1:0
0:1
1:2
- : -
branky (asistence): 06:06 Michaela Mlejnková (Lucie Veidlová), 46:46 Michaela Mlejnková (Klára Leierová)
branky (asistence): 29:35 Lenka Faltusová (Karolína Vachušková), 51:56 Anna Válková (Adéla Kramperová), 56:48 Lenka Faltusová (Žaneta Reková)

Crazy girls FBC Liberec - Únětická 12° Tatran Střešovice 2:3
7. Michaela Mlejnková, 47. Michaela Mlejnková - 30. Lenka Faltusová, 52. Anna Válková, 57. Lenka Faltusová; rozhodčí: Barbora Beranová - Kristýna Šedová; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Marcela Štěpánová 27 - Eliška Drbalová 48; po třetinách: 1:0, 0:1, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostí, Miroslava Vybírala: "Po včerejším těžkém utkání jsme dnes nastoupili k dalšímu zápasu, ve kterým jsme potřebovali bodovat, což se nám v krásném prostředí podařilo a vezeme 3 cenné body do STŘEŠOVIC. Holky se po první třetině probudily a začaly hrát hru, jakou chceme hrát. Děkuji soupeři za pěkný zápas a skvělý zážitek. Mockrát děkuji holkám za dnešní výkon a děkuji našim věrným fanouškům za skvělou podporu na venkovním zápase!"
60:00
Nejlepší hráčkou z týmu Crazy girls FBC Liberec zvolena hráčka číslo 23 Marcela Štěpánová
60:00
Střely na branku ve třetí třetině, Crazy girls FBC Liberec: 22, Únětická 12° Tatran Střešovice: 9
60:00
Komentář trenéra domácích, Lukáše Nesměráka: "Dneska si asi spravedlnost asi vzala podzimní prázdniny. Někdy prostě člověk udělá co může a přesto se to nepodaří. V podstatě jsme si zahráli zápas proti Elišce Drbalové, která chytala fantasticky. Někdy mi přišlo, že ani Tatran nepotřebuje bránit. Když už jsme ji překonali, tak jsme nedokázali překonat ty červené věci, kterými je ohraničena síť a radost z gólu. Nevyhrát zápas s tolika šancemi a z toho tolika tutovkami bolí."
60:00
Nejlepší hráčkou z týmu Únětická 12° Tatran Střešovice zvolena hráčka číslo 91 Eliška Drbalová
60:00
Střely na branku celkem, Crazy girls FBC Liberec: 50, Únětická 12° Tatran Střešovice: 30
60:00
58:09
Timeout Únětická 12° Tatran Střešovice
58:09
Sporná situace se odehrála na polovině Tatranu, když liberecká hráčka obdržela úder holí do obličeje. Ani jedna rozhodčí tento zákrok neviděla.
57:33
Liberec jde do hry bez brankářky.
56:48
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Žaneta Reková (2:3).
56:48
Pražanky vyřešily přečíslení 2 na 1 s chladnou hlavou a ujímají se vedení.
55:54
Liberec prahne po vítězství a jde si tvrdě za svým cílem.
55:32
Timeout Crazy girls FBC Liberec
54:49
Liberec teď tlačí, je aktivnější a častěji se dostává do zakončení.
53:31
Liberecké hráčky nevyřešily přečíslení 3 na 1 nejlepším způsobem.
53:15
Hra začíná být opět nervózní.
51:56
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Anna Válková, asistoval Adéla Kramperová (2:2).
51:38
Liberec si stále drží těsné vedení i díky troše štěstí. Střela Tatranu jen těsně minula klec domácích.
50:39
Nádherný zásah si na své konto připisuje liberecká brankářka.
49:00
Pražská brankářka si skvělým zákrokem zlepšila náladu.
46:46
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Klára Leierová (2:1).
46:46
Další pohledná akce již rozvlnila síťku tatranské branky.
46:23
Oxana Šamanina ani na dvakrát nedokázala proměnit tutovku. Poprvé pomohlo Tatranu štěstí v podobě břevna a hned poté se blýskla krásným zákrokem brankářka Tatranu.
45:36
Do hry začínají s blížícím se koncem zasahovat emoce hráček i trenérů.
44:52
Na hrací ploše se v tuto chvíli nic závažného neděje. Hráčky obou družstev se snaží kombinovat,
42:35
Oba týmy nyní hrají velmi opatrně a bez chyb. Atraktivitě zápasu to bohužel nepřispívá.
41:04
Do třetí periody vstoