1:3
0:1
FBC Liberec
FBC Liberec
branky (asistence): 11:20 Prokop Ferdan (Petr Salát), 16:13 Radek Valeš (Petr Salát), 34:46 Radek Valeš (Petr Salát), 35:47 Petr Salát (Daniel Kroupa), 55:48 Lukáš Veselý (Tomáš Marek)
branky (asistence): 17:29 Jakub Slavík (Peter Nehila), 31:48 Ronald Gašparík (Ondřej Vítovec), 53:32 Jakub Slavík (Ronald Gašparík), 53:52 Ronald Gašparík (Ondřej Němeček), 58:13 Milan Meliš (Ondřej Vítovec), 61:26 Ondřej Vítovec (Ondřej Němeček)

FBC Liberec - Tatran Teka Střešovice 5:6p
12. Prokop Ferdan, 17. Radek Valeš, 35. Radek Valeš, 36. Petr Salát, 56. Lukáš Veselý - 18. Jakub Slavík, 32. Ronald Gašparík, 54. Jakub Slavík, 54. Ronald Gašparík, 59. Milan Meliš, 62. Ondřej Vítovec; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 2 + Jan Baudisch 5:4; využití: 2:2; diváků: 432; zásahy brankářů: Tomáš Janota 25 - Oskar Blaha 20, Tomáš Kafka 1; po třetinách: 2:1, 2:1, 1:3, 0:1;
61:26
61:26
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ondřej Vítovec, asistoval Ondřej Němeček (5:6).
60:00
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu Fišera - do dnešního utkání jsme vstoupili spíše pasivně bez dostatečného důrazu v soubojích a to se s námi táhlo po celé utkání . V e třetí části nám výrazně pomohla pěti minutová přesilovka, v níž se nám podařilo dvě branky. A tím se dostat zpět do zápasu. Nakonec musíme být rádi aspoň za dva body
60:00
Střely celkem Liberec 26, tatran 29
60:00
Nejlepší hráč FBC Liberec je Daniel Kroupa č. 89, a Tatranu gólman č.1 Oskar Blaha
60:00
Komentář trenéra domácích Z. Skružného - oproti předchozím zápasům se nám podařil jak vstup, tak i jednotlivé cíle, které jsme si do zápasu dali. A nebýt vyloučení, které možná plynuly i z přemíry snahy, jsme mohli zápas vyhrát za tři body, ale i bod ze zápasu bereme jako příslib k lepším zítřkům.
58:13
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Ondřej Vítovec (5:5).
55:48
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Veselý, asistoval Tomáš Marek (5:4).
55:00
Pět minut do konce, stav je nerozhodný a začne se hrát zase v plném počtu.
53:58
A máme vyrovnáno, bohužel toto oslabení nás může stát výsledek.
53:52
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ronald Gašparík, asistoval Ondřej Němeček (4:4).
53:32
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Slavík, asistoval Ronald Gašparík (4:3).
51:20
Tatran kombinuje, ale v přesilovce zatím jedna střela, tak dvě munuty jsou ubráněné.
50:37
Tak to bude pro Liberec velmi těžké ubránit 5 minut vyloučení.
50:10
Vyloučen hráč Jan Baudisch družstva FBC Liberec na 5 minut za sekání.
49:54
Němeček se snažil obtočit okolo Balatky, ten ho ale fauloval, a Tatran má volný úder.
48:02
Veselý přesně do středu brány.
46:30
Tatran již hraje na dvě lajny od začátku třetí třetiny.
45:45
Teď náherné dvě akce libereckých, z toho jedna tyč.
43:08
Tatran teď trošku obstřeluje libereckou branku.
41:33
Marek Deutch vystřeli na branku, ale ta je příliš vysoko.
40:57
V hledišti se ozývají bubny Tatranu.
40:15
Hned na úvod obrovská šance Ferdana, ale bohužel byl opět trošku z uhlu.
40:01
Úvodní buly pro Liberec
40:00
Střela do tyčky hráč Radek Valeš družstva FBC Liberec .
40:00
40:00
Střely na branku Liberec 10, Tatran 10
40:00
39:56
Tatran má volný úder a povolává na poslední 4 vteřiny první lajnu, Liberec ale ubránil
39:30
Liberec drží balonek a kombinují na půlce.
38:33
Tatran se snaží ke konci třetiny o obrat, ale Janota jim to nechce dát.
