0:1
1:1
- : -
branky (asistence): 31:38 Dominik Janík (Milan Zouhar)
branky (asistence): 25:56 František Fedra (Martin Tesař), 42:00 František Forbelský (Radek Kunstmüller)

Orel Bořitov - FBK Atlas Blansko 1:2
32. Dominik Janík - 26. František Fedra, 43. František Forbelský; rozhodčí: Martin Srna - Radek Sochor; vyloučení: 4:3 + Daniel Žilka 10; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: David Tenora 7 - Jiří Syrový 4; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:1;
45:00
Komentář trenéra domácích pana Dominika Janíka : "Byli jsme horší tým, ale uhráli jsme to na rozdíl jednoho golu."
45:00
Komentář trenéra hostů pana Bc. Františka Forbelského: "I ve druhém zápase jsme se tuze trápili v zakončení. Soupeř hrál sice hluboko, ale kvalitně. Nakonec jsme se dočkali. Ještě jednou díky rozhodčím, taktéž i hráčům Bořitova. Organizátory bych poprosil o přelakování tyček. Díky."
45:00
Počet střel na branku ve 3. třetině: Orel Bořitov 3; FBK Atlas Blansko 5
45:00
44:26
Timeout Orel Bořitov
42:00
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil František Forbelský, asistoval Radek Kunstmüller (1:2).
41:13
Vyloučen hráč Petr Müller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
41:13
Vyloučen hráč Tomáš Sedláček družstva Orel Bořitov na 2 minuty za hrubost.
31:38
Branku družstva Orel Bořitov vstřelil Dominik Janík, asistoval Milan Zouhar (1:1).
30:00
30:00
Počet střel na branku ve 2. třetině: Orel Bořitov 0; FBK Atlas Blansko 2
30:00
29:01
Trestné střílení družstva FBK Atlas Blansko neproměnil Radek Kunstmüller.
29:01
Vyloučen hráč Jan Mencler družstva Orel Bořitov na 2 minuty za blokování hokejky.
27:40
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování.
27:40
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 10 minut za nesportovní chování.
27:40
Hráč z Blanska neudržel své nervy na uzdě.
26:08
Vyloučen hráč Jakub Marek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hra bez hokejky.
25:56
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil František Fedra, asistoval Martin Tesař (0:1).
21:05
Golman z Bořitova drží svůj tým, nepustil zatím žádnou střelu a už jich bylo dost.
15:00
15:00
Počet střel na branku v 1. třetině: Orel Bořitov 2; FBK Atlas Blansko 2
15:00
13:55
Vyloučen hráč Lukáš Budiš družstva Orel Bořitov na 2 minuty za sekání.
13:07
Hosté přesilovku nevyužili.
11:07
Vyloučen hráč Dominik Janík družstva Orel Bořitov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:58
Kluci z Blanska hrají dost tvrdou hru, na kterou protihráči nejsou zvyklí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Srna a Radek Sochor.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: Jiří Syrový; hráči v poli: Jakub Fedra, Jakub Marek, Pavel Hoch, František Fedra, František Forbelský
00:00
Line-up domácích Orel Bořitov: brankář: David Tenora; hráči v poli: Jan Ostrý, Dominik Janík, Milan Zouhar, Michal Holík, Lukáš Budiš