2:5
1:0
FBC Start98
FBC Start98
branky (asistence): 05:17 Petr Haspeklo (Radim Cepek), 06:20 Ondřej Vošta, 16:34 Jiří Šrámek (Ondřej Vašíček), 22:29 Petr Stejskal, 28:15 Eduard Piňos (Michal Mareš), 52:04 Michal Chudina (Jiří Šrámek), 54:59 Michal Chudina (Petr Stejskal), 64:10 Ondřej Vošta (Radim Cepek)
branky (asistence): 07:00 Radek Matějíček (Drahoslav Pastor), 14:17 Drahoslav Pastor (Daniel Štěrba), 44:31 Jaromír Ekl (Daniel Kněžour), 47:04 Daniel Štěrba (Jakub Jirsa), 47:19 Daniel Kněžour (Jaromír Ekl), 53:57 Jaromír Ekl (Vojtěch Legner), 59:14 Jakub Jirsa (Štěpán Slaný)

FBC Start98 - FBC PULLO TRADE Česká Lípa 8:7p
6. Petr Haspeklo, 7. Ondřej Vošta, 17. Jiří Šrámek, 23. Petr Stejskal, 29. Eduard Piňos, 53. Michal Chudina, 55. Michal Chudina, 65. Ondřej Vošta - 8. Radek Matějíček, 15. Drahoslav Pastor, 45. Jaromír Ekl, 48. Daniel Štěrba, 48. Daniel Kněžour, 54. Jaromír Ekl, 60. Jakub Jirsa; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 210; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 17 - Jan Dvořák 29; po třetinách: 3:2, 2:0, 2:5, 1:0;
70:00
Komentář trenérky hostů Lenky Bartošové: Bohužel se nám nepovedli první dvě třetiny, kdy jsme hráli složitý florbal a prohrávali všechny osobní souboje. Třetí třetina byla už podle našich představ, ale chtělo to dát více branek. Prodloužení rozhodlo to, že jsme nedali dvě jasné tutovky a soupeř z rychlého protiútoku se nemýlil.
70:00
Komentář trenéra domácích Davida Derky: Diváci mohli vidět zajímavé a nervydrásající, který jim nedovolil odejít z Kunratické arény. Opět se jednalo o vyrovnané utkání, které mi udělalo několik šedých vlasů na hlavě. Děkuji divákům za super atmosféru a chtěl bych je pozvat na zítřejší utkání.
70:00
Střely v prodloužení: Start - 2, Česká Lípa - 2
64:10
64:10
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Ondřej Vošta, asistoval Radim Cepek (8:7).
63:49
Jirka Vašíček přibrousil hostujícího Kněžoura, aby se přes něj nedostal.
62:56
Cepek střelou od mantinelu napíná síť, bohužel z venku.
62:05
Na Slovensku mají tvrdé chasníky nebál se a naložil v souboji i Slanému.
61:26
Lupoměch skvěle. Nepustil střelu Kněžoura za svá záda. Vzápětí ho zachránilo břevno.
60:24
Prodloužení začalo z ostra Stejskal byl vystoupen do diváků a Start má volný úder.
60:00
60:00
Střely ve 3. třetině: Start - 11, Česká Lípa - 8
60:00
59:55
Poslední dvě dobré šance Dvořák chytil a tak uvidíme prodloužení.
59:14
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Jakub Jirsa, asistoval Štěpán Slaný (7:7).
59:14
Cepek ztratil balonek před hostující střídačkou. Míček šel ke Slanému ten udělal dva kroky a nahrál přes šířku hriště Jirsovi a ten míček zatloukl pod horní tyčku.
58:08
Ve skrumáži před svou brankou uklidil Lupoměch míček pod své nohy.
58:00
Po oddechovém čase hosté bez brankáře.
57:38
Timeout FBC PULLO TRADE Česká Lípa
57:38
Vošta rychlým návratem nedal šanci unikajícímu Jirsovi.
56:50
Vašíček ve 100% netrefuje, do šance ho vyslal Michal Chudina.
56:40
Lupoměch skvělým zákrokem zlikvidoval střelu Kněžoura od mantinelu.
54:59
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Michal Chudina, asistoval Petr Stejskal (7:6).
54:59
MIšo Chudina hrdina posledních minut. Teď se prosazuje střelou z velkého brankoviště, asistence Petr Stejskal.
53:57
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Vojtěch Legner (6:6).
53:57
Ekla si našel balonek těsně za brankovištěm a propálil vše co mu stálo v cestě.
52:04
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Michal Chudina, asistoval Jiří Šrámek (6:5).
52:04
Chudina utekl a trefil krásně k tyči Dvořákovi branky. Asistenci si připisuje Šrámek.
51:51
Šrámek trefil skákající balonek ale Dvořák dobře zmenšil úhel.
50:16
Hra se přesýpá ze strany na stranu. Střela na jedné straně od Vošty a vzápětí zakončuje na druhé půlce Jirsa.
49:08
Domácí hned odpověděli, ale branka neplatí napadající Vašíček fauloval.
47:50
Po dvou rychlých brankách je teď na koni Česká Lípa, naposled zachraňoval Kiprov před prázdnou brankou.
47:19
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Daniel Kněžour, asistoval Jaromír Ekl (5:5).
47:04
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Daniel Štěrba, asistoval Jakub Jirsa (5:4).
46:46
Mlejnek neuklidil balonek za Lupoměcha a tak pokračujeme v oslabení.
46:20
Vyloučen hráč Eduard Piňos družstva FBC Start98 na 2 minuty za vysoká hokejka.
