přesilové hře opět vyrovnaná, s minimem šancí.
10:07
Vůbec první přesilovou hru Ústí v této sérii využil Kopecký střelou z úhlu na vzdálenější tyč.
10:06
09:44
Podobně jako na druhé straně byl zastaven Kučera, teď zastavil útok Ústí Vlach.
09:43
Vyloučen hráč Tomáš Vlach družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
08:44
Po rychlém rozehrání úděru z rohu zakončoval Varta, ale Skálu neprostřelil.
07:42
Za Ústí mohl srovnat Kolstrunk, ale jeho blafák Kotula vystihl. Na druhé straně po rychlém kontru zakončoval nad Kozlík.
06:49
Pegres se dočkal devět vteřin před koncem početní výhody. Skrytá střela Pláška šla přesně nad nohu k tyči.
06:48
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Hynek Plášek, asistoval David Beneš (1:0).
05:52
Jeovatou střelu Kuttlera brankář Skála vykryl.
04:59
Máme zde první přesilovou hru. Průnik Kučery zastavil ukázkovým stromem Horák.
04:58
Vyloučen hráč Jiří Horák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
03:32
Opět slušně zaplněná Městská Sportovní Hala v Havířově žádnou vyloženou šanci ani jednoho z celků neviděla.
02:54
První zakončení Pegresu měl na svědomí Mžyk, po něm mohl zakončovat také Kozlík, ale míček mu sjel.
02:03
Další zakončení mělo Ústí, ale Kotula neměl se střelou sebemenší problém. Havířov se ještě do zakončení nedostal.
00:26
První zakončení mělo taktéž Ústí, ale dalekonosná střela téměř z poloviny cestu do branky nenašla.
00:01
Úvodní buly stejně jako včera vyhrálo Ústí nad Labem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Vít Skala; hráči v poli: Jiří Horák, Jakub Kolstrunk, Mikuláš Krbec, Viktor Kopecký, Petr Pojar
00:00
Line-up domácích Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Kamil Peřka, Ondřej Kučera, Tomáš Vlach, Vojtěch Mžyk, Tomáš Kozlík