2:1
1:3
0:2
- : -
branky (asistence): 00:44 Matěj Matoška, 04:57 Vít Dočkal (Šimon Soukup), 17:58 Dominik Menzel (Martin Gattnar)
branky (asistence): 06:17 Filip Píše (Martin Urbánek), 13:08 Jan Vršek, 14:08 Vojtěch Nosek (Filip Píše), 17:39 Filip Píše (Martin Urbánek), 23:26 Jan Vršek (David Krása), 28:21 Vojtěch Nosek

Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj 3:6
1. Matěj Matoška, 5. Vít Dočkal, 18. Dominik Menzel - 7. Filip Píše, 14. Jan Vršek, 15. Vojtěch Nosek, 18. Filip Píše, 24. Jan Vršek, 29. Vojtěch Nosek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Kortiš ? - Dominik Hanuš ?, Petr Linhart ?; po třetinách: 2:1, 1:3, 0:2;
30:00
29:00
Probíhá poslední minuta 3.třetiny.
28:22
Moravskoslezský kraj nezvládl takticky hru v 6 a dostává gól do odkryté brány.
28:21
Branku družstva Královéhradecký kraj vstřelil Vojtěch Nosek bez asistence (3:6).
27:40
Uvidíme co Moravskoslezský kraj vymyslí při hře v šesti.
27:32
Timeout Moravskoslezský kraj
27:05
Šulc střílí z levého mantinelu jeho ráznou střelou trefuje pouze břevno.
25:55
Moravskoslezský kraj převážně drží balónek na svých holých, Královehradecký kraj ukazuje svoji sílu z rychlých protiútoků.
23:27
Jan Vršek posílá Královehradecko do dvou brankového vedení.
23:26
Branku družstva Královéhradecký kraj vstřelil Jan Vršek, asistoval David Krása (3:5).
20:01
Úvodní buly 3.třetiny vyhrává Královehradecký kraj,
20:00
20:00
18:00
Přichází rychlá odpověď Dominik Menzel dává gól a snižuje na 3:4.
17:58
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil Dominik Menzel, asistoval Martin Gattnar (3:4).
17:40
A přichází další rána pro Moravskoslezský kraj, Filip Píše vymetl pavučinu v levém horním rohu.
17:39
Branku družstva Královéhradecký kraj vstřelil Filip Píše, asistoval Martin Urbánek (2:4).
16:26
První pětka Moravskoslezska kombinuje na útočné polovině, hledá cestu do brány.
16:19
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Linhart družstva Královéhradecký kraj
15:09
A přichází překvapení, Královehradecký kraj otáčí utkání,
14:08
Branku družstva Královéhradecký kraj vstřelil Vojtěch Nosek, asistoval Filip Píše (2:3).
13:09
Po chybě Dočkala přichází vyrovnání ze strany hostů po krásné střele z otočky Jana Vrška.
13:08
Branku družstva Královéhradecký kraj vstřelil Jan Vršek bez asistence (2:2).
10:01
Úvodní buly 2.třetiny vyhrává Královehradecký kraj,
10:00
10:00
09:35
Ke konci třetiny se Královehradecký kraj snaží ještě zabrat a srovnat stav utkání.
06:17
04:58
Dočkal natáhl na půlce a krásně prostřeluje Královehradeckého brankáře.
04:57
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil Vít Dočkal, asistoval Šimon Soukup (2:0).
04:15
Dvě tyče zazvučeli po střele Gattnara a dorážce Šuberta.
02:25
Královehradecký kraj si vytváří tlak na soupeřovu branku ale gól zatím nepřichází.
00:45
Matoška nekompromisně proměňuje trestné střílení střelou pod břevno.
00:44
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil Matěj Matoška z trestného střílení (1:0).