0:2
0:2
3:2
- : -
branky (asistence): 53:30 Jan Kolajta (Jan Vojtíšek), 54:35 Jan Kolajta (Jan Vojtíšek), 56:06 Jan Vojtíšek (Tomáš Brom)
branky (asistence): 11:00 Viktor Kopecký (David Stummer), 13:05 Radim Kühnel (Mikuláš Krbec), 28:32 Josef Novák (Mikuláš Krbec), 39:28 Adam Stibor (Mikuláš Krbec), 59:22 Viktor Kopecký (Mikuláš Krbec), 59:28 Jakub Kolstrunk (Viktor Kopecký)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Florbal Ústí 3:6
54. Jan Kolajta, 55. Jan Kolajta, 57. Jan Vojtíšek - 12. Viktor Kopecký, 14. Radim Kühnel, 29. Josef Novák, 40. Adam Stibor, 60. Viktor Kopecký, 60. Jakub Kolstrunk; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 189; zásahy brankářů: Filip Kejík 24 - Vít Skala 22; po třetinách: 0:2, 0:2, 3:2;
60:00
Komentář trenéra hostí pana Marka Vojty: Dnes jsme ukázali svou sílu, ale zároveň víme na čem zapracovat, abychom byli ve středu lepší. Předvedli jsme zralý týmový výkon, kterému pomohl každý člen týmu. Děkuji soupeři za utkání a výborným fanouškům.
60:00
Komentář trenéra domacích pana Marka Fialy: I přesto že jsme dnes předvedli nejlepši prvni třetinu, nepovadlo se nám z ni výtězit kýženy gol. Soupeř dnes trestal naše chyby lepe než v předešlých utkanich. Na první gol jsme se načekali až do konce utkani a to rozhodlo dnešní zápas. Ve středu do toho dáme vše a předvedeme nejlepší výkon v serii. Soupeři děkujeme za utkaní a přejeme šťastnou cestu domu.
60:00
59:28
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Viktor Kopecký (3:6).
59:22
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Mikuláš Krbec (3:5).
59:11
Hattrick zkouší hru bez brankáře i v oslabení.
57:48
Vyloučen hráč Jan Vojtíšek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
57:48
Vojtíšek se nyní nechal úplně zbytečně vyloučit a jeho tým tak bude muset čelit oslabení.
56:06
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Vojtíšek, asistoval Tomáš Brom (3:4).
56:06
Výborná střela Vojtíška skočila jen na vteřinu do brány a rozhodčí si toho všimnul, stav utkání je tak 3:4.
54:52
Vyloučen hráč Viktor Kopecký družstva Florbal Ústí na 2 minuty za zdržování hry.
54:35
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Kolajta, asistoval Jan Vojtíšek (2:4).
54:35
Naprosto totožná branka jako ta předešlá.
53:30
Timeout Florbal Ústí
53:30
53:30
Kolajta ukázal svoji bojovnost a dokázal skorovat.
52:18
Brno zkouší hru v šesti lidech.
51:34
Vyloučen hráč Lukáš Täuber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
51:24
Ústí bude hrát oslabení.
50:06
Brno hraje v plném počtu.
48:06
Vyloučen hráč David Medek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
48:06
Medek zřejmě podle rozhodčích zajel do soupeře moc tvrdě a bude si tak odpykávat dvouminutový trest.
47:09
Hattrick neustále tlačí Ústí, ale nepřišli na způsob jak dát branku.
46:46
Kejík musel vyběhnout z brány a odkopnout míček za mantinel.
43:23
Hattrick přečkal oslabení a hraje v plném počtu.
42:54
Brno zatím odolává v jejich oslabení a Ústí si moc šancí nevytvořilo.
41:23
Vyloučen hráč David Hauser družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra na zemi.
41:23
Hauser chtěl zblokovat střelu, to se mu však povedlo, ale nad hranicí pravidel.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině jsou 6:15 pro Ústí
40:00
39:28
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Stibor, asistoval Mikuláš Krbec (0:4).
39:28
Stibor mohl dorážet na dvakrát a Ústí zvyšuje svůj náskok o čtyři branky.
38:11
Hattrick si zatím neví rady se zdí, která kryje bránu Ústí.
35:59
Únik Kolajty skončil pouze střelou do středu brány.
34:33
Většina střel Brna buď nedoletí na branku nebo letí nad bránu Ústí.
32:28
Krbec se krásnou kličkou na útočné polovině uvolnil a mohl střílet, jeho střela však minula branku.
31:07
Brno má tlak, ale ke střele je hráči Ústí nepustili.
28:32
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
28:32
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák, asistoval Mikuláš Krbec (0:3).
28:32
Dobře podniknutý protiútok Ústí a Novák střílel do odkryté brány.
27:53
Grábl dobře vystřelil, ale Skála byl připraven a jeho střelu vyrazil nad bránu.
25:32
Ústí přežilo přesilovku pět na tři a hrají v pěti.
24:59
Florbal Ústí je ve čtyřech.
23:28
Vyloučen hráč Vojtěch Semerád družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
23:28
Ústí se nedomluvilo kdo půjde na hřiště a hráli v pěti.
22:54
Vyloučen hráč Mikuláš Krbec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
22:54
Krbec nechtěl dovolit Medkovi vyvézt balón a musel faulovat.
21:04
Zmatek před Kejíkovou bránou byl uklidněn.
20:00
20:00
Střely po první třetině jdou 10:7 pro Hattrick Brno.
20:00
19:35
Brňané dnes strácí každý míček co získají.
17:30
Brno se teď snaží za každou cenu dát branku.
14:16
Brno tlačí Ústí, ale střel na bránu moc nemají.
13:05
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Radim Kühnel, asistoval Mikuláš Krbec (0:2).
13:05
Další velmi dobře mířená střela, tentokrát od Kühnela.
12:43
Standartní situaci Brna z dobré polohy zblokoval Kužel a Ústí múže jít do útoku.
11:00
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval David Stummer (0:1).
11:00
Kopeckého střela byla velmi dobře mířená a Kejík neměl šanci.
10:12
Gráblovu výbornou střelu vyrazil Skála helmou.
07:30
Ze standartní situace Brna, nakonec byla jenom dorážka Fuchse.
05:52
Medkova střela minula Skálovu bránu a Ústí může jít do útoku,
05:02
Ústí zvolilo osobní obranu a Brno neví jak se dostat na jejich polovinu.
03:31
U míčku zatím vidíme více hráče z Ústí.
02:02
Brno má zatím problémy s rozehrávkou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Vít Skala; hráči v poli: Radek Kužel, David Stummer, Viktor Kopecký, Jakub Kolstrunk, Lukáš Täuber
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jan Vojtíšek, Jaroslav Řeháček, Marek Fuchs, Roman Houbal, Zdeněk Habr