3:0
0:3
6:1
- : -
branky (asistence): 02:32 Jan Natov (Tomáš Chroust), 10:03 Jan Natov (Jiří Curney), 10:56 Josef Pluhař, 41:16 Jan Jelínek (Jiří Curney), 41:21 Tadeáš Chroust (Josef Pluhař), 41:50 Jan Natov (Petr Novotný), 48:27 Jiří Curney (Jan Řehoř), 54:10 Tadeáš Chroust (Jiří Curney), 55:11 Martin Rožnovják (Tadeáš Chroust)
branky (asistence): 21:27 Marek Zapletal (Lukáš Pešat), 21:43 Petr Kittel (Lukáš Petřík), 21:59 Lukáš Pešat, 55:58 Martin Szweda (Lukáš Pešat)

Technology Florbal MB - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 9:4
3. Jan Natov, 11. Jan Natov, 11. Josef Pluhař, 42. Jan Jelínek, 42. Tadeáš Chroust, 42. Jan Natov, 49. Jiří Curney, 55. Tadeáš Chroust, 56. Martin Rožnovják - 22. Marek Zapletal, 22. Petr Kittel, 22. Lukáš Pešat, 56. Martin Szweda; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 355; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 13 - Jaromír Malina 12, Radovan Michajlovič 2; po třetinách: 3:0, 0:3, 6:1;
60:00
Komentář hostujícího trenéra pana Ševčíka: Utekl nám začátek utkání, ale výborně jsme zareagovali a na začátku druhé třetiny jsme se vrátili zpět do zápasu. V poslední třetině jsme začali odcházet fyzicky, máme velkou marodku. Klobouk dolů, jak kluci bojovali. Výsledek je proti obrazu hry na hřišti hodně krutý. Soupeři děkujeme za zápas.
60:00
Střely v 3. třetině...domácí 12 hosté 7
60:00
Komentář domácího trenéra pana Pazdery: Nakonec zasloužená výhra. Nebýt toho, že jsme první dvě minuty druhé třetiny zůstali ještě v šatně, tak jsme mohli mít zápas pod mnohem větší kontrolou. Gratuluji Petru Novotnému za překonání historického milníku.
59:03
Michajlovič vyrazil míček nad břevno a připisuje si zákrok.
58:08
Otrokovice se snaží ještě něco udělat s výsledkem, ale Boleslav skvěle brání. Úspěšný blok si nyní připsal Krzyžanek.
57:23
Dobrý postřeh ukázal Bauer, když rukou zpacifikoval prudkou ránu soupeře,
56:43
Curney čekal u branky, ale netrefil vzdušný pas.
55:58
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Szweda, asistoval Lukáš Pešat (9:4).
55:58
Szweda střelou z výběhu snižuje, ale nejspíš už to nebude nic platné.
55:11
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Martin Rožnovják, asistoval Tadeáš Chroust (9:3).
55:11
Střídání brankáře. Nový brankář Radovan Michajlovič družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
55:11
A už to je o 6! Na střeleckou listinu se zapisuje i Rožnovják.
54:10
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Jiří Curney (8:3).
54:10
Curney si připisuje další asistenci a je to už 8:3.
53:24
Tadeáš Chroust ve své pozici na středu pálí pouze do Maliny.
53:01
Domácí v plných a budou mít čas hrát početní výhodu.
52:10
Trestné střílení družstva Technology Florbal MB neproměnil Jiří Curney.
52:10
Vyloučen hráč Lukáš Pešat družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
52:10
Curney bekhendem trefuje pouze spojnici! Bude tedy následovat hra 4 na 4.
51:45
Dobrých 45 vteřin drželi míček domácí hráči.
50:54
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
50:54
Novotný v zákleku nabral na záda hostujícího hráče a i Otrokovice si vyzkouší přesilovku, která by je mohla dostat zpátky do hry.
49:11
Pluhař podklouzl. Akci hostů 3 na 2 však skvělým obranným zákrokem vyřešil Krzyžanek.
48:27
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Řehoř (7:3).
48:27
Řehoř excelentně našel Curneyho, který střelou bez přípravy poslal míček do sítě,
47:25
Nepřesnou přihrávku sbírá Bauer a domácí si na chvíli mohou oddychnout.
46:55
Zakonovovi přeskočil míček hokejku. Drobným faulem to za něj vyřešil Novák.
45:43
Ani hosté však neházejí flintu do žita a derou se dopředu.
44:42
Hráči Otrokovic se uvolňují dlouhým vysokým výhozem.
43:49
Technology jsou na koni a chtějí ještě zvýšit..
42:42
Vypadá to, že je jedna strana hřiště zakletá...všechny góly zatím padly jen do jedné svatyně.
41:50
Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
41:50
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Petr Novotný (6:3).
41:50
Parádním padáčkem našel Novotný Natova, který jen vložil hůl do míčku a slaví hattrick! Hosté reagují oddechovým časem.
41:21
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Josef Pluhař (5:3).
41:21
To je cvrkot! Hned po pěti vteřinách zvyšuje na dvoubrankový rozdíl Tadeáš Chroust.
41:16
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Jelínek, asistoval Jiří Curney (4:3).
41:16
V palebné pozici se ocitl Jelínek a posílá domácí do vedení.
40:00
Otrokovice vyrovnaly skóre zápasu a v této třetině naprosto dominovaly.
40:00
39:57
Pešat se řítil sám na Bauera, ale nedokázal si s ním poradit.
39:36
Tadeáš Chroust trefil míček, který byl ve vzduchu, ale gól nedal.
38:30
Neskutečný Bauer! Nejprve skvěle vztyčil nohu a poté lvím skokem vyrazil dorážku.
37:54
Technologové kombinují na vlastní půlce.
36:12
Domácí častěji drží balónek, ale Otrokovice se skvěle pohybují a pro Boleslav je velmi těžké najít skulinky v obraně.
35:22
Řehoř na středu pálí pouze do bloku. Přihrávka od Toma Chrousta však měla oči a tohle byla gólová akce.
34:18
Střela Rožnovjáka po rychlé sehrávce od Nováka míří vedle.
33:14
Ani zadovka Krajcigra přesná nebyla a hrají opět hosté.
32:22
Zadovka Natova nenašla příjemce v černém dresu.
31:41
Souboje u mantinelů se přiostřují a přidávají tomu oba celky.
30:50
Otrokovice skvěle brání a v této třetině jsou jasně lepší.
29:23
Tadeáš Chroust na středu nedokázal v gól proměnit ani jeden ze dvou pokusů.
28:45
Zatím přesilovka bez vážnější šance.
27:57
Vyloučen hráč Tomáš Sovják družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
27:57
Sovják zatáhl za záchrannou brzdu a sekl rozběhnutého Curneyho.
27:15
KIttelovu střelu Bauer vykopl nohou.
26:39
Zapletal v tlaku vyhazuje míček za mantinel.
25:37
Krajcigr nyní zakončil kombinaci své lajny, ale minul Malinovu svatyni.
24:59
Krajcigr trefil branku pouze zezadu. Od ní se míček odrazil pryč z hrací plochy.
23:31
Domácí chvilku drželi míček, ale hosté skvělým napadáním získali kulatý nesmysl opět na svou stranu.
22:18
Hosté jsou jako znovuzrození. Tentokrát však střela míří vedle.
21:59
Timeout Technology Florbal MB
21:59
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat bez asistence (3:3).
21:59
Pešat vyrovnává! Tři góly během 32 vteřin pramení v oddechový čas pro domácí.
21:43
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kittel, asistoval Lukáš Petřík (3:2).
21:43
Otrokovice se dostávají na dostřel! Kittel parádní ranou snižuje na rozdíl jednoho gólu.
21:27
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Lukáš Pešat (3:1).
21:27
Akci 2 na 1 po chybě Curneyho úspěšně zakončuje dvojice Pešat a Zapletal.
20:53
Střela z velkého úhlu není žádným problémem pro Bauera.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině...domácí 8 hosté 2
20:00
Skóre hovoří za vše. Domácí hosty v první třetině ofenzivně k ničemu nepustili.
20:00
19:25
Rožnovjákova střela byla zablokována, a tak se skóre nemění.
18:40
Bauer se dostal do akce, když došel pro míček a nohou ho nahrál spoluhráči.
17:49
Tlak Boleslavi ve střelu nevyústil. Poté přišla nepřesnost, která darovala míček hostům.
16:31
Novotný sice skákavý míček trefil, ale mezi tři tyče ho nedostal.
16:08
Tato přesilovka končí nevyužita.
15:01
Nepřesná střela domácího Jelínka. Otrokovice budou nyní ukrajovat cenné vteřinky.
14:03
Vyloučen hráč Michal Nagy družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:03
Nagy pomohl Rožnovjákovi na zem.
13:06
Krásný ťukec Otrokovic končí opět střelou, která se s brankou nepotkala.
12:22
Akce hostů začala pěkně, ale finální sehrávka byla nepřesná.
10:56
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Josef Pluhař bez asistence (3:0).
10:56
Neskutečnou šikovnost ukázal Pluhař! Během pár vteřin dostal míček zpoza branky do.
10:03
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (2:0).
10:03
Nyní už ne! Natov dostal míček do branky a je to 2:0.
09:37
Natov před odkrytou klecí trestuhodně promáchl.
09:22
První přesilovku zápasu má k dispozici MB.
09:21
Vyloučen hráč Lukáš Petřík družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
09:07
Vykopal zkusil pozornost Bauera. Ten však byl připraven a rukou vytěsnil střelu.
08:24
Zakonovovi na středu sjel míček z hole, a tak je boleslavské snažení u konce.
07:13
Famózní bekhend Curneyho vyráží Malina ramenem.
06:18
Zapletal kráčel sám na Bauera, ale v poslední chvilce mu do střely vložil hokejku domácí bek.
05:25
V boleslavské hře zatím vidíme spoustu nepřesností.
04:16
Malina vyráží maskou ránu Tadeáše Chrousta.
03:34
Odhozem Kološe končí tlak Otrokovic. Hosté si však znovu došli pro míček a jdou znovu útočit.
02:32
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Tomáš Chroust (1:0).
02:32
Chroust vybídl ke skórování Natova, který neodmítl a střelou z velké blízkosti otevírá skóre.
01:43
Rychlá souhra na střed pramení v další nepřesnou střelu hostujícího forvarda.
00:55
Gruber se řítil sám na Malinu, ale nedokázal ho přehodit.
00:34
První akce Otrokovic končí střelou mimo.
00:01
Úvodní buly pro domácí celek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Jaromír Malina; hráči v poli: Matěj Kostka, Miroslav Koníček, František Vykopal, Petr Kittel, Lukáš Petřík
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Petr Krzyžanek, Jan Řehoř, Tomáš Chroust, Jan Natov, Petr Novotný
00:00
Vítejte u online přenosu ze zápasu mezi Technology Florbal MB a Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE. Přeji příjemnou zábavu!