1:1
0:3
4:1
1:0
branky (asistence): 06:57 Dominik Šimáně (Matěj Nezbeda), 30:52 Patrik Segeč (Matěj Nezbeda), 37:25 Patrik Segeč (Ondřej Světlý), 38:53 Nikita Pekny (Jakub Horyna), 41:54 Matěj Nezbeda (Adam Vondráček), 48:18 Patrik Segeč (Vilém Kavan)
branky (asistence): 06:09 Tomáš Marhefka (Jiří Wolajnyk), 17:42 David Joukl (Petr Škoda), 20:17 Matěj Najvárek (František Novosad), 25:00 Filip Záveský (Tomáš Hradec), 40:37 Tomáš Hradec (Tomáš Marhefka)

FbŠ Bohemians B - Panthers Praha 6:5p
7. Dominik Šimáně, 31. Patrik Segeč, 38. Patrik Segeč, 39. Nikita Pekny, 42. Matěj Nezbeda, 49. Patrik Segeč - 7. Tomáš Marhefka, 18. David Joukl, 21. Matěj Najvárek, 26. Filip Záveský, 41. Tomáš Hradec; rozhodčí: Filip Gaberdén - Jakub Novotný; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Michal Mrázek 13 - Vojtěch Berný 24; po třetinách: 1:1, 0:3, 4:1, 1:0;
55:00
Střely v prodloužení: 1:1
48:18
48:18
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Patrik Segeč, asistoval Vilém Kavan (6:5).
41:54
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Matěj Nezbeda, asistoval Adam Vondráček (5:5).
40:37
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Hradec, asistoval Tomáš Marhefka (4:5).
38:53
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Nikita Pekny, asistoval Jakub Horyna (4:4).
37:25
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Patrik Segeč, asistoval Ondřej Světlý (3:4).
33:02
Vyloučen hráč Jakub Horyna družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
30:52
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Patrik Segeč, asistoval Matěj Nezbeda (2:4).
30:15
Vyloučen hráč David Joukl družstva Panthers Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:00
30:00
Střely v 2. části: 12:8
30:00
25:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Filip Záveský, asistoval Tomáš Hradec (1:4).
22:02
Vyloučen hráč David Joukl družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
20:17
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matěj Najvárek, asistoval František Novosad (1:3).
17:42
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Joukl, asistoval Petr Škoda (1:2).
17:42
Vyloučen hráč Adam Vondráček družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nesportovní chování.
16:07
Vyloučen hráč Jiří Wolajnyk družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:7
15:00
06:57
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Dominik Šimáně, asistoval Matěj Nezbeda (1:1).
06:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Marhefka, asistoval Jiří Wolajnyk (0:1).
02:47
Vyloučen hráč Tomáš Hradec družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Gaberdén a Jakub Novotný.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Vojtěch Berný; hráči v poli: David Šimůnek, Dominik Hudec, Zbyněk Tomiška, Tomáš Hradec, Filip Záveský
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Michal Mrázek; hráči v poli: Adam Vondráček, Jakub Horyna, Jakub Špalek, Adam Vaněček, Martin Nachtigal