1:1
0:3
1:4
- : -
branky (asistence): 07:01 Dominik Jansa (Kamil Břiška), 42:08 Jakub Novák (Jakub Jirsa)
branky (asistence): 14:28 Petr Kittel (Matěj Kostka), 29:24 Marek Zapletal (Lukáš Pešat), 34:07 Tomáš Sovják (Karel Ťopek), 36:52 Marek Zapletal (Lukáš Pešat), 49:35 Petr Kittel (Matěj Kostka), 56:44 Marek Zapletal (Michal Nagy), 57:18 Petr Kittel (Lukáš Petřík), 57:56 Pavel Jurčík (Matěj Kostka)

FBC PULLO TRADE Česká Lípa - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 2:8
8. Dominik Jansa, 43. Jakub Novák - 15. Petr Kittel, 30. Marek Zapletal, 35. Tomáš Sovják, 37. Marek Zapletal, 50. Petr Kittel, 57. Marek Zapletal, 58. Petr Kittel, 58. Pavel Jurčík; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 430; zásahy brankářů: Jan Dvořák 20 - Radovan Michajlovič 11; po třetinách: 1:1, 0:3, 1:4;
60:00
Vyjádření trenéra hostů Karla Ševčíka: Do zápasu jsme šli výborně takticky připravení. Věděli jsme že to bude horká půda, očekávali jsme spoustu těžkých soubojů jeden na jednoho, preferovali jsme proto rychlou kombinační hru a postupně jsme domácí přehrávali. V závěru jsme si sami zkomplikovali situaci, kdy jsme inkasovali v oslabení a domácí jsme tím dostali do euforie. Naštěstí máme zkušený tým a šli jsme s maximálním nasazením za třemi body..Soupeři děkujeme za zápas.
60:00
Vyjádření trenérky domácích Lenky Bartošové: Bohužel rozhodla druhá třetina, kdy my jsme začli hrát pasivně a to soupeř využil a odskočil nám tam na 1 : 4. Ve třetí třetině jsme se sice zvedli ale pohřbili tři vyloučení, které nás bohužel už nepustili do toho tlaku do kterého jsme chtěli.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: 3 - 12. Střely na branku celkem: 13 - 28.
60:00
59:00
Matějíček v gólovce selhal.
57:56
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Matěj Kostka (2:8).
57:56
Po několika střelách, co se míček odrazil od tyče zpět do hřiště, tak tentokrát se míček odrazil od tyče do branky.
57:18
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kittel, asistoval Lukáš Petřík (2:7).
57:18
Kittel se střelou do prázdné branky neměl žádný probnlém.
56:44
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Michal Nagy (2:6).
56:44
Zapletal střelou na přední tyč korunuje hattriick.
55:47
Otrokovice kontrolují míček a spíše dohrávají zápas.
55:03
Vyloučen hráč Daniel Kněžour družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa na 2 minuty za zdržování hry.
50:10
Kněžour se pokusil tečovat Slaného střelu, ale marně.
49:35
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kittel, asistoval Matěj Kostka (2:5).
49:35
K vyraženému míčku se jako první dostal Kittel který utišil domácí halu.
48:02
Atraktivní pokus Ekla zneškodnil Michajlovič ještě atraktivnějším zákrokem.
46:59
Otrokovice vyhazují na soupeřovu polovinu.
46:36
Bříška se snažil najít volného spoluhráče před brankou, ale obránce ji zachytil.
45:21
Vyloučen hráč Lukáš Pešat družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:13
Domácí brání co jim síly stačí.
44:08
Další skvělý zákrok Dvořáka.
43:21
Vyloučen hráč Radovan Vnuk družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
43:08
Dvořák vyrazil střelu mimo hřiště.
42:42
Domácí se osvobodili vyhozením.
42:08
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Jakub Novák, asistoval Jakub Jirsa (2:4).
42:08
Novák se jako první dokázal zorientovat před brankou a uklidit míček do sítě.
41:55
Legner prošel přes celé hřiště, ale jeho pokus trefil obránce.
41:22
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
41:22
Slaný tvrdě srazil soupeře.
40:46
Střelu Štěrby dokázal zneškodnit Michajlovič.
40:19
Jak se dalo čekat, domácí se tlačí do útoku.
40:00
Střela do tyčky hráč Lukáš Petřík družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE .
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: 2 - 10.
40:00
39:08
Otrokovice se dostaly z velkého tlaku domácích.