45:27
Na hřišti se trochu jiskří hosté chtějí branku za každou cenu, občas jim nevadí, že Lupoměch má balonek ve své moci.
44:31
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Daniel Kněžour (5:3).
44:20
Z protiútoku se neprosadil Piňos ani dorážející Pražák.
44:11
Hosté zamkli domácí na jejich půlce.
41:57
Po skončené přesilové hře se Lípa osmělila a zatápí domácím.
40:01
Třetí třetinu opět začne Start v přesilovce.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Start - 11, Česká Lípa - 4
40:00
39:00
Omlouváme se za technický výpadek internetu. Během výpadku se nic vážnějšího nestalo. kromě vyloučení Kněžoura, který neudržel nervy a strčil do Lupoměcha.
38:59
Vyloučen hráč Daniel Kněžour družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:12
Slaný se hněvá chtěl za sekání na něho dvouminutový trest. A dalo by se s ním souhlasit.
31:24
Domácí teď zamkly hosty na jejich půlce.
30:30
Českolipský Dvořák předvedl neuvěřitelný zákrok. Helmou vytěsnil střelu Vašíčka z nebezpečné vzdálenosti.
29:50
Slaný "granátem" z půlky trefuje pouze mantinel za Lupoměchovou brankou, odražený balon je ukryt v Lupoměchově náruči.
29:28
Domácí si teď zahrávají na vlastní půlce vymysleli několik nepřesností-
28:15
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Eduard Piňos, asistoval Michal Mareš (5:2).
28:15
V podstatě starověka spolupráce. Mareš v tísni hodil balonek směrem na branku, kde jej ze vzduchu uklidil Eda Piňos za bezmocného Dvořáka.
26:39
Jirásek si počíhal na Jansu a zabránil mu v pokračování směrem na branku.
25:33
Hra se po brance trochu uklidnila. Větší rozruch vzbudilo pouze seknutí do Lupoměchových rukou.
22:29
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Petr Stejskal bez asistence (4:2).
22:20
Stejskal zabral svými dieselovými motory. Z úniku trefil bekhendem "alá Jiři Curney" do vzdálenějšího rohu,
21:41
Přesilovka zatím bez většího nebezpečí. Kombinujeme pouze kolem bránící čtveřice.
20:01
Druhá část nám začne přesilovkou, jelikož hosté nastoupili pozdě do třetiny.
20:00
Vyloučen hráč Jakub Jirsa družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Start - 13, Česká Lípa - 10
20:00
19:25
Poslední minuta probíhá v obranném pásmu Startu, snad z toho nic nebude.
18:10
Slaný "crossem" přes šířku hřiště našel Mlejnka. Lupoměch s pomocí Haspekla jeho střelu kryje.
16:34
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Ondřej Vašíček (3:2).
16:34
Do třetice se Jura Šrámek nemýlil, střelou z výběhu od mantinelu trefil bližší roh hostující branky.
16:01
Šrámek v úniku trefil pouze tyč, neporadil si ani s dorážkou kde trefil opět tyčku.
14:17
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Drahoslav Pastor, asistoval Daniel Štěrba (2:2).
14:17
Šterba z volného úderu přiťukl Pastorovi a ten nic nevymýšlel a střílel. Střela končí v síti, jelikož Lupoměch přes houšť těl před sebou neviděl vůbec nic.
13:39
Hosté zatím hrozí z protiútoků, jako například teď Mlejnek, který nadvakrát neprocedil za Lupoměcha.
13:01
Stejskal zažil pocit "from Hero, to zero". Vybojoval balonek ale svou střelu mezi tři tyče nevměsnal.
12:04
Výborný reflexivní zákrok Lupoměcha po střele Matějíčka.
10:31
Start vytáhl presink a Pražák skoro vybojoval balonek na Eklovi.
09:51
První zranění za kotník se drží hostující Jirsa.
08:44
Vošta vybojoval balonek na středu, posunul jej do strany na Cepka a ten trefil tyčku.
07:00
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Radek Matějíček, asistoval Drahoslav Pastor (2:1).
07:00
Po chybě Mareše na půlce zabojoval Pastor o míček a posunul jej na Matějíčka, který střelou nad "ledem" překonal Lupoměcha.
06:20
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Ondřej Vošta bez asistence (2:0).
06:20
Vošta se nejlépe zorientoval ve skrumáži před brankou a posunul míček za Dvořákova záda.
05:17
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Petr Haspeklo, asistoval Radim Cepek (1:0).
05:17
V první přesilovce nebylo na co čekat po pár výměnách mezi Haspeklem a Cepkem, prvně jmenovaný vymetl svou střelou horní pavučinku.
04:50
Vyloučen hráč Jaromír Ekl družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
04:38
Uvidíme první vyloučení Vošta byl podražen během střely a Ekl si půjde odpočinout
03:52
Hra je ze začátku spíše opatrná nikdo nechce dostat první branku.
02:20
První zákrok si připisuje Lupoměch, prověřil ho střelou z větší vzdálenosti hostující Matějíček.
00:01
Úvodní bully si připisuje Start a hned zkouší útočit. Ale střely končí nad brankou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PULLO TRADE Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Štěpán Slaný, Vojtěch Legner, Radek Matějíček, Jakub Jirsa, Jaromír Ekl
00:00
Line-up domácích FBC Start98: brankář: Ondřej Lupoměch; hráči v poli: Petr Haspeklo, Michal Pražák, Ondřej Vavro, Eduard Piňos, Michal Mareš
00:00
Dobrý večer z Kunratické florbalové arény. Dnes si přečte o 3. utkání čtvrtfinálové série mezi Startem a Českou Lípou.