3:1
2:0
3:3
- : -
branky (asistence): 04:45 Adéla Šibrová, 11:58 Lucie Mišúnová (Petra Bieleszová), 14:08 Petra Bieleszová, 20:38 Zuzana Wojnarová (Lucie Mišúnová), 29:21 Karolína Franková (Petra Stará), 30:40 Karolína Franková (Adéla Šibrová), 31:54 Karolína Franková (Adéla Šibrová), 33:31 Adéla Šibrová (Petra Stará)
branky (asistence): 05:05 Pavlína Bačová (Eva Stará), 35:25 Pavlína Bačová (Anita Nechvátalová), 38:03 Eva Stará (Pavlína Bačová), 44:58 Aneta Vlachová (Pavlína Bačová)

FBC Ossiko Třinec - itelligence Bulldogs Brno 8:4
5. Adéla Šibrová, 12. Lucie Mišúnová, 15. Petra Bieleszová, 21. Zuzana Wojnarová, 30. Karolína Franková, 31. Karolína Franková, 32. Karolína Franková, 34. Adéla Šibrová - 6. Pavlína Bačová, 36. Pavlína Bačová, 39. Eva Stará, 45. Aneta Vlachová; rozhodčí: Bedřich Kopka - Marek Warmuž; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Adéla Závadová ? - Sabina Dvořáčková ?; po třetinách: 3:1, 2:0, 3:3;
45:00
Komentář trenéra hostů: Gratuluji Třinci k vítězství které si zasloužili. Jsem rád, že holky ke konci zápasu se zvedly a v tomto výkonu bychom chtěli pokračovat v dalších zápasech.
45:00
Komentář trenéra domácích:Konec zápasu zbytečné drama, ale jinak musím holky pochválit za téměř doslovné dodržení taktiky, Buldočky byly kvalitní soupeř podpořeny kvalitním výkonem brankářky.
45:00
44:58
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Aneta Vlachová, asistoval Pavlína Bačová (8:4).
43:06
Vyloučen hráč Petra Stará družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
42:55
Timeout itelligence Bulldogs Brno
39:45
Vyloučen hráč Eliška Zetková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
39:01
Utkání sleduje 120 diváků. Je tady skvěla atmosféra o kterou se stará hlavně nejmladší složka Fbc Ossika Třinec.
38:03
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Eva Stará, asistoval Pavlína Bačová (8:3).
35:26
Po chybě Třince na polovině se do úniku dostala Bačová Pavlína a kličkou do backhandu přidala druhý gól Buldoček.
35:25
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Anita Nechvátalová (8:2).
33:31
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Adéla Šibrová, asistoval Petra Stará (8:1).
32:08
Demolice Brna pokračuje sedmou brankou a čistým hattrickem se o to postarala Karolína Franková.
31:54
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Karolína Franková, asistoval Adéla Šibrová (7:1).
30:41
Franková z trochou štěstí propasírovala míček do branky.
30:40
30:00
30:00
29:22
Halou zní písnička pátá to znamená,že Franková rozvlnila sít popaté.
29:21
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Karolína Franková, asistoval Petra Stará (5:1).
28:07
Ke konci třetiny se Buldočky usadily na polovině Třince.
23:49
Brno zatím tráví celou druhou část na své polovině.
20:40
Hra na polovině Brna vyustila ve 4 gól v brance Brna.
20:38
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Zuzana Wojnarová, asistoval Lucie Mišúnová (4:1).
17:54
Druhá třetina se zatím odehrává výhradně na polovině Brna.
15:00
15:00
14:08
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Petra Bieleszová bez asistence (3:1).
14:08
Bieleszová poslala míček do pravého horního rohu branky Buldoček.
11:58
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lucie Mišúnová, asistoval Petra Bieleszová (2:1).
11:58
Přečíslení 2 na 1 vyřešila Bieleszová nahrávkou na Mišunovou 2:1 pro Třinec.
09:20
Dorážka Lipowské končí v rohu hřiště.
05:52
Po gólech na obou stranách sledujeme zase opatrný florbal.
05:05
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Eva Stará (1:1).