38:11
Slaný zkusil zaskočit brankáře padáčkem z vlastní půlky, ale míček branku přeletěl.
37:19
Otrokovice chtěli navýšit svůj náskok, ale Dvořák byl proti.
36:52
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Lukáš Pešat (1:4).
36:52
Přečíslení dva na jednoho zakončoval Zapletal střelou pod domácím brankářem.
36:13
Otrokovická souhra dělá domácí obraně velké problémy.
35:20
Bříška obešel obránce, ale jeho střela netrefila branku.
34:07
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Karel Ťopek (1:3).
34:07
Další pohledná akce Otrokovic skončila vymetením pavouků z horního rohu branky.
32:06
Dvořák vyrazil střelu soupeře. Z protiútoku zahrozil Jansa, ale ani tato šance neskončila gólem.
31:07
Obránce z řad hostů sekl do Kněžoura hole.
30:17
V další šanci Zapletal. Tentokráte po nahrávce na zadní tyč, jeho střela se ale odrazila od tyče.
29:24
29:24
Svižnou střelou pod horní tyč poslal do svůj tým Marek Zapletal.
28:46
Slaný si z trestné lavice nabíhal na přihrávku od Spilky, ale ta neprošla.
28:22
Tygřím skokem zneškodnil střelu domácí brankář Jan Dvořák.
27:11
Domácí zatím úspěšně brání oslabení. Jediná přesilovková střela skončila mimo branku.
26:25
25:18
Domácí útočník nedokázal zpracovat nahrávku spoluhráče.
24:35
Otrokovice ve druhé třetině přehrávají domácí tým-.
23:32
Krásná akce Otrokovic skončila na tyčce domácí branky.
22:32
Dvořákova ruka vylétla rychle proti střele útočníka.
21:43
Zatloukal mířil na domácí branku.
20:35
Otrokovice kontrolují míček na svých holích.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: 8 - 6.
20:00
19:38
Michajloviče maska překazila Jansovi vsítit druhý gól.
19:00
Vnuk vybojoval míček a následnou přihrávkou našel Nováka, který svou ranou trefil obránce.
17:23
Střela domácího útočníka proletěla těsně vedle tyče.
16:48
Bříška přízemní střelou prověřil pozornost brankáře.
14:28
14:28
Kostka dokázal uvolnit Kittela křižnou nahrávkou, který s přehledem zakončil.
13:55
Další krásná akce domácích. Hřebřina se vykličkoval až před brankáře., ale jeho zakončení trefilo horní tyč.
13:21
Slaného nahození způsobilo rozruch před brankou Otrokovic.
12:12
Míček přeskočil hůl nabíhajícího Jirsy.
11:08
Skvělý zákrok Jana Dvořáka udržel Českou Lípu ve vedení!
10:12
Legner roztleskal halu krásnou individuální akcí, která skončila pod kontrolou Michajloviče.
08:59
Dvořák vyrazil střelu soupeře.
07:01
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Dominik Jansa, asistoval Kamil Břiška (1:0).
07:01
Domácí jdou do vedení! Bříškovo nahození dokázal usměrnit za záda brankáře Dominik Jansa.
06:20
Útočný faul zastavil hosty v rozvinutí útoku.
05:06
Další Zapletalův pokus skončil u Dvořáka.
04:09
Jirsa zkusil štěstí z otočky, ale Michajlovič nenechal doletět míček až do branky.
03:11
Nebezpečnou střelu Kněžoura zneškodnil brankář.
02:23
Obránci Otrokovic kombinují na polovině hřiště.
01:24
Nepovedená střela Zapletala neohrozila branku.
00:20
Domácí si neporozuměli při zakládaní útoku a míček skončil za mantinelem.
00:01
První extraligové buly v České Lípě vyhrál tým domácích.
00:00
Střela do tyčky hráč Jan Hřebřina družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Kostka, Lukáš Petřík, Pavel Jurčík, Marek Švajný, Petr Kittel
00:00
Line-up domácích FBC PULLO TRADE Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Štěpán Slaný, Vojtěch Legner, Jan Spilka, Jaromír Ekl, Marek Dzierža
00:00
Dobré odpoledne Vám přejeme ze sportovní haly v České Lípě. Česká Lípa zde odehraje historicky první domácí extraligové utkání, jejím soupeřem bude tým z Otrokovic. Přejeme příjemný sportovní zážitek při sledování online přenosu.