2:3
1:1
2:1
0:0
branky (asistence): 05:10 Lukáš Täuber (Tomáš Sattler), 08:27 Jakub Kolstrunk (Adam Stibor), 28:31 Lukáš Täuber (David Stummer), 43:05 Jakub Kolstrunk (Martin Pražan), 51:34 Jiří Horák (Mikuláš Krbec), rozhodující nájezd David Stummer
branky (asistence): 16:05 Tomáš Brom (Marek Fuchs), 16:34 David Hauser (Petr Ondráček), 19:59 Jan Kolajta (Marek Fuchs), 29:20 Roman Houbal (Jan Vojtíšek), 57:49 Jan Kolajta (Roman Houbal)

Florbal Ústí - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:5pn
6. Lukáš Täuber, 9. Jakub Kolstrunk, 29. Lukáš Täuber, 44. Jakub Kolstrunk, 52. Jiří Horák, N David Stummer - 17. Tomáš Brom, 17. David Hauser, 20. Jan Kolajta, 30. Roman Houbal, 58. Jan Kolajta; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 407; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 18 - Filip Kejík 32; po třetinách: 2:3, 1:1, 2:1, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč Viktor Kopecký a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč Jan Grábl , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč David Stummer a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč Jaroslav Řeháček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč Mikuláš Krbec a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč Jan Kolajta a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč Martin Pražan , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč Jakub Gregor , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
Komentář trenéra hostí p. Fialy: Utkání mělo téměř totožný průběh jako včerejší, týmy si jen vyměnili role. Doma budeme výrazně silnější a sérii úspěšně dovedeme k postupu. Soupeři díky za utkání
70:00
Komentář trenéra domácích p. Vojty: Dnes se hrál kvalitnější zápas než včera. Na sobotu se připravíme nejlépe, jak umíme a předvedeme co v nás je. Děkuji výborným fanouškům a soupeři za utkání.
66:08
Vyloučen hráč David Hauser družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
66:05
Sattlerova střela mimo, Kužel míček ztratil. Hauser přehnal důraz po přerušení a bude vyloučen
63:50
Täuber přistrčen, domácí jsou mírně aktivnější, musí, ale něco na pozornou obranu Brna něco vymyslet
57:49
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Kolajta, asistoval Roman Houbal (5:5).
57:39
Brno srovnává, střela do chumlu a od někoho do branky
56:40
Hrát musí hosté, domácí je o míček obrali, hosté pak faulovali
55:45
Hned po tom vyrazili domácí kupředu, Pražan s Krbce si vyměnili párkrát balonek, následně stál Kolstrunk zády a nic nevymyslel
55:30
Tyč se otřásla na Hlavově brance
54:45
Na míčku domácí, Pražnn za brankou lákal hosty, Krbec nad
54:00
Domácí mohou hru na chvíli uklidnit, Krbec byl faulován. Hosté rychle získali, jejich střela mimo
51:34
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jiří Horák, asistoval Mikuláš Krbec (5:4).
51:34
Hala bouří, domácí jdou do vedení, Horák pod víko, po přihrávce Krbce. Tomu všemu předcházel brejk hostí, ten byl ale zablokován.
51:05
Domácí se nadechují k náporu, viděli jsme pár nebezpečných situací před Kejíkovou brankou, hosté hrozí z brejků
50:45
Volný úder pro domácí, Stummerova střela jen do nohou obránců
50:00
Kužel se dostával do šance, míček byl těžký, aby mohl zakončit, faul hostí hru zastavuje
49:15
Střela hostí zablokována, Kopeckého střelu vyrazil Kejík, poradil si i s pokusem Horáka
46:20
Sattler je na hřišti, bude zřejmě v pořádku. Šance Fuchse, Täuber byl na správném místě
43:05
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Martin Pražan (4:4).
39:30
Druhá třetina se blíží ke konci, domácí mají míček, ohrozí ještě Kejíka?
34:30
Domácím se zatím nedaří, opět ztráta při přechodu do útoku. Snahu napadat hatí faul
31:40
Ústí dobývá dobře postavenou obranu hostí, ti jsou dnes dobře rozjetí, další rychlý brejk málem skončil jejich brankou, domácí na poslední chvíli zachránili
31:00
Hosté se omlouvají za faul rozhodčí přesto píská pro ně
30:25
Horák po pěkné souhře nad
30:00
Ústí si zatím dnešní zápas komplikuje, Kopeckého vyloučení je potrestáno a domácí znovu musí dobývat branku hostí
29:20
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Roman Houbal, asistoval Jan Vojtíšek (3:4).
28:47
Vyloučen hráč Viktor Kopecký družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
28:31
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Lukáš Täuber, asistoval David Stummer (3:3).
28:30
Stummer střílí a Täuber srovnává
27:30
Kopeckému poslední přihrávka na připraveného Horáka sjela z čepele, opět hosté se svojí pomalou rozehrou
27:00
Domácí se snd podle poslední minuty oklepali a začali hosty přece jen přehrávat, doufejme, že přijde vyrovnání
26:30
Střela Stibora minula jen těsně levou tyč Kejíkovi branky, další pokus zablokován
20:36
Vyloučen hráč Martin Pražan družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:59
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Kolajta, asistoval Marek Fuchs (2:3).
19:59
Hosté vyškolili domácí v produktivitě z posledních čtyř střel byly tři gólové, a vteřinu před přestávkou jdou do vedení
19:41
Stibor po Krbcově nahrávce nad
19:22
rychlý přechod vpřed v podání domácích a faul, střela Kopeckého zablokována
19:15
Domácí to měli v první třetině dobře rozehrané, nabízí se paralela se včerejším utkáním.
16:34
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Hauser, asistoval Petr Ondráček (2:2).
16:34
A je srovnáno, Hlava střelu neviděl.
16:25
Vyloučen hráč Jan Vojtíšek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
16:25
Vyloučen hráč Viktor Kopecký družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
16:05
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Marek Fuchs (2:1).
11:00
Míček poskakoval před brankovištěm hostí, Kolstrunk jej sebral v rozporu s pravidly