3:1
1:1
1:4
- : -
branky (asistence): 04:22 Sebastián Bobáčik (Jiří Štěpánek), 11:46 Dominik Rozumek, 13:19 Dominik Rozumek, 16:11 Štěpán Stratil (Jaroslav Valenta), 30:31 Dominik Rozumek
branky (asistence): 02:27 Dominik Křístek, 18:58 Daniel Matloch (Dominik Křístek), 31:09 Jiří Třinecký (Jakub Mikulok), 38:05 Andrej Bílek (Adam Klimeš), 40:11 Jan Fiedor (Filip Deák), 44:36 Andrej Bílek (Dominik Ošťádal)

Panthers Otrokovice - Florbal Torpedo Havířov 5:6
5. Sebastián Bobáčik, 12. Dominik Rozumek, 14. Dominik Rozumek, 17. Štěpán Stratil, 31. Dominik Rozumek - 3. Dominik Křístek, 19. Daniel Matloch, 32. Jiří Třinecký, 39. Andrej Bílek, 41. Jan Fiedor, 45. Andrej Bílek; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 3 + Sebastián Bobáčik ČK3:2 + Jakub Mikulok ČK3; využití: 0:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Kevin Majrich 19 - Dominik Hrabiec 14; po třetinách: 3:1, 1:1, 1:4;
45:00
Komentář domácího trenéra, pana Karla Ševčíka: Do zápasu jsme šli s jasným cílem zvítězit. Vypracovali jsme si slibné vedení 5:2, bohužel série zbytečných vyloučení poslala soupeře zpět do zápasu, v závěru měl zápas velmi vysoké tempo a rozhodovala psychika. Myslím, že oba týmy ze sebe v tu chvíli vydaly maximum. Bohužel jsme v závěru opět zbytečně faulovali a to nás stálo zápas. Soupeři děkujeme za utkání.
45:00
Střely ve třetí třetině 5:10, celkově 19:25.
45:00
Komentář trenéra Havířova pana Mikuly: "Soupeř byl lepší, ale nám pomohla silnější vůle zvítězit, zápas byl výborný.
45:00
44:59
Vyloučen hráč Jakub Mikulok družstva Florbal Torpedo Havířov do konce utkání.
44:59
Vyloučen hráč Sebastián Bobáčik družstva Panthers Otrokovice do konce utkání.
44:36
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Andrej Bílek, asistoval Dominik Ošťádal (5:6).
43:38
Vyloučen hráč Adam Kresa družstva Panthers Otrokovice na 2 minuty za hra bez hokejky.
40:11
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Jan Fiedor, asistoval Filip Deák (5:5).
39:25
Vyloučen hráč Lukáš Toman družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za zdržování hry.
38:19
Vyloučen hráč Sebastián Bobáčik družstva Panthers Otrokovice na 2 minuty za bránění ve hře.
38:05
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Andrej Bílek, asistoval Adam Klimeš (5:4).
31:09
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Jiří Třinecký, asistoval Jakub Mikulok (5:3).
30:31
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Dominik Rozumek bez asistence (5:2).
30:00
30:00
Střely ve druhé třetině 6:5.
30:00
25:41
Vyloučen hráč Daniel Matloch družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
18:58
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Daniel Matloch, asistoval Dominik Křístek (4:2).
18:27
Vyloučen hráč Jaroslav Valenta družstva Panthers Otrokovice na 2 minuty za sekání.
16:11
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Štěpán Stratil, asistoval Jaroslav Valenta (4:1).
15:00
15:00
Střely v první třetině 8:10 ve prospěch Havířova.
15:00
13:19
11:46
04:22
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Sebastián Bobáčik, asistoval Jiří Štěpánek (1:1).
02:27
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Dominik Křístek bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Torpedo Havířov: brankář: Dominik Hrabiec; hráči v poli: Daniel Matloch, Jakub Mikulok, Dominik Ošťádal, Dominik Křístek, Jiří Třinecký
00:00
Line-up domácích Panthers Otrokovice: brankář: Kevin Majrich; hráči v poli: Lukáš Chalabala, Sebastián Bobáčik, Dominik Rozumek, Jiří Štěpánek, Adam Kresa
00:00
Bezprostředně po skončení jsme viděli velmi emotivní a zároveň nesportovní momenty, kdy během radosti Havířova přišel kontakt jednoho z hostů a jednoho z domácích, který poté situaci nezvládl a vrhl se na soupeře, takže jsme viděli i menší pěstní souboj, nehezký konec hezkého utkání.