37:08
Dnes přišlo krásných 432 diváků, moc děkujeme
35:47
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petr Salát, asistoval Daniel Kroupa (4:2).
34:46
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Petr Salát (3:2).
34:30
Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil Matěj Klucho.
34:30
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Kafka družstva Tatran Teka Střešovice
34:30
Vyloučen hráč Ondřej Vítovec družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:55
Hráči Prokopa moc nešetří, Tatranští mu docela nakládají
32:19
Teď se nám hra trošku kouskuje drobnými fauly Tatranu
31:48
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ronald Gašparík, asistoval Ondřej Vítovec (2:2).
31:23
Matěj Klucho postavil své tělo útočícímu hráči Tatranu, a ten se o něj jen zastavil.
30:11
Neviditelná střela na Janotu,ale ten je připraven
28:59
Tataranští zklidňují svou rozehrávku a snaží se být více na balónku.
28:21
Liberec svou přesilovou hru bohužel nevyužil, malá střelecká potence.
27:12
Liberec má dnes třetí přesilovou hru, ale zatím pouze dvě střely.
26:19
Vyloučen hráč Ronald Gašparík družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:28
Němeček ze středu střela na branku, ale kde byl postaven Liberecký gólman.
24:54
Hiadlovský dobře zabkoval střelu od Heřmanského, a následně Tatran dává tyčku.
24:15
Strobach si pohlídal Tatranského útočníka
23:10
Liberec drží balónek a snaží se o kombinaci.
22:38
Teď měl Tatran ale šanci, bohužel konečná přihrávka nenašla svého adresáta
22:02
Tatran trošku kupí chyby, snad toho Liberec využije a vstřelí další gól
21:00
Valeš krásným pasem poslal Prokopa, který šel sám na bránu, ale svou šanci neproměnil.
19:10
Hraje se poslední třetina první třetiny.
17:29
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Slavík, asistoval Peter Nehila (2:1).
17:29
Slavík pěknou individuální akcí ze středu prostřelil gólmana, a je z toho první gól pro Tatran
16:13
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Petr Salát (2:0).
16:13
Valeš krásným blafákem vstřelil druhý gól
16:00
Oba týmy opět hrají v plném počtu
13:50
Liberec zatím úspěšně brání přesilovkauTatrnu, ale teď Tatranský hráč č77 udělala faul na Ferdana a jde si sednout.
13:42
Valeš krásně na Veselého, ale minul
13:00
Vyloučen hráč Tomáš Marek družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
12:49
Marek střela na gólmana, ale ten byl dobře postaven.
12:17
Menší šarvátka u mantinelu.
11:20
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Petr Salát (1:0).
11:20
Prokop se trefuje v přesilovce
10:38
Začíná přesilovka Liberce.
09:54
Vyloučen hráč Ondřej Vítovec družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
09:54
Vyloučen hráč Jakub Slavík družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
08:25
Vyloučen hráč Daniel Kroupa družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
07:44
Kopecký v ohromné šanci
07:15
Oba týmy již začínají kombinovat, a hra je velmi vyrovnaná.
06:07
Valeš krásně na Prokopa, ten hned z první na Marka, bohužel pak přihrávka na Prokopa již byla z uhlu.
05:09
Střela Saláta, ale bohužel gólman chytá a vzápětí hned druhá střela, opět od Saláta. Střelu zablokoval Kolísko
04:41
Zatím je zápas z obou stran velmi opatrný.
04:14
Balatka byl sražen u mantinelu, máme volný úder.
03:13
Salát hezky bojuje u mantinelu, ale bohužel Tatran je důraznější.
02:04
Marek v první velké šanci Libereckých na balonek však nedosáhl
01:30
Tatran byl v poměrně dobré šanci, ale střela bylo mimo.
00:02
Úvodní buly vyhrál Liberec
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Teka Střešovice: brankář: Oskar Blaha; hráči v poli: Ondřej Vítovec, Ondřej Němeček, Adam Tlapák, Milan Meliš, Ronald Gašparík
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Tomáš Janota; hráči v poli: Matěj Klucho, Tomáš Marek, Lukáš Veselý, Radek Valeš, Prokop Ferdan
00:00
Dobrý den vítejte u 2.kola superligy mužů . Dnešní zápas se hraje na hokejové Home credit Aréně. Již od rána zde odehráli turnaj naši nejmenší a pak následoval zápas G2 ligy juniorů.