2:2
- : -
SK Jihlava
SK Jihlava
branky (asistence): 06:08 Tereza Sedláčková (Kateřina Bednářová), 19:32 Aneta Kastnerová (Andrea Urbanová), 34:17 Tereza Sedláčková (Andrea Urbanová), 39:12 Kristýna Syslová
branky (asistence): 02:09 Pavla Manová (Anna Hanusová), 07:10 Kateřina Slezáková, 30:15 Tereza Baranová (Petra Drápalová), 34:48 Kateřina Slezáková (Klára Jahodová)

SK Jihlava - FbC Aligators 4:4
7. Tereza Sedláčková, 20. Aneta Kastnerová, 35. Tereza Sedláčková, 40. Kristýna Syslová - 3. Pavla Manová, 8. Kateřina Slezáková, 31. Tereza Baranová, 35. Kateřina Slezáková; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Martin Cieslar; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Kateřina Nováčková 19 - Tereza Harčárová 16; po třetinách: 1:2, 1:0, 2:2;
45:00
Střely ve 3. třetině 9-11
45:00
44:41
M. Jahodová měla rozhodnutí na čepeli. Míček však letěl kousek vedle brány.
42:22
Vyloučen hráč Tereza Sedláčková družstva SK Jihlava na 2 minuty za hra na zemi.
42:22
Sedláčková tak moc chtěla protlačit míček do kasy, až si neuvědomila, že vlastně leží na zemi a nepovoleným způsobem odehrává balónek.
40:11
Na zemi se ocitla Bednářová. Nevypadá to vůbec dobře. Nakonec vstává, ale v zápase nejspíše pokračovat nebude.
39:12
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kristýna Syslová bez asistence (4:4).
38:53
Backhand ala Alexandr Rudd předvedla Baranová. Její pokus však zastavila tyč.
37:30
Syslová vyslala ránu od mantinelu. Harčarová sice míček do náručí nechytila, ale míček aspoň stačila vyrazit mimo tři tyče.
35:50
Nováčková se musela proti střele vytáhnout, aby mohla Aligátorky udržet na jednobrankovém rozdílu.
34:48
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Kateřina Slezáková, asistoval Klára Jahodová (3:4).
34:17
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Sedláčková, asistoval Andrea Urbanová (3:3).
33:49
Běhounková v těsné blízkosti Harčarové. Brankářka je v tomto souboji úspěšnější.
32:49
Sedláčková rozezvonila tyč.
30:15
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová, asistoval Petra Drápalová (2:3).
30:15
Pohledná akce, na jejímž konci stála Baranová. Svojí přesnou střelu umístila do protějšího rohu branky.
30:00
30:00
Střely ve 2. třetině 7-6
30:00
29:32
Martincová se pokoušela překvapit gólmanku. Její pokus však končí vysoko nad.
27:34
Standardní situaci metr od velkého brankoviště hráčky Jihlavy nevyužily.
26:23
FbC přečkalo oslabení a může se směle vrhnout na bránu Jihlavy.
24:09
Vyloučen hráč Jana Pražáková družstva FbC Aligators na 2 minuty za bránění ve hře.
19:32
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Aneta Kastnerová, asistoval Andrea Urbanová (2:2).
19:32
A timeout přináší své ovoce. Kastnerová vyrovnává na 2:2.
18:54
Timeout SK Jihlava
18:54
Aligátoři měli v posledních minutách velmi mnoho šancí ke skórování. Možná i proto si vzala trenérka Jihlavy oddechový čas.
15:40
Šance Jihlavy přišla až po uplynutí přesilovky. Běhounková se řítila sama na bránu, i Harčárovou kličkou překonala. Jakmile ale chtěla zakončit, míček jí sklouzl z čepele a odjel přímo do rohu hřiště.
15:00
15:00
Střely v 1. třetině 4-6
15:00
13:16
Trestné střílení družstva SK Jihlava neproměnil Jana Pavlicová.
13:16
Vyloučen hráč Jana Pražáková družstva FbC Aligators na 2 minuty za sekání.
13:01
Buráňová mohla uklízet do prázdné brány. Na míček však nedosáhla.
10:20
Slezáková se prala před bránou soupeře o odražený balónek. Balónek vybojovala, ale dobře s ním nenaložila. Rozehrávka pro Jihlavu.
07:51
Vyloučen hráč Kateřina Bednářová družstva SK Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
07:10
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Kateřina Slezáková bez asistence (1:2).
06:08
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Sedláčková, asistoval Kateřina Bednářová (1:1).
05:30
Baranová vyslala projektil směrem na jihlavskou bránu. Nováčková na poslední chvíli likviduje.
04:49
Standardní situace pro Aligators v rohu hřiště. Větší šanci však nepřinesla.
02:56
Velkou příležitost ze středu hřiště nevyužila Slezáková.
02:09
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Pavla Manová, asistoval Anna Hanusová (0:1).