1:1
5:0
1:3
- : -
branky (asistence): 06:53 Matouš Bohuslav Cipro (Tomáš Marhefka), 18:12 Tomáš Marhefka (Matouš Bohuslav Cipro), 24:55 Filip Záveský (Dominik Hudec), 27:08 Filip Záveský (Matěj Najvárek), 27:47 Matouš Bohuslav Cipro, 28:27 Matěj Najvárek (Josef Zelinka), 43:19 Tomáš Marhefka
branky (asistence): 10:37 Patrik Segeč (Vilém Kavan), 32:17 Vilém Kavan (Jakub Horyna), 34:52 Patrik Segeč, 43:57 Jakub Horyna

Panthers Praha - FbŠ Bohemians B 7:4
7. Matouš Bohuslav Cipro, 19. Tomáš Marhefka, 25. Filip Záveský, 28. Filip Záveský, 28. Matouš Bohuslav Cipro, 29. Matěj Najvárek, 44. Tomáš Marhefka - 11. Patrik Segeč, 33. Vilém Kavan, 35. Patrik Segeč, 44. Jakub Horyna; rozhodčí: Václav Flek - Lukáš Husák; vyloučení: 6:1; využití: 0:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Jan Kobza 13 - Michal Mrázek 9, Filip Toušek 2; po třetinách: 1:1, 5:0, 1:3;
45:00
Vyjádření trenéra domácích (David Kolář): Dnes jsme o trochu více chtěli a to rozhodlo. Těšíme se na semifinále a soupeři děkujeme za skvělou sérii. Na závěr ještě díky famózním divákům, kteří kluky tlačili k vítězství.
45:00
Celkový poměr střel v utkání Panthers 18, Bohemians 17
45:00
Vyjádření asistenta trenéra hostí: Dle mého názoru zápas rozhodla druhá třetina, kdy jsme si neuvědomovali o co vlastně hrajeme, ale pochopili jsme to příliš pozdě. Děkuji soupeři za skvělou a vyrovnanou sérii, myslím si, že se líbila i divákům, kteří si našli cestu alespoň na jeden zápas. Děkuji klukům za dobře odmakanou sezónu a těším se na tu příští.
45:00
Poměr střel ve třetí části Panthers 3, Bohemians 7
45:00
43:57
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Horyna bez asistence (7:4).
43:19
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Marhefka z trestného střílení (7:3).
39:22
Vyloučen hráč Patrik Segeč družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
38:56
Vyloučen hráč Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:23
Vyloučen hráč Matouš Bohuslav Cipro družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
34:52
Timeout Panthers Praha
34:52
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Patrik Segeč bez asistence (6:3).
34:52
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil Dominik Hudec.
32:17
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Vilém Kavan, asistoval Jakub Horyna (6:2).
30:55
30:00
30:00
Poměr střel ve druhé části Panthers 5, Bohemka 6
30:00
28:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matěj Najvárek, asistoval Josef Zelinka (6:1).
27:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matouš Bohuslav Cipro bez asistence (5:1).
27:08
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Filip Záveský, asistoval Matěj Najvárek (4:1).
24:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Filip Záveský, asistoval Dominik Hudec (3:1).
22:04
Vyloučen hráč Matěj Najvárek družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
19:45
Vyloučen hráč Zbyněk Tomiška družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
18:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Marhefka, asistoval Matouš Bohuslav Cipro (2:1).
15:03
15:00
15:00
Poměr střel v první části Panthers 10, Bohemka 4
15:00
10:37
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Patrik Segeč, asistoval Vilém Kavan (1:1).
06:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matouš Bohuslav Cipro, asistoval Tomáš Marhefka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Flek a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Michal Mrázek; hráči v poli: Martin Nachtigal, Adam Vondráček, Jakub Horyna, Patrik Segeč, Adam Vaněček
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Jan Kobza; hráči v poli: David Šimůnek, Tomáš Hradec, Dominik Hudec, Zbyněk Tomiška, Lukáš Pokorný