2:2
1:2
1:0
- : -
branky (asistence): 00:32 Jakub Fedra (František Forbelský), 06:29 Jakub Fedra (František Fedra), 18:45 Jakub Fedra (Daniel Žilka), 32:50 František Fedra (František Forbelský)
branky (asistence): 02:25 David Matoušek (vlastní branka), 10:13 Lukáš Blizňák (Josef Blaha), 23:43 Martin Prajka (Lukáš Blizňák), 24:57 Lukáš Blizňák (Josef Blaha)

FBK Atlas Blansko - SK Březolupy 4:4
1. Jakub Fedra, 7. Jakub Fedra, 19. Jakub Fedra, 33. František Fedra - 3. David Matoušek, 11. Lukáš Blizňák, 24. Martin Prajka, 25. Lukáš Blizňák; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Lukáš Paták; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jiří Syrový 22 - Jan Chlud 18; po třetinách: 2:2, 1:2, 1:0;
45:00
Komentář trenéra domácích : " Kapitán byl spokojen s hrou, remíza byla zasloužená."