0:1
1:4
2:0
- : -
branky (asistence): 17:02 Jan Paleček (Ondřej Gilar), 30:21 David Raffay (Vít Mičke), 31:55 Jakub Kučera (David Šindelář)
branky (asistence): 08:38 Matouš Bohuslav Cipro, 17:56 Martin Mattes (František Novosad), 20:21 Martin Mattes (Jiří Wolajnyk), 25:37 David Šimůnek (Jakub Toms), 29:00 Jakub Toms (David Joukl)

DDM Horní Počernice ORKA - Panthers Praha 3:5
18. Jan Paleček, 31. David Raffay, 32. Jakub Kučera - 9. Matouš Bohuslav Cipro, 18. Martin Mattes, 21. Martin Mattes, 26. David Šimůnek, 30. Jakub Toms; rozhodčí: Lukáš Husák - Jan Brejcha; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Filip Hejtík 23 - Jan Kobza 28; po třetinách: 0:1, 1:4, 2:0;
45:00
44:59
Komentář kapitána domácích: První 2 třetiny jsme bohužel přijmuli soupeřovu hru. Ve třetí třetine jsme začali hrát ale bohužel to nestačilo. Také jsme měli smůlu jako Bobošíková v prezidentských volbách.
44:59
Komentář trenéra hostů: Děkuji klukům všichni odvedli vynikající výkon. Těšíme se na odvetu.
40:58
Vyloučen hráč David Raffay družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:13
Vyloučen hráč Tomáš Marhefka družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
38:41
Vyloučen hráč Jan Paleček družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za hrubost.
38:22
Vyloučen hráč Jakub Kučera družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za hrubost.
34:30
Vyloučen hráč Jan Kolář družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:55
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Jakub Kučera, asistoval David Šindelář (3:5).
30:21
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil David Raffay, asistoval Vít Mičke (2:5).
30:00
30:00
Domácí 10, Hosté 14
30:00
29:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Toms, asistoval David Joukl (1:5).
25:37
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Šimůnek, asistoval Jakub Toms (1:4).
20:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Mattes, asistoval Jiří Wolajnyk (1:3).
17:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Mattes, asistoval František Novosad (1:2).
17:02
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Jan Paleček, asistoval Ondřej Gilar (1:1).
15:00
15:00
Střely domácí 11, Hosté 6
15:00
11:20
Vyloučen hráč Filip Záveský družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
09:37
Vyloučen hráč Zbyněk Tomiška družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
08:38
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matouš Bohuslav Cipro bez asistence (0:1).