2:2
4:1
5:0
- : -
branky (asistence): 02:41 Filip Forman (Matěj Pěnička), 04:00 Matěj Duda (Bohumil Piskáček), 11:25 Bohumil Piskáček (Matěj Havlas), 11:51 Ondřej Levinský (Filip Forman), 16:51 Matěj Havlas (Bohumil Piskáček), 17:01 Filip Forman (Jakub Kaplický), 23:34 Bohumil Piskáček (Matěj Havlas), 24:47 Matěj Pěnička (Filip Forman), 25:00 Matěj Duda, 28:01 Filip Forman (Jakub Kaplický), 28:15 Matěj Havlas (Bohumil Piskáček)
branky (asistence): 07:43 Jan Toman (Martin Gattnar), 08:43 Jan Toman, 16:49 Michal Šubert (Adam Gábor)

Hlavní město Praha - Moravskoslezský kraj 11:3
3. Filip Forman, 5. Matěj Duda, 12. Bohumil Piskáček, 12. Ondřej Levinský, 17. Matěj Havlas, 18. Filip Forman, 24. Bohumil Piskáček, 25. Matěj Pěnička, 26. Matěj Duda, 29. Filip Forman, 29. Matěj Havlas - 8. Jan Toman, 9. Jan Toman, 17. Michal Šubert; rozhodčí: Marek Loskot - Bohuslav Juráš; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Pelech ? - Jonáš Pokorný ?; po třetinách: 2:2, 4:1, 5:0;
30:00
29:35
Vyloučen hráč Jiří Toman družstva Moravskoslezský kraj na 2 minuty za hrubost.
28:15
Branku družstva Hlavní město Praha vstřelil Matěj Havlas, asistoval Bohumil Piskáček (11:3).
28:01
Branku družstva Hlavní město Praha vstřelil Filip Forman, asistoval Jakub Kaplický (10:3).
26:37
Vyloučen hráč Jakub Češek družstva Moravskoslezský kraj na 2 minuty za sekání.
25:00
Branku družstva Hlavní město Praha vstřelil Matěj Duda bez asistence (9:3).
24:47
Branku družstva Hlavní město Praha vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Forman (8:3).
24:47
Po krosové nahrávce Pěnička neskutečnou střelou zakončil ke vzdálenější tyči.
24:06
Vyloučen hráč Jiří Toman družstva Moravskoslezský kraj na 2 minuty za bránění ve hře.
23:34
Branku družstva Hlavní město Praha vstřelil Bohumil Piskáček, asistoval Matěj Havlas (7:3).
22:12
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale aji podle skóre je vidět, že Praha má navrch.
20:00
20:00
17:01
17:01
Forman si natáhl balónek za tělo a z půlky nekompromisně zakončil k tyči.
16:51
16:49
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil Michal Šubert, asistoval Adam Gábor (4:3).
15:24
Dlouhý balón Gattnara vyklidil z předbrankového prostoru Burian.
11:51
Branku družstva Hlavní město Praha vstřelil Ondřej Levinský, asistoval Filip Forman (4:2).
11:25
11:25
Piskáček překvapil brankáře svou rychlou a přesnou střelou.
10:00
10:00
08:43
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil Jan Toman bez asistence (2:2).
08:43
Tomanova přesná a rychlá střela ke vzdálenější tyči. Branka padla ze standartní situace.
07:43
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil Jan Toman, asistoval Martin Gattnar (2:1).
07:43
MSK teď využil nesrovnalosti v obraně Prahy a krásnou kombinací dopravil balónek až do prázdné brány.
04:00
Branku družstva Hlavní město Praha vstřelil Matěj Duda, asistoval Bohumil Piskáček (2:0).
04:00
Dudovi se vyplatila střela od pomyslné modré čáry,
02:41
Branku družstva Hlavní město Praha vstřelil Filip Forman, asistoval Matěj Pěnička (1:0).
02:41
Těsně po ukončení trestu si Forman naběhl před branku a dostal nahrávku ze které zakončil.
01:29
Pěnička podržel drahocenný čas v oslabení za bránou soupeře.
01:07
Soukupova střela od mantinelu těsně přeletěla bránu.
00:39
Vyloučen hráč Filip Forman družstva Hlavní město Praha na 2 minuty za bránění ve hře.