1:2
5:1
2:1
- : -
branky (asistence): 13:24 Petr Poduška (Marek Švrkala), 24:10 Marek Švrkala (Václav Fučík), 26:59 Václav Fučík (Petr Poduška), 28:57 Lukáš Zrzavý (Martin Blažek), 29:49 Martin Blažek (Petr Poduška), 36:29 Marek Švrkala (Martin Blažek), 57:03 Lukáš Zrzavý (Jan Knězů), 58:01 Václav Fučík (Petr Poduška)
branky (asistence): 05:32 Jakub Štěrba (Ondřej Bejček), 18:57 Petr Pastor (Tomáš Fiala), 37:49 Marek Pačmag (Jakub Štěrba), 53:16 Petr Pastor (Ondřej Bejček)

Spartak Pelhřimov - Florbal Chomutov 8:4
14. Petr Poduška, 25. Marek Švrkala, 27. Václav Fučík, 29. Lukáš Zrzavý, 30. Martin Blažek, 37. Marek Švrkala, 58. Lukáš Zrzavý, 59. Václav Fučík - 6. Jakub Štěrba, 19. Petr Pastor, 38. Marek Pačmag, 54. Petr Pastor; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 130; zásahy brankářů: Zbyněk Venkrbec 15 - Karel Šantora 24; po třetinách: 1:2, 5:1, 2:1;
60:02
Ode mne je to pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera a hlavně víkendu.
60:01
Vyjádření k utkání od trenéra Florbal Chomutov Martina Bocian: Blahopřejeme soupeři k zaslouženému vítěství, když využil naší absolutní laxnosti ve druhé třetině, pokud to s ambicemi na první ligu myslíme vážně, musíme předvést lepší výkon.
60:01
Vyjádření k utkání od vedoucího Spartaku Pelhřimov Jana Knězů: Zasloužené vítěství, které se nerodilo lehce, protože jsme podcenili začátek, neběhali jsme a nebyli aktivní. Od druhé třetiny jsme hráli to, co jsme měli, a soupeře jasně přehráli. Ke třetí třetině se nebudu vyjadřovat, tam jsme si opět zkomplikovali situaci. Díky fanoušků a soupeři přeji šťastnou cestu domů.
60:00
Na střely ve třetí třetině 7:7, celkově 32:19.
60:00
59:00
Poslední minuta.
58:01
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Petr Poduška (8:4).
57:56
Hosté napadají, ale Fučík je prostě nedostihnutelný. Krásně se zbavil svého strážce a ještě krásněji střílí další branku.
57:03
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Lukáš Zrzavý, asistoval Jan Knězů (7:4).
55:40
Obrovská chyba Knězů, kdy nabídl hostům gólovou šanci, nakonec jeho zaváhání musel hasit maskou Venkrbec.
54:35
Charouzek dnes nemá svůj den, z osy hřiště netrefuje bránu.
53:16
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Ondřej Bejček (6:4).
53:16
Pastor stejně jako při jeho prvním gólu přeběhl z jedné strany na druhou a znova střílí gól.
52:24
V okamžiku, kdy skákal do hřiště Hendrych, podržel Venkrbec domácí.
51:49
Střelu Lukáše Fialy vyráží Venkrbec do rohu.
51:01
Hned na úvod měla, co dělat obrana hostí, aby zastavila Fučíka v sólu.
50:24
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hra na zemi.
49:26
Zrzavý dostal pořádně naloženo, ruka rozhodčích zůstává dole.
48:04
Kocián nedokázal pokrýt Pastora, který baseballovým způsobem přestřeluje bránu.
47:13
Fučík si dokázal odskočit, bohužel pro něj mu podklouzla noha.
46:43
Pelhřimov se snaží držet míček a nikam nespěchá.
45:29
Když pomineme Charouzkovu šanci, tak jsme neviděli gólovou šanci.
44:06
Tomáš Fiala přestřelil v těžké pozici.
