1:1
1:4
4:3
- : -
branky (asistence): 01:42 Václav Fučík (Libor Čech), 35:18 Václav Fučík (Ladislav Běhounek), 42:00 Jan Knězů (Václav Fučík), 47:38 Václav Fučík (Martin Blažek), 48:52 Milan Hendrych (Luděk Charouzek), 56:18 Luděk Charouzek (Lukáš Zrzavý)
branky (asistence): 15:01 Marek Chocholoušek, 26:56 Petr Pastor (Jakub Štěrba), 30:29 Zbyněk Hlaváček (Jiří Turek), 30:52 Zbyněk Venkrbec (vlastní branka), 31:06 Petr Pastor (Jakub Štěrba), 43:44 Marek Chocholoušek (Lukáš Fiala), 58:55 Miloš Šulc, 59:51 Vít Andrle

Spartak Pelhřimov - Florbal Chomutov 6:8
2. Václav Fučík, 36. Václav Fučík, 43. Jan Knězů, 48. Václav Fučík, 49. Milan Hendrych, 57. Luděk Charouzek - 16. Marek Chocholoušek, 27. Petr Pastor, 31. Zbyněk Hlaváček, 31. Zbyněk Venkrbec, 32. Petr Pastor, 44. Marek Chocholoušek, 59. Miloš Šulc, 60. Vít Andrle; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 118; zásahy brankářů: Zbyněk Venkrbec 22 - Jan Vlček 23; po třetinách: 1:1, 1:4, 4:3;
60:03
Pro dnešek je to vše, vlastně nejen pro dnešek. Bohužel, domácím už to letos nevyšlo. Chomutov ovládl celou sérii 3:1 na zápasy. Nám nezbývá nic jiného než pogratulovat k postupu.
60:02
Vyjádření k utkání domácího vedoucího Jana Knězů: Nevím, co říct. Tři minuty ve druhé třetině nás nalomili. Ať jsme vyrovnali ve třetí třetině a rvali se do poslední chvíle o vítězství, nedokázali jsme vstřelit rozhodující branku. Soupeř nás z trestného střílení dorazil. Blahopřejeme hostům k postupu. Děkujeme skvělým divákům za neustálou podporu nejen v tomto zápase, ale i v celé sezóně.
60:01
Vyjádření k utkání hostujícího trenéra Martina Bociana část 1.: Byť jsme si zápas v závěru zkomplikovali, domácí se statečně prali a my jsme měli velkou kliku, přesto jsme moc rádi za tuto třetí výhru. Byla to nesmírně náročná série, nesmírně náročná sezóna... Jsme moc rádi, že je konec, o to víc, že pro nás úspěšnější. Chtěl bych moc poděkovat všem hráčům, kteří se v letošní sezóně na tom podíleli, a svojí ohromnou vůli dokázali dosáhnout vytouženého postupu.
60:01
Vyjádření k utkání hostujícího trenéra Martina Bociana část 2.: Soupeři děkujeme, budeme se těšit na další setkání v první lize. Teď nás čeká dlouhá oslava..
60:00
Na střely 15:8, celkově 29:29.
60:00
59:51
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Andrle bez asistence (6:8).
58:55
Timeout Florbal Chomutov
58:55
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Miloš Šulc z trestného střílení (6:7).
58:54
Nájezd pro hosty.
58:22
Vyloučen hráč Daniel Fokt družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
57:40
Knězů pouze do nohy Vlčkovi.
57:09
Poduška si počkal se střelou a co chybělo?
56:18
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Luděk Charouzek, asistoval Lukáš Zrzavý (6:6).
56:18
Charouzek vyrovnává!
56:00
Zrzavý z otočky míří vedle.
55:04
Charouzek si odskočil, jeho střela míří nad.
54:13
Domácí jsou lepší, ale střela je žalostná.
53:10
Blažek dostal nádhernou příhru od Knězů, Blažkovi se ale dnes nedaří.
52:14
Domácí napadají všude po hřišti, Šarša toho využil k založení útoku, který ale gólem nekončí.
50:34
Za tuhle souhru by si hosté asi zasloužili gól, ale Venkrbec neuvěřitelně napravuje své zaváhání z druhé třetiny.
50:12
Hosté trochu zaskočeni, domácí jsou jasně lepší.
48:52
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Milan Hendrych, asistoval Luděk Charouzek (5:6).
48:52
Hosté se zatáhli na velké brankoviště a čekali, nakonec se dočkali Hendrychova baseballového úderu a míčku v jejich brance.
47:38
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Martin Blažek (4:6).
47:36
Po velkém tlaku jsou domácí odměněni standardkou na velkém brankovišti, která vyšla nakonec domácím na výbornou. Fučík dovršuje hattrick.
44:35
Vyloučen hráč Luděk Charouzek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:44
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Lukáš Fiala (3:6).
43:44
Chocholoušek se vytočil a trefuje se k přední tyčce.
43:25
Zrzavý dostal krásnou náhru, ale míček mu sjel z čepele.
42:00
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Václav Fučík (3:5).
42:00
Závar před Vlčkem, kde se nejlépe zorientoval Knězů a zametl míček do branky.
41:40
Jäschke se otáčel na trojce, míček končí na mantinelu.
40:50
Zrzavý střílel, Vlček si připisuje první zákrok.
