6:1
5:2
5:0
- : -
branky (asistence): 04:39 Dagmar Surá, 10:30 Dagmar Surá, 13:03 Lucie Pilíková (Barbora Zabavská), 13:20 Lucia Košturiaková (Martina Čapková), 15:36 Lucie Pilíková (Dominika Steinbachová), 18:52 Lucia Košturiaková (Iveta Hyršlová), 21:36 Lucia Košturiaková (Nikola Hermannová), 26:48 Adéla Polívková, 30:38 Nikola Hermannová (Dominika Kubišová), 32:56 Denisa Billá (Dominika Steinbachová), 33:49 Michaela Šulanová (Lucia Košturiaková), 43:42 Lucia Košturiaková (Michaela Šulanová), 45:53 Iveta Hyršlová (Martina Čapková), 47:22 Dominika Steinbachová (Lucie Pilíková), 52:54 Lucia Košturiaková (Michaela Šulanová), 57:01 Barbora Zabavská (Lucia Košturiaková)
branky (asistence): 08:11 Michaela Mlejnková (Lucie Veidlová), 25:36 Michaela Mlejnková (Klára Leierová), 27:54 Daniela Tomanová (Oxana Šamanina)

Ivanti TIGERS FK Jižní Město - Crazy girls FBC Liberec 16:3
5. Dagmar Surá, 11. Dagmar Surá, 14. Lucie Pilíková, 14. Lucia Košturiaková, 16. Lucie Pilíková, 19. Lucia Košturiaková, 22. Lucia Košturiaková, 27. Adéla Polívková, 31. Nikola Hermannová, 33. Denisa Billá, 34. Michaela Šulanová, 44. Lucia Košturiaková, 46. Iveta Hyršlová, 48. Dominika Steinbachová, 53. Lucia Košturiaková, 58. Barbora Zabavská - 9. Michaela Mlejnková, 26. Michaela Mlejnková, 28. Daniela Tomanová; rozhodčí: Patrik Mik - Petr Szilvási; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Jana Christianová 25 - Marcela Štěpánová 39; po třetinách: 6:1, 5:2, 5:0;
60:02
Komentář trenéra hostů Lukáše Nesměráka: Roztrhl se nám tady koš s góly, které padaly oprávněně do naší sítě. Góly padaly po velkých chybách pramenících z nezkušenosti týmu. Mistr ČR nám ukázal, proč je mistr ČR, soupeř hrál výborně a poskytl nám hodně materiálu pro další zlepšování. Teď už vlastně můžeme potkat jen horší týmy. Rozhodujícím momentem utkání bylo prvních 60 minut, kdy byl soupeř efektivnější.
60:01
Komentář trenérky domácích Karolíny Šatalíkové: Od nás dneska koncentrovaný výkon a až na pár zaváhání jsme se hrou spokojeni.Soupeřkám děkujeme!
60:00
Střely ve 3. třetině: Ivanti Tigers - 18, FBC Liberec - 6
60:00
59:16
Tigers kontrolují zápas.
58:11
Ivanti drží míček a snaží se ještě zvýšit skore.
57:01
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Barbora Zabavská, asistoval Lucia Košturiaková (16:3).
56:31
Vyloučen hráč Klára Leierová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za držení.
56:31
Vyloučen hráč Adéla Dlouhá družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:07
Čapková střílí do rukou Štěpánové.
55:18
A už jsou Tigers zase nastěhované před brankou Liberce.
55:02
Liberec drží míček.
54:32
Vyloučen hráč Nikola Čermáková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
54:32
Liberec přerušil hru a Ivanti jde do klasické přesilovky.
54:22
Ivanti rozjíždějí v šesti střelecké peklo
53:21
A máme tu odložené vyloučení
52:54
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Michaela Šulanová (15:3).
52:11
Billá prověřila Štěpánovou táhlou střelou z výběhu.
50:35
Když už se LIberec dostane do šance, tak se jedná o individuální akci. Teď to zkusila Šamanina, Christianová měla trošku problém, ale vypadlý míček zalehla.
49:52
Ivanti Tigers téměř nepůjčuje Liberci míček.
48:03
Surá jen těsně minula branku.
47:22
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Dominika Steinbachová, asistoval Lucie Pilíková (14:3).
45:53
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Martina Čapková (13:3).
45:53
Hyršlová poslala míček beckhendem pod Štěpánovou.
43:42
43:42
Tigers získaly míček a blkeskově se přesunuly před libereckou branku, Košturiaková chytře vystřelila na clonu.
43:13
LIberec je u míčku a vymýšlí kombinaci na polovině Tigers, vybojovaly standartku.
42:01
Ivanti Tigers kombinuje na polovině Liberce a vytvořil si několik šancí.
40:01
Míček pro Ivanti a hned jdou do tlaku na soupeřky.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Ivanti Tigers - 16, FBC Liberec - 13
40:00
39:58
Mlejnková utekla a šla sama na Christianovou. Ta byla dobře vyjetá z branky a střelu pokryla.
38:46
Hned po oslabení se dostala Hyršlová do šance, obránkyně Liberce zblokovaly její střelu.
37:54
Liberec se snaží, ale Ivanti má obranu tentokrát pevnou.
36:33
Vyloučen hráč Iveta Hyršlová družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za sekání.