42:43
Knězů krásně vyslal Charouzka samotného na bránu, Charouzek nepotvrdil svojí pověst.
42:18
Domácí si teď koledovali o trest za hru v šesti.
40:59
Charouzek zblokován při snaze vystřelit, rozhodčím se zdál zákrok v pořádku.
40:01
Do třetice Pastor úspěšnější.
40:00
40:00
Na střely tentokráte 13:4. Pelhřimov ukázal v prvních 15ti minutách, kdo je kvalitnějším týmem a po zásluze se dostal do velkého vedení. Věřím, že o dnešním vítězi je už rozhodnuto.
40:00
39:59
FIS mi bohužel nedovoluje napsat čas 20:05, kdy asi hosté dostali míček do branky domácích. Trochu překvapivě jeden z rozhodčích ukazuje, že gól platí, ale rozhodčí po vzájemné konzultaci správně branku neuznávají.
39:00
Hendrych si zaslouží pochvalu za svojí defenzivní práci.
37:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Pačmag, asistoval Jakub Štěrba (6:3).
37:49
Pačmag využil špatně postavené domácí zdi a nedal Venkrbcovi nárok.
36:29
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Marek Švrkala, asistoval Martin Blažek (6:2).
36:29
Už to bude nějakou sobotu, kdy bychom mohli vidět dva góly v podání Švrkaly, prostě střelec od pánaboha.
35:43
Tak přeci jen se Venkrbec dočkal zákroku, po kterých si zasloužil potlesk diváků.
35:00
Hosté přežili oslabení a vrhají se do útoku, ve kterém nevystřelili..
34:11
Zrzavý vypustil trochu nečekanou střelu, Šantora připraven.
33:48
Pelhřimov zatím neohrozil branku hostí.
32:29
Bylo by fajn, kdyby Pelhřimov potvrdil své přesilovky z předešlé série, kdy mu výborně vycházely.
32:28
Vyloučen hráč Jiří Turek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
31:53
Venkrbcův první zákrok, měl štěstí, že střela šla po zemi.
30:35
Dva hráči hostí šli na jediného obránce a pod pelhřimovským obráncem prošla náhra, z následné střely Pastor udělal díru do omítky za bránou Venkrbce.
30:00
Pelhřimov je jasně lepší, svědčí tomu i fakt, že Venkrbec ještě nemá zákrok.
29:49
Timeout Florbal Chomutov
29:49
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Petr Poduška (5:2).
29:49
Blažek se zpoza brány vytočil a Šantora neměl šanci.
28:57
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Lukáš Zrzavý, asistoval Martin Blažek (4:2).
28:57
Radost na domácí straně. Zrzavý přízemní střelou zvyšuje vedení domácích.
28:30
Konečně si troufám tvrdit, že Pelhřimov ukazuje, že to byl on, kdo hrál první ligu.
26:59
26:59
Poduška vybídl rychlé nohy Fučíka, kterému nikdo z Chomutovských nestačil. Fučík se v tváří v tvář nemýlil.
26:16
Charouzkový střele chyběla síla.
25:39
Fučík zkusil zasunout zpoza brány, ale míček mu sjel.
24:10
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Marek Švrkala, asistoval Václav Fučík (2:2).
24:10
Po sérii šancí hostí přišla na řadu backhandovka od Švrkaly a je vyrovnáno.
23:18
Držení moc domácím nevychází, protože Bejček byl v další velké šanci, skóre se nemění.
22:57
Domácí se snaží držet balónek a čekají na nějaké nedorozumění v obraně hostů.
21:40
Tak přeci tu máme na gólovou šanci. Kdyby Štěrba nepřestřelil, mohli hosté vést o dva góly.
20:40
Domácí vlétl do druhé třetiny aktivněji, ale bez střel to nepůjde.
