1:0
1:0
1:0
- : -
branky (asistence): 03:05 Jakub Toms (Zbyněk Tomiška), 24:05 Lukáš Pokorný (Zbyněk Tomiška), 33:49 Zbyněk Tomiška (Lukáš Pokorný)

Panthers Praha - DDM Horní Počernice ORKA 3:0
4. Jakub Toms, 25. Lukáš Pokorný, 34. Zbyněk Tomiška; rozhodčí: Jan Brejcha - Tadeáš Provazník; vyloučení: 5:6; využití: 1:0; diváků: 94; zásahy brankářů: Jan Kobza 27 - Filip Hejtík 23; po třetinách: 1:0, 1:0, 1:0;
45:00
Vyjádření kapitána hostí: Cítíme se jako Frankovic rodina. Celou sezónu se o něco snažíme a poté kvůli jednomu nepovedenému víkendu, kdy střílíme na bránu jako Van Kessel, všechno je mimo jak Amy Winehouse, Je vše nakonec k ničemu.Gratuluji soupeři k postupu do finále. Děkuji celému týmu za sezonu.
45:00
Poměr střel ve třetí části: Panthers 10, Orka 8.
45:00
Vyjádření kapitána domácích (Dominika Hudce): Zápas rozhodla naše koncentrovanost a bojovnost. Role outsidera jsme se nezalekli, utkání dovedli do vítězného konce a vytouženého finále ligy. Děkujeme soupeři za sérii.
45:00
Celkový počet střel: Panthers 26, Orka 27.
45:00
44:59
Panthers právě postupují do finále celého play-off!
44:58
Kobza vychytává shoot-out.
42:47
Pokorný umí. Právě vymíchal jednoho z hráčů Orky, který si z toho sednul na zadek.
41:22
Vyloučen hráč Ondřej Jareš družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za bránění ve hře.
39:03
Výborný brankář Kobza odolává všem možným šancím soupeře o vstřelení branky.
37:05
Vyloučen hráč Matěj Najvárek družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
33:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Zbyněk Tomiška, asistoval Lukáš Pokorný (3:0).
33:49
Hra 4 na 3 potrestána gólem Tomišky. Stav utkání je 3:0.
33:44
Vyloučen hráč Jan Kolář družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za blokování hokejky.
32:39
Vyloučen hráč Tomáš Marhefka družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
31:52
Vyloučen hráč Jakub Kučera družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za hrubost.
31:52
Tvrdý zákrok mimo hru je potrestán 2 minutami pro hostujícího hráče.
30:11
Začíná poslední dějství a postup domácích do finále je na dosah.
30:00
30:00
Poměr střel po druhé třetině: Panthers 5, Orka 12.
30:00
24:05
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Zbyněk Tomiška (2:0).
23:50
Vyloučen hráč Lukáš Zadák družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:50
Vyloučen hráč Matěj Najvárek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:46
Vyloučen hráč Tomáš Hruška družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za hrubost.
15:34
Hra začala ve stejném tempu jako skončila v 1.třetině.
15:00
15:00
Poměr střel po první části: Panthers 11, Orka 7.
15:00
14:42
Celou třetinu se hraje až překvapivě vyrovnaná partie.
11:15
Přesilovku 5 na 3 hosté nevyužili a tak pokračuje přesilovka 5 na 4.
10:04
Vyloučen hráč Zbyněk Tomiška družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
09:11
Vyloučen hráč Tomáš Marhefka družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
08:59
Panthers střílí o sto šest, bohužel mimo.
08:01
Hromadnou sekanou na půli hřiště vyhrál nakonec Tomiška, ale nic z toho nebylo.
06:45
Hra se teď kouskuje drobnými fauly na obou stranách.
06:30
Přesilovku domácí bohužel nevyužili.
04:28
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil Tomáš Marhefka.
04:28
Vyloučen hráč Tomáš Hruška družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání.
03:05
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Toms, asistoval Zbyněk Tomiška (1:0).
03:05
První střela na bránu v zápase a zároveň v zápase střílí hráč Panthers Jakub Toms.
02:20
Od prvního buly se hra přelévá ze strany na stranu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Horní Počernice ORKA: brankář: Filip Hejtík; hráči v poli: David Raffay, Lukáš Zadák, Jan Kolář, Vít Mičke, Jakub Wágner
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Jan Kobza; hráči v poli: David Šimůnek, Dominik Hudec, Zbyněk Tomiška, Jakub Toms, Tomáš Hradec