35:23
Steinbachová vystřelila do připravené Štěpánové.
34:25
Ivanti velmi aktivně napadá soupeřky a těm to dělá problémy.
33:49
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Michaela Šulanová, asistoval Lucia Košturiaková (11:3).
32:56
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Dominika Steinbachová (10:3).
32:56
Rychlá vyťukávačka a přesná střela Billé.
31:32
Liberec v šanci, na poslední chvíli zasáhla Machková.
30:38
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Dominika Kubišová (9:3).
30:21
Divišová poslala křižnou střílenou nahrávku na Kubišovou, střela těsně vedle.
29:00
Billá vybídla žabočkou dvakrát za sebou Steinbachovou ke vstřelení branky, ta netrefila skákavý míček ani jednou.
27:54
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Daniela Tomanová, asistoval Oxana Šamanina (8:3).
27:54
Rychlý protiútok a přesná kombinace, Tomanová se trefila k tyči.
26:48
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Adéla Polívková bez asistence (8:2).
26:48
Polívková trefila po nahrávce zpoza brany víko liberecké branky.
25:36
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Klára Leierová (7:2).
25:36
Liberec svojí přesilovku sehrál nádherně a kombinací rychlých přihrávek snižuje skore.
25:00
Vyloučen hráč Adéla Polívková družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za sekání.
24:36
Čapková mohla skorovat do prazdné branky, ale úžasná Štěpánová chytá.
22:52
Liberec se snaží dostávat do individuálních úniků, ale obránkyně Tigers stíhají vše pokrývat.
21:36
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Nikola Hermannová (7:1).
21:36
Rozvážná kombinace končí střelou od mantinelu. Košturiaková trefila horní růžek.
20:57
Hráčkám Tigers zatím přesilovka moc nejde, zatím vystřelily pouze jednou.
20:01
Liberec přišel pozdě na hrací plochu a Ivanti má možnost přesilové hry.
20:00
Vyloučen hráč Daniela Tomanová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Ivanti Tigers - 21, FBC Liberec - 9
20:00
19:00
Mlejnková poslala střílenou nahrávkku na Veidlovou, ta míček jen o kousíček nedoběhla.
18:52
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Iveta Hyršlová (6:1).
18:21
Ivanti točí míček rychlými přihrávkami, Zabavská netrefila při střele míček, ale pořád je Ivanti u míčku.
17:15
Mlejnková s Veidlovou se dostaly do přečíslení, Mlejnková trefila tyč.
16:40
Ivanti Tigers zamkly Liberec na jejich polovině.
15:36
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucie Pilíková, asistoval Dominika Steinbachová (5:1).
15:36
Série dorážek končí vstřelenou brankou nad ležící brankářku Štěpánovou.
14:45
Šamanina vystřelila přes obránkyni Tigers, Christianová bez problému chytá.
13:20
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Martina Čapková (4:1).
13:03
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucie Pilíková, asistoval Barbora Zabavská (3:1).
13:03
Zabavská poslala křižnou nahrávku na Pilíkovou a ta se k tyči nemýlila.
13:03
Další křižná nahrávka a tentokrát Kkošturiaková ve snadné pozici posílá Ivanti do tříbrankového vedení.
12:46
Surá měla další dvě šance obě byly zblokované.
10:30
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Dagmar Surá bez asistence (2:1).
10:30
Surá se znovu prosazuje z dorážky, ležící Štěpánová neměla šanci.
08:11
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Lucie Veidlová (1:1).
08:11
Pěkná kombinace LIberce, Veidlová nahrála od mantinelu na osu hřiště na úplně volnou Mlejnkovou, ta se trefila pod skákající Christianovou.
07:46
Série střel od Tigers, nejslibnější střela od Čapkové skončila za bránou.
07:00
Leierová napálila prudkou ránu od půlky, Veidlová dorážela, Christianová chytla.
06:10
Liberec se snažil rozehrát, ale bylo to velmi nepřesné.
04:39
04:39
Surá se dobře zorientovala před brankoou soupeřek a z otočky dorazila odražený míček.
04:09
Hyršlová a po ní Hanzlíková prověřily Štěpánovou.
03:33
Mlejnková utekla, shodila na stranu na Veidlovou a ta pálila k tyči. Christianová byla připravená.
02:31
Hermanová shodila míček k mantinelu na Surou, Střela byla zblokkována.
01:45
Mlejnková se rozeběhla a prošla mezi obránkyněmi Tigers, její prudká střela šla nad.
00:50
Leierová nahodila před branku, Christianová skákající máček kryla.
00:01
Úvodní buly pro Ivanti a hned jdou do tlaku.
00:00
Střela do tyčky hráč Michaela Mlejnková družstva Crazy girls FBC Liberec .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Petr Szilvási.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Marcela Štěpánová; hráči v poli: Klára Leierová, Adéla Dlouhá, Lucie Veidlová, Michaela Mlejnková, Simona Chodurová
00:00
Line-up domácích Ivanti TIGERS FK Jižní Město: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Dagmar Surá, Anna - Marie Divišová, Dominika Kubišová, Adéla Polívková, Nikola Hermannová
00:00
Vážení diváci, vítejte u on-line přenosu ze zápasu 2. kola Extraligy žen mezi Ivanti Tigers FK Jižní Město a Crazy girls FBC Liberec.