2:1
1:1
1:0
- : -
branky (asistence): 03:43 Jakub Fedra (František Forbelský), 05:00 Daniel Žilka (Petr Müller), 24:19 František Forbelský (Radek Kunstmüller), 32:23 Jakub Fedra (Pavel Hoch)
branky (asistence): 03:04 Patrik Jedlička (Tomáš Líznar), 28:08 Patrik Vích (Pavel Horňák)

FBK Atlas Blansko - FbC Aligators 4:2
4. Jakub Fedra, 6. Daniel Žilka, 25. František Forbelský, 33. Jakub Fedra - 4. Patrik Jedlička, 29. Patrik Vích; rozhodčí: Martin Kozáček - Martin Srna; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Radim Kapoun 16 - Adam Králík 11; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:0;
45:00
Komentář kapitána domácích pana Františka Forbelského : "Soupeř na nás nastoupil hodně urputným preinkem a obecně běhavou hrou, kterou se nám podařilo narušit až v polovině utkání. Mizerně jsme trestali soupeřovy chyby, avšak i to nakonec stačilo. Děkuji hráčům oběma týmům a rozhodčím za skvělé utkání. "
45:00
Komentář trenéra hostů pana Milana Veselého: "Bohužel rozhodla první třetina, ve které jsme měli velké množství šancí, které jsme nevyužili. Od poloviny utkání jsme úplně vypadli z role. Děkujeme všem za utkání."
45:00
Počet střel na branku ve 3. třetině: FbC Aligators Klobouky 3; FBK Atlas Blansko 2
45:00
42:39
Jakubec ted neproměnil šanci, při které šel sám na golmana.
41:00
Hosté bojují o vyrovnání, zatím však marně.
40:00
Štěpán Topenčík dnes hraje opravdu dobrý zápas, jenom málo kdo přes něho přejde.
36:36
Herní tempo zatím nepolevuje, oba týmy hrají na 100%.
33:24
Aligátoři jsou zatím bezradní.
32:30
Hosté nevyužili přesilovku a inkasovali nešťastný gol.
32:23
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jakub Fedra, asistoval Pavel Hoch (4:2).
31:20
Hosté zatím přesilovku moc nevyužívají, spíše hrají na vlastní půlce.
30:34
Vyloučen hráč František Blažek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
A jdeme do poslední třetiny.
30:00
30:00
29:15
Králík chytá i těžkou střelu z půlky hřiště.
28:08
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Patrik Vích, asistoval Pavel Horňák (3:2).
28:08
Po krásné hře v rohu, střílí hosté gol a pomalu se blíží k vyrovnání.
27:30
Hosté stále netuší, jak prorazit pevnou obranu domácích.
25:48
Líznar čaruje,ale gol pořád nic.
24:19
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil František Forbelský, asistoval Radek Kunstmüller (3:1).
24:19
Domácí využili přesilovou hru ve svůj prospěch a navyšují náskok.
23:47
Vyloučen hráč Patrik Vích družstva FbC Aligators na 2 minuty za bránění ve hře.
23:40
Hosté budou hrát oslabení.
21:50
Domácí jdou dva na jednoho, Králík opět vyráží.
21:34
Chyba na polovině, ale Blansko nedává gol, Králík drží zatím svůj tým.
21:00
Jedlička zkouší sám, ale padá k zemi.
19:44
Hraje se stejně jako v první třetině (nahoru a dolů).
17:50
Jedlička netrefuje prázdnou bránu, obrovská chyba zkušeného hráče.
17:40
Po skončení oslabení se hra přesunula na půlku domácích.
17:22
Domácí nevyužili početní výhody.
15:22
Vyloučen hráč Tomáš Ott družstva FbC Aligators na 2 minuty za bránění ve hře.
15:17
Hned v prvních vteřinách střela hostů. Neúspěšná.
15:00
15:00
Počet střel na branku v 1. třetině: FbC Aligators 12; FBK Atlas Blansko 7
15:00
13:00
První třetina se nám pomalu blíží ke konci.
10:57
Obrana domácích je neprostupná.
09:40
Jakubec ted vyvezl míček, ale gol se mu dát nepodařilo.
08:00
Ani individuální akce Líznara nebyla úspěšná.
07:50
Hosté se snaží o vstřelení golu, zatím marně. Golman drží vůj tým pevně.
06:40
Převážně se hraje na půlce hostů.
05:00
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Daniel Žilka, asistoval Petr Müller (2:1).
05:00
Po ztrátě na vlastní polovině, trestá Aligátory hráč s číslem 20.
05:00
Hraje se nahoru a dolů.
04:00
Aligators se dostali do vedení, ale jen krátce, soupeř po pár vteřinách dorovnal na 1:1.
03:43
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jakub Fedra, asistoval František Forbelský (1:1).
03:04
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Patrik Jedlička, asistoval Tomáš Líznar (0:1).
01:00
Hosté nasadili vysoké tempo.
00:26
První střela Blanska, gólman chytá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kozáček a Martin Srna.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Aligators: brankář: Adam Králík; hráči v poli: Pavel Halas, Denis Jakubec, Jakub Konečný, Tomáš Ott, Štěpán Topenčík
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Radim Kapoun; hráči v poli: František Forbelský, Pavel Hoch, Jakub Marek, František Fedra, Jakub Fedra