0:0
5:1
3:1
- : -
branky (asistence): 27:53 Petr Brautferger (Martin Mühlfait), 29:40 Adam Tlapák (Ondřej Vítovec), 32:52 Adam Tlapák (Ondřej Němeček), 38:04 Jakub Slavík (Peter Nehila), 38:30 Milan Meliš (Adam Tlapák), 48:15 Jakub Švejkovský (Petr Brautferger), 58:11 Jakub Kolísko (Jakub Slavík), 59:04 Ondřej Němeček (Ronald Gašparík)
branky (asistence): 30:52 Viktor Kopecký (David Stummer), 56:40 Radek Kužel (Radim Kühnel)

Tatran Teka Střešovice - Florbal Ústí 8:2
28. Petr Brautferger, 30. Adam Tlapák, 33. Adam Tlapák, 39. Jakub Slavík, 39. Milan Meliš, 49. Jakub Švejkovský, 59. Jakub Kolísko, 60. Ondřej Němeček - 31. Viktor Kopecký, 57. Radek Kužel; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 240; zásahy brankářů: Tomáš Kafka 15 - Tomáš Hlava 19; po třetinách: 0:0, 5:1, 3:1;
60:00
Komentář trenéra domácích p. Beneše - Jestli první půlku zápasu viděl pan Kettunen, tak si možná gólmana hostí vezme do reprezentace. Jinak klasický zápas s papírově slabším soupeřem, který ovšem dneska ukázal, že za určitých okolností je schopen hrát i vyrovnané zápasy s lepšími soupeři. Tyto okolnpsti jsme naštěstí od druhé poloviny dokázali odbourat a v zápase pak dominovat. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání.
60:00
Nejlepší hráči: za Tatran Adam Tlapák a za Ústí Viktor Kopecký.
60:00
Komentář trenéra hostí p. Vojty - V dnešním zápase jsme podali asi nejlepší výkon od začátku sezóny, bohužel ztrácíme v zakončení. Dnešní zápas toho byl důkazem, jelikož soupeř těžil z každé naší chyby a bohužel pro nás my jsme z jejich chyb netěžili vůbec. Podle mého názoru skvělé utkání a nezbývá mi nic jiného, než soupeři popřát hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00
Střely po třetí třetině 10:7.
60:00
59:55
Tatran se ještě snaží vstřelit gól a tak odvolává brankáře.
59:47
Vyloučen hráč Jakub Kolstrunk družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
59:04
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ondřej Němeček, asistoval Ronald Gašparík (8:2).
59:04
Němeček dorazil Gašparíkovu střelu.
58:11
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Jakub Slavík (7:2).
58:11
Kolísko s klidnou hlavou poslal Hlavu na párek. Míček poslal přesně pod břevno,
56:40
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Radek Kužel, asistoval Radim Kühnel (6:2).
56:40
Kužel skvěle zakončil svůj prúnik pod břevno.
55:40
Kafka vyslal Slavíka přesnám výhozem, ten poslal na Váňu a ten uklidnil hru nahrávkou na obránce.
51:34
Kopecký ze vzdzchu pálí těsně vedle.
48:48
Kolstrunk ze strany trefil pouze boční tyč.
48:43
Vyloučen hráč Petr Heřmanský družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:15
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Švejkovský, asistoval Petr Brautferger (6:1).
48:15
Švejkovský protlačil míček za záda Hlavy, stav je tedy 6:1.
46:29
Meliš netrefil gólovou nahrávku.
43:53
Gašparík nasadil výstavní jesle na středu hřišti.
41:04
Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil Viktor Kopecký.
41:04
Vyloučen hráč Ondřej Němeček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
41:04
Hosté sice z prvního útoku neskórují, ale vybojovali si trestné střílení.
40:30
Ústí zahajuje první útok třetiny.
40:10
Hned ze začátku třetiny se hosté ženou za vyrovnáním.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině 11:7.
40:00
38:30
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Adam Tlapák (5:1).
38:30
Meliš nám odbil pátou, svůj blafák poslal pod břevno.
38:04
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Slavík, asistoval Peter Nehila (4:1).
38:04
Slvík dorazil míček do hostující brány.
35:13
Pojar měl na čepeli kontaktní gól, Kafka však vytáhnul jeden ze svých klenotů a zachránil svůj tým.
32:52
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Adam Tlapák, asistoval Ondřej Němeček (3:1).
32:52
Tlapák se podruhé prosadil střelou ze středu.
30:52
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval David Stummer (2:1).
30:08
Vyloučen hráč Jiří Kolísko družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
29:40
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Adam Tlapák, asistoval Ondřej Vítovec (2:0).
29:40
Přesnou nahrávku od Vítovce přesně trefil Tlapák.
27:53
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Martin Mühlfait (1:0).
27:53
Brautferger protlačil míček pod Hlavu a stav je 1:0.
27:00
Meliš v obrovské šanci nevstřelil branku,
25:57
Kolísko krásně prošel přes dva hráče a svou nahrávku skvěle nasměřoval na Nehilu jehož střelu lapil Hlava.
24:57
Brautferger v obrovské šanci nepřekonal Hlavu.
18:45
Hosté rozvážně rozehrávají na vlastní polovině.
16:33
Kopecký zpoza brány vyběhl na brankoviště odkud jen napálil Kafku,
15:21
Hosté teď hoří na vlastním brankovišti.
13:10
Nakonec se domácí ani nedostali ke střele, každou střeleckou nahrávku soupeř zachytil.
12:41
Domácí se teď tlačí do útoku.
10:34
Kafka už po několikáté skvělým zákrokem zachránil Tatran.
08:48
Teď útočí více hosté.
07:24
Kolískové dnes skvěle brání.
05:30
Meliš z následného pressu také jen těsně minul.
05:26
Tlapák ze středu míří těsně vedle.
03:15
Nakonec střílel Kolísko do masky Hlavy,
03:12
Tatran teď bude rozehrávat standartní situaci z nebezpečného prostoru před bránou.
01:51
Domácí si rychlou rozehrávkou po mantinelu vybojovali standartní situaci na útočné polovině,
00:55
Meliš ze vzduchu pálí hodně vedle.
00:02
Úvodní buly zápasu vyšlo lépe hostům.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Vojtěch Semerád, Viktor Kopecký, Adam Stibor, Jakub Kolstrunk, Josef Novák
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Tomáš Kafka; hráči v poli: Ondřej Vítovec, Ondřej Němeček, Ronald Gašparík, Adam Tlapák, Milan Meliš