0:0
3:1
3:0
- : -
branky (asistence): 22:25 Lucie Pryclová (Veronika Pohlodková), 25:25 Eliška Hroudná (Anita Nechvátalová), 26:21 Pavlína Bačová (Veronika Kubíčková), 30:18 Pavlína Bačová (Eva Stará), 41:58 Romana Bačová (Veronika Kubíčková), 44:26 Tereza Šípková (Anita Nechvátalová)
branky (asistence): 17:59 Alexandra Hegingerová

itelligence Bulldogs Brno - Florbal PEGRES Havířov 6:1
23. Lucie Pryclová, 26. Eliška Hroudná, 27. Pavlína Bačová, 31. Pavlína Bačová, 42. Romana Bačová, 45. Tereza Šípková - 18. Alexandra Hegingerová; rozhodčí: Dominik Pustówka - Břetislav Holesz; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková ? - Lucie Tomicová ?; po třetinách: 0:0, 3:1, 3:0;
45:00
Komentář domácího trenéra: Děkuji Havířovu za férový zápas. Jsem moc rád, že holky odmakaly celý zápas na 100%, nevypustily jediný souboj a díky tomu jsme postoupili do další fáze a moc se na ni těšíme. Děkujeme také našim skvělým fanouškům.
45:00
Komentář hostujícího trenéra: Díky soupeři a fanouškům za pěkný zápas. Našim hráčkám přeji do budoucna hodně štěstí.
45:00
44:26
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Tereza Šípková, asistoval Anita Nechvátalová (6:1).
41:58
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Romana Bačová, asistoval Veronika Kubíčková (5:1).
41:29
Vyloučen hráč Natálie Čtvrtková družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za hrubost.
40:50
Timeout Florbal PEGRES Havířov
30:18
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Eva Stará (4:1).
30:00
30:00
26:21
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Veronika Kubíčková (3:1).
25:25
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Eliška Hroudná, asistoval Anita Nechvátalová (2:1).
22:34
Vyloučen hráč Lucie Blažková družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za hra rukou.
22:25
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Lucie Pryclová, asistoval Veronika Pohlodková (1:1).
18:24
Vyloučen hráč Alexandra Hegingerová družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
17:59
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Alexandra Hegingerová z trestného střílení (0:1).
15:00
15:00
12:31
Vyloučen hráč Eva Stará družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.