0:1
1:1
4:2
- : -
branky (asistence): 27:02 Tomáš Marhefka (Matouš Bohuslav Cipro), 30:21 Tomáš Hradec (Zbyněk Tomiška), 33:53 Petr Škoda (Matouš Bohuslav Cipro), 39:22 Matouš Bohuslav Cipro (David Joukl), 44:22 Tomáš Hradec (Zbyněk Tomiška)
branky (asistence): 13:49 Martin Kovář (Dominik Šimáně), 19:18 Patrik Segeč (David Vácha), 34:37 Adam Vondráček (Jakub Horyna), 36:17 Jakub Horyna (Vilém Kavan)

Panthers Praha - FbŠ Bohemians B 5:4
28. Tomáš Marhefka, 31. Tomáš Hradec, 34. Petr Škoda, 40. Matouš Bohuslav Cipro, 45. Tomáš Hradec - 14. Martin Kovář, 20. Patrik Segeč, 35. Adam Vondráček, 37. Jakub Horyna; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Martin Pavlík; vyloučení: 5:2; využití: 1:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Jan Kobza 18 - Michal Mrázek 22; po třetinách: 0:1, 1:1, 4:2;
45:00
44:57
Timeout FbŠ Bohemians B
44:22
Timeout Panthers Praha
44:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Hradec, asistoval Zbyněk Tomiška (5:4).
43:46
Ciprova střela lízla břevno a halou se proneslo jednotné "JEEEEEEE".
42:36
Vyloučen hráč Vilém Kavan družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
41:12
Kobza svým neuvěřitelným skokem vyráží balón letící přímo do horního růžku a udržuje tým Panthers ve skórové linii 4:4.
40:45
Vyloučen hráč Tomáš Hradec družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
39:43
Pořadatelský stolek byl nyní ohrožen klokanem číslo 42, který poskočil až moc vysoko a dopadl až před překvapeného zapisovatele.
39:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matouš Bohuslav Cipro, asistoval David Joukl (4:4).
37:26
Domácí hráč číslo 96 John Hodek předvádí velice aktivní výkon při hře 4 na 4.
36:17
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Horyna, asistoval Vilém Kavan (3:4).
35:59
Vyloučen hráč Zbyněk Tomiška družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
35:59
Vyloučen hráč Matěj Nezbeda družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hrubost.
34:37
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Adam Vondráček, asistoval Jakub Horyna (3:3).
33:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petr Škoda, asistoval Matouš Bohuslav Cipro (3:2).
32:12
Od začátku 3. třetiny je brána Bohemians pod neustálým tlakem.
30:21
30:00
30:00
Poměr střel v 2. části je: Panthers 12, Bohemians 6.
30:00
27:34
Vyloučen hráč Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za vražení zády.
27:02
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Marhefka, asistoval Matouš Bohuslav Cipro (1:2).
25:52
Nepovedená přihrávka hráče Č.46 nenašla spoluhráče, ale naopak čepel protihráče který střílel z první. S trochou štěstí balónek nalezl záď haly.
23:47
Po vypuštění tří rychlých střel z domácích čepelí bohužel ani jedna nenalézá síť, a balón opět končí v autu.
21:53
Hráč hostů, číslo 92, při zapáleném vběhnutí na hřiště uklouzl, a za použití nehezkých slovíček padá k zemi.
19:56
Do hry byl vhozen již 4 balón. Zdá se že si je klokani strkají do kapes.
19:18
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Patrik Segeč, asistoval David Vácha (0:2).
19:06
Vyloučen hráč František Novosad družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání.
16:44
Crosby (Hráč číslo 87 Záveský Filip.) vypálil jedovatou střelu z první, která byla bohužel blokována hráčem Bohemians a balón končí za mantinelem.
15:00
15:00
Poměr střel v první třetině Panthers 5 - Bohemians 11
15:00
13:49
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Kovář, asistoval Dominik Šimáně (0:1).
11:57
Domácí gólman Kobza nyní čítankovou rybičkou odvrátil akci jeden na nikoho.
08:16
Došlo ke zmatení v domácím rohu, kde sklouzl hráč Bohemians a byl na 30 vteřin vyloučen domácí hráč Joukl. Vyloučení se zrušilo po přiznání padlého hráče, což zapříčinilo aby byl hráč Panthers vpuštěn zpět na hrací plochu.
07:48
Na zápas dorazil již pátý domácí gólman Marek Máčala.
05:46
O branku hostů se pokusil hráč číslo 92 za použití nosu. Rozhodčí hbitě reagoval hvízdnutím a nebezpečná akce před bránou je přerušena.
03:36
Vyloučen hráč Matouš Bohuslav Cipro družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
03:36
A máme tu první přesilovku Bohemians.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Nejedlo a Martin Pavlík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B:
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Jan Kobza; hráči v poli: Dominik Hudec, Zbyněk Tomiška, Tomáš Hradec, David Joukl, Filip Záveský