40:00
40:00
Na střely 6:6. Druhá třetina poměrně vyrovnaná, nebo-li každý chvilku tahal pilku. Domácí musí hodně zabrat, aby sérii protáhli do zítřka. Zároveň stojí za zmínku bitva mezi kotli na tribuně, kde je hostující kotel velmi slyšet, ale na pelhřimovský Ultras nikdo nemá :)
40:00
39:50
Domácí mají rozehru na útočné polovině a zkouší hru v 6ti.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:24
Poduška zahrál ve velkém zmatku v brankovišti vysokou, rozhodčí nařizují volný úder.
37:59
Hosté se ale usazují na polovině domácích a ti jim nejsou schopni sebrat balónek.
36:53
Domácí gól nabudil, Kubíček zakončoval nad.
35:18
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Ladislav Běhounek (2:5).
35:18
Fučík se nejrychleji zorientoval v brankovišti a koriguje stav.
34:43
Domácí se snaží, ale dnes to prostě nejde.
31:06
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Jakub Štěrba (1:5).
31:06
Jestli to byla černá minuta, tak nevím, co je teď. Další odražený míček, který uklízí Pastor.
30:52
Timeout Spartak Pelhřimov
30:52
Vlastní branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Zbyněk Venkrbec (1:4).
30:52
Černá minuta pro domácí. Venkrbec si šťouchl do balonku a ten končí v brance.
30:29
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Zbyněk Hlaváček, asistoval Jiří Turek (1:3).
30:29
Venkrbec vyrazil střelu Turka pouze k Hlaváčkovi, který vstřílí čtvrtou branku utkání.
30:08
Na hřišti se trochu přiostřilo, zákrok na Fučíka asi měl být potrestán dvěma minutami, ale rozhodčí zůstávají v klidu.
29:11
Venkrbec, na hraně velkého rizika, si šel pro balónek, nakonec zůstal v brankovišti pár centimetry.
27:30
Běhounek ukázal své dlouhé ruce, ale míček končí nad brankou Vlčka.
26:56
26:56
A je zle. Hosté otáčí zápas na svojí stranu. Štěrba krosem na Pastora, který rozveselil hostující kotel.
26:22
Nyní jsme byli svědkem střely, kterou Venkrbec vyráží ramenem.
25:10
Běhounek rozehrál skoro nejhůř jak mohl, nakonec s velkými problémy domácí odvrací nebezpečí.
24:11
Turek se ocitá na zemi v bolestech, nakonec se sám postavil a odpajdal na lavičku.
23:30
Pastor od mantinelu míjí bránu.
22:30
Aktivněji vstoupil do druhé třetiny určitě Pelhřimov.
21:04
Knězů vyslal další střelu, avšak Vlček na svém místě.
20:20
První útok táhl Pelhřimov, střelu nakonec zablokoval Šarša.
20:00
20:00
Na střely 8:15 z pohledu domácích. Začátek byl vyrovnaný, ale jak šel čas, hosté získali převahu a jen díky skvělému Venkrbcovi je stav pouze 1:1:
20:00
19:53
Na Fialu zívala prázdná brána, netrefuje.
19:21
Po dlouhé době zkusil vystřelit Knězů, ale jeho střela končí vysoko nad.
18:18
A zase ten Venkrbec.
17:34
Domácí nestíhají, za to Venkrbec je při chuti.
16:22
Domácí zatím moc Venkrbcovi nepomáhají, díkybohu pro ně, se dnes vyspal dobře.
15:01
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek bez asistence (1:1).
15:01
Chocholoušek vyběhl z rohu a trefuje se nad rameno Venkrbce.
13:44
Andrle měl asi zatím největší možnost vsítit vyrovnávací gól, ale Venkrbec opět vytáhl výborný zákrok.
12:42
Knězů orazítkoval břevno.
11:20
Knězů ve velkém úhlu dokázal zamířit docela přesně, ale Vlček pohotovým zákrokem zabraňuje změně skóre.
10:05
Pastor promáchl v brankovišti.
09:10
Hezky zahraná standardka hostů, kdy míček končí mimo bránu.
08:44
Hostům se trochu nelíbí, že rozhodčí zatím nevylučují.
07:01
Všichni z Chomutova viděli, že míček už skončí v brance, ale nakonec Venkrbec zachránil situaci na brankové čáře.teď
06:13
Už druhý hráč hostí se ocitá na zemi a drží se za hlavu, ale vypadá to, že to nebude nic vážného.
05:20
Švrkalova střela, kterou hosté proměnili v padáčka, nadělala Vlčkovi víc starostí než by kdo čekal.
03:50
Hostující obrana si pohlídala Blažka v brankovišti.
02:29
Znovu Fučík v situaci jeden na jednoho, tentokráte musel zvolit backhandovou střelu, která skončila mimo branku.
01:42
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Libor Čech (1:0).
01:23
Chomutov vymýšlel rychlou odpověď, ale Venkrbec byl proti.
00:49
To bylo rychlé. Hosté napadali po celém hřišti, ale zapomněli na zadní vrátka, po který šel Fučík jeden na jednoho a na bližší tyčku dává úvodní branku dnešního večera.
00:01
Čtvrtá bitva je rozehraná.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Ondřej Šarša, Daniel Fokt, Lukáš Fiala, Michal Šnábl, Marek Chocholoušek
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Zbyněk Venkrbec; hráči v poli: Petr Poduška, Ladislav Běhounek, Libor Čech, Václav Fučík, Martin Blažek
00:00
Krásné sobotní večer Vám přejeme z Pelhřimova. Dnes se tu chystá čtvrtá bitva mezi domácím Spartakem Pelhřimov a hosty Florbal Chomutov, hosté vedou v sérii 2:1. Utkání vám budeme zprostředkovávat i pomocí video-onlinu. Utkání začíná v 19:00.