20:00
20:00
Domácí přestříleli hosty v poměru - 12:8. Sledovali jsme ofenzivní první třetinu, kde po většinu třetiny akce střídala akci a jen díky brankářům jsme viděli pouze tři góly. Někteří hráči Chomutova (dovolím si jmenovat - Štěrba) vypadají jako kdyby měli za sebou marathon. :)
20:00
18:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Tomáš Fiala (1:2).
18:57
Pastor dokázal bez problémů přeběhnout šířku hřiště z jedné strany na druhou a trefuje místo pod Venkrbcovou rukou.
18:33
Kocián si seběhl na střed a dostal pěknou náhru od Blažka, jeho střela končí nad.
17:43
Charouzek zkusil po delší době vystřelit, ale jeho střela neměla ani náhodou gólové parametry.
16:42
Tomáš Fiala běžel sám na Venkrbce. Domácí brankář s přehledem chytá.
16:00
Hra se trochu zklidnila.
14:13
Hosté skórují, ale pomohli si vysokou holí, což neuniklo jednomu z rozhodčích.
13:24
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška, asistoval Marek Švrkala (1:1).
13:24
Přeci jen domácí vyrovnávají. Poduška naznačil střelu, udělal rychlý tři kroky do středu a vymetá víko.
12:53
Charouzek dostal kros, který se má proměnit. Bohužel, opět Šantora chytá.
11:53
Tentokráte Fučík se obtočil kolem svého obránce. Šantora ho vytlačil do velké úhlu, ze kterého už asi nebyla šance skórovat.
10:44
Kuriózní situace. Na hřišti se objevily dva balónky. Rozhodčí ale nepřerušili a řekli oběma týmům, co mají udělat. Týmy naštěstí poslechly. Zvláštní řešení situace.
10:35
Krásné vytočení Podušky na střed, vyrovnání zabránil skvělý zákrok Šantora.
09:13
Další šance Chomutova, opět ale vedle.
07:30
Po dlouhé době k nám do haly dorazilo i pár fanoušků z Chomutova, kteří se snaží překřičet pelhřimovské ďábli.
06:42
Šance střídá šanci, po Švrkalovi mohl zvýšit vedení Chomutov. Střela skončila vedle pravé tyčky.
05:59
Švrkala v obrovské šanci mohl vyrovnat! To by nesměl, ale přestřelit.
05:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Ondřej Bejček (0:1).
05:32
Čech rozehrával z velkého brankoviště, ale našel přesně čepel Bejčka, který krosem vybídl Štěrbu k první brance.
04:51
Povedenou střelou se od prezentoval Kocián, avšak Šantora pěkně ramenem vyráží.
04:01
Knězů táhl přečíslení 2 na 1, ale přihrávkou trefil Pačmaga.
03:17
Chomutov teď měl dvě šance ke skórování, první skončila na Venkrbcovi a při druhé Pastor netrefil ideálně balónek.
02:30
První střela ze strany Pelhřimova. Zrzavý trefil nohu Šantora a poté si hosté dorážku pohlídali.
01:45
Chomutov také napadá a rovněž jako domácí dokázal vybojovat balonek pro sebe.
01:10
Pelhřimov napadá a získává míček v rohu.
00:51
Chyba v rozehrávce i na straně Chomutova. Pelhřimov se ke střele ale nedostal.
00:13
Švrkala rozehrává na střed jednomu z bratrů Fialových, ten ve velké šanci trefuje Venkrbce!
00:01
Bitva o 1. ligu je rozehraná. Úvodní bule pro Pastora.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Ondřej Šarša, Lukáš Fiala, Tomáš Fiala, Michal Šnábl, Petr Pastor
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Zbyněk Venkrbec; hráči v poli: Tomáš Kocián, Petr Poduška, Marek Švrkala, Václav Fučík, Martin Blažek
00:00
Zdravím Vás u dnešního online-textového přenosu, dnešek začínaje baráž o první ligu. Domácí Spartak Pelhřimov změří síly s Florbal Chomutov. Zápas pro Vás budeme vysílat živě. Utkání začíná v 19:00.