1:2
2:4
1:1
- : -
branky (asistence): 05:48 Tomáš Sovják (Lukáš Pešat), 30:31 Lukáš Pešat (Michal Nagy), 38:49 Marek Zapletal (Michal Nagy), 54:58 Tomáš Sovják (Karel Ťopek)
branky (asistence): 00:59 Jan Šebesta (Lukáš Hájek), 10:43 Josef Rýpar (Lukáš Hájek), 20:34 Josef Rýpar (Ondřej Firda), 24:23 Jakub Vilím (Adam Delong), 26:46 Ondřej Firda (Lukáš Hájek), 39:31 Lukáš Hájek (Ondřej Firda), 52:08 Lukáš Hájek (Ladislav Gál)

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice  4:7
6. Tomáš Sovják, 31. Lukáš Pešat, 39. Marek Zapletal, 55. Tomáš Sovják - 1. Jan Šebesta, 11. Josef Rýpar, 21. Josef Rýpar, 25. Jakub Vilím, 27. Ondřej Firda, 40. Lukáš Hájek, 53. Lukáš Hájek; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 312; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 14 - Petr Gurkovský 11; po třetinách: 1:2, 2:4, 1:1;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Karla Ševčíka: Zápas rozhodl začátek druhé třetiny, kdy jsme nedokázali zachytit tempo soupeře, a který odskočil nám od čtyři branky. Nevzdali jsme se a postupně jsme snížili na rozdíl dvou gólů a ještě pár vyložených šancí neproměnili. Pak už byla hra velmi vyrovnaná. Přes velkou snahu s výsledkem něco udělat, se nám už nepodařilo dohnat ztrátu ze druhé třetiny. Soupeři děkujeme za zápas.
60:00
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni z celku hostů hráč číslo 44. Hájek Lukáš a z domácího celku hráč s číslem 50. Pešat Lukáš.
60:00
Střely po třetí třetině: Domácí-4, Hosté-7
60:00
Komentář trenéra hostů pana Pavla Bruse: Dát v Otrokovicích 7 gólů, které do obrany hrají hodně urputně je pozitivní. Plus jsme měli několik hodně zajímavých šancí, tak jako Otrokovice. Myslím, že po většinu času jsme měli zápas pod kontrolou. Musíme však lépe ustát zápas v hlavě. Florbalově nám to dnes po většinu času šlo. Získali jsme 3 důležité body, do Otrokovic se pro body nebude jezdit. Děkujeme soupeři za utkání
60:00
Střely celkem: Domácí-15, Hosté-21.
60:00
59:53
Vyloučen hráč Jan Jastřembský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vražení zády.
58:02
Vyloučen hráč Marek Bräuer družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
57:55
Panteři mají zajímavou standardní situaci, ze které ovšem nic neklaplo.
57:00
Michajlovič musel znovu zasáhnout.
56:11
Další střela domácích končí v zámezí.
54:58
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Karel Ťopek (4:7).
54:58
Sovják svým druhým gólem v zápasu snižuje na 4:7.
54:17
Vítkovice kráčí za vítězstvím.
53:24
Dnešní utkání sleduje 312 diváků. Děkujeme.
52:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Ladislav Gál (3:7).
52:08
Hájek dneska muž zápasu a druhým gólem zvyšuje na 3:7.
50:00
Do konce zápasu zbývá deset minut.
47:24
Michajlovič je soustavně pod tlakem.
45:46
Vítkovice hrají, to co potřebují a Pantery do ničeho nepouští.
44:50
Panteři oslabení přečkali.
43:34
Michajlovič opět úspěšný.
42:53
Vyloučen hráč Marek Zapletal družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za vražení zády.
42:53
Další vyloučení v dnešním zápase. Vítkovice si zahrají druhou přesilovou hru.
41:26
Vítkovice hrají s balónkem a Pantery k ničemu nepouští, Michajlovič musel zasáhnout.
40:42
Vítkovičtí hráči zahrozili, ale Michajlovič nemusel zasahovat.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Domácí-7, Hosté-8
40:00
39:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Ondřej Firda (3:6).
39:31
Ale Vítkovice si berou zpět své tří golové vedení zpátky.
38:49
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Michal Nagy (3:5).
38:49
Panteři snižují! Michal Nagy našel pěknou nahrávkou Zapletala a ten snižuje na 3:5.
38:17
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
38:17
Další přesilovka pro Pantery.
37:05
Jurčík dneska vrchní spalovač šancí.
34:55
Vítkovice hrají velice kompaktně a soupeře do ničeho nepouští.
33:21
Domácí se snaží s výsledkem něco udělat, ale Jurčík před prázdnou bránou minul.
32:23
Panteři ve velké šanci nevstřelili gól, Pešata výborně vychytal Gurkovský.
31:18
Pešat dobrou střelou bekendem snižuje na rozdíl tří branek.
30:34
Další zákrok hostujícího brankáře.
30:31
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Michal Nagy (2:5).
29:01
Gurkovský si připsal další zákrok a v oslabení podržel Vítky.
28:40
Vyloučen hráč Ladislav Gál družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
27:25
Panteři zatím nemohou najít recept na vítkovickou obranu.
26:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Firda, asistoval Lukáš Hájek (1:5).
26:46
Další gól v domácí síti, dneska to vypadá zatím špatné.
25:00
Vítkovice převzaly otěže zápasu a jdou za vítězstvím.
24:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Vilím, asistoval Adam Delong (1:4).
24:23
Vítkovice zvyšují na 1:4.
23:12
Vítkovice drží balónek a Pantery do ničeho nepíšou.
22:05
Michajlovič si připisuje další zákrok.
20:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Ondřej Firda (1:3).
20:34
Vítkovice jdou do dvoubrankového vedení, Rýpar svým druhým gólem zvyšuje.
18:49
Vítkovice tlačí domácí, ale nedaří se jim usadit v útočném pásmu.
16:20
Panthers se snaží vyrovnat, ale Vítkovice dobře brání.
15:45
Koníček pěknou střelou prověřil Gurkovského.
13:20
Další parádní akce Vítkovic, Michajlovič pozorný.
10:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Lukáš Hájek (1:2).
10:43
Hájek opět parádní nahrávkou našel Rýpara a ten zvyšuje na 1:2.
10:14
Panteři se zatím skvěle brání.
09:45
Vyloučen hráč Tomáš Sovják družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
09:33
Michajlovič podržel Pantery.
08:40
Velkou chybu domácích musel hasit Karel Ťopek.
07:11
Panteři po vyrovnání ožili.
05:48
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Lukáš Pešat (1:1).
05:48
Máme srovnáno, Sovják parádní střelou pod víko vyrovnává na 1:1.
04:55
Vítkovice mají soustavný tlak na bránu.
03:31
První náznak šance domácích, Gurkovský nemusel zasahovat.
02:22
Panteři jsou rychlým gólem zaskočeni a míčku si zatím moc neužili.
00:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Lukáš Hájek (0:1).
00:59
Hájek parádní křižnou nahrávkou našel před bránou Šebestu a ten otevírá skóre dnešního zápasu.
00:43
Ostrava drží balónek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Petr Gurkovský; hráči v poli: Jakub Hubálek, Josef Rýpar, Ondřej Firda, Lukáš Hájek, Jan Šebesta
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Michal Nagy, Karel Ťopek, Lukáš Pešat, Marek Zapletal, Tomáš Sovják
00:00
Pěkný sobotní večer ze Sportovní haly na Štěrkovišti v Otrokovicích, domácí jsou zatím po dvou zápasech 100%, když ve zlínském azylu na SPŠ porazili nováčka Ústí nad Labem 4:2 a poté překvapivě vysokou výhrou 3:8 vyhráli na hřišti druhého nováčka České Lípy.