1:2
- : -
ELITE PRAHA
ELITE PRAHA
branky (asistence): 15:03 Barbara Jelínková (Petra Hnátová), 27:01 Ivana Miklíková (Anna - Marie Divišová), 28:05 Jessica Zlámalová, 46:38 Jessica Zlámalová (Anna - Marie Divišová)
branky (asistence): 03:24 Andrea Nováková (Tereza Hubáčková), 19:22 Andrea Nováková (Lenka Klvaňová), 20:21 Ivana Lamková (Eva Krauskopfová), 33:26 Eliška Kučerová (Eva Krauskopfová), 35:28 Eva Krauskopfová (Jana Rosmusová), 49:41 Jana Rosmusová (Eva Krauskopfová), 59:29 Eva Krauskopfová (Veronika Bedleková)

ELITE PRAHA - Panthers Praha 4:7
16. Barbara Jelínková, 28. Ivana Miklíková, 29. Jessica Zlámalová, 47. Jessica Zlámalová - 4. Andrea Nováková, 20. Andrea Nováková, 21. Ivana Lamková, 34. Eliška Kučerová, 36. Eva Krauskopfová, 50. Jana Rosmusová, 60. Eva Krauskopfová; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Lucie Zelená 23 - Marie Topolová 13; po třetinách: 1:2, 2:3, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Lukáše Jenšíka: První dvě třetiny hrozná bída, třetí třetina mírnější zlepšení, víme, že každý zápas je úplně jiný, musíme do příštího zápasu jít s větším nasazením. Děkuji soupeři za zápas a těším se na zbytek série.
60:00
Komentář trenérky domácího celku Marcely Urbanové: V prvních dvou třetinách jsme byli herně lepší, bohužel jsme naše šance neproměnili a na krásu se v play down nehraje. Děkujeme soupeřům a pořadatelům.
60:00
59:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Veronika Bedleková (4:7).
58:32
Timeout Panthers Praha
56:25
v přesilové hře nepadla žádná branka
56:12
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil Tereza Hubáčková.
56:12
Vyloučen hráč Eliška Císařová družstva ELITE PRAHA na 2 minuty za blokování hokejky.
53:03
Vyloučen hráč Eva Krauskopfová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
53:03
Máme tady vyloučení, a šanci snížit a něco udělat s výsledkem.
49:41
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jana Rosmusová, asistoval Eva Krauskopfová (4:6).
49:41
Bývalá elitní útočnice Janina Rosmusová navyšuje náskok svého týmu.
49:00
Elite by mělo šlápnout do pedálů. Prohráváme o gol a zatím moc šancí na vyrovnání není.
48:20
Kylarová ted mohla zvýšit náskok hostí , trefuje však pouze golmanku.
46:38
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Jessica Zlámalová, asistoval Anna - Marie Divišová (4:5).
46:38
Tvrdou střelou po zemi snižuje Zlámalová.
43:00
Střelu Novákové blokuje Divišová
42:35
Závar před domácí brankou.Gol,ale naštěstí nepadl.
40:48
začátek poslední třetiny aktivněji začaly hostující hráčky.
37:32
Jelínková opět vybídla Divišovou ke skorování a ta opět odmítla. Velká škoda, byla to pěkná akce.
35:28
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Jana Rosmusová (3:5).
35:28
A jsme tam, kde jsme byly. Opět prohráváme o 2 goly. Chyb na naší straně je jako máku.
34:30
opět v pěkné šanci Zlámalová, která střílí nad branku
33:26
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Eliška Kučerová, asistoval Eva Krauskopfová (3:4).
33:26
Klasické nedáš, dostaneš.Gol Panthers z protiútoku.
33:00
Jelínková vybídla Divišovou ke skorování. Ta však moc nevěděla kde je a zřejmě se nám zamotala.
31:00
Jako by se vlila horká krev do Elite. Konečně zabralo a k něčemu to trošku vypadá.
30:20
Pěkná šance domácích. Zlámalová trefuje bekendem pouze golmanku.
28:05
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Jessica Zlámalová bez asistence (3:3).
28:05
A opět tu máme srovnáno. Zlámalová srovnává na 3:3.
27:01
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Ivana Miklíková, asistoval Anna - Marie Divišová (2:3).
27:01
Krásnou přihrávkou Divišové na Miklíkovou která se nemýlí a snižuje.
26:12
Petra Simajchlová nyní zabránila jasné tutovce Panthers.
24:25
Nyní v pěkné šanci Miklíková ale střelu bohužel chytila golmanka.
23:20
Panhters jsou po pauze ještě více namotivované a chtějí zvýšit bodový náskok.
20:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Ivana Lamková, asistoval Eva Krauskopfová (1:3).
20:21
Hned na úvod gol hostí, který dává z dorážky Lamková Ivana.
20:00
20:00
19:59
Počet střel v první třetině je 4:12
19:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Andrea Nováková, asistoval Lenka Klvaňová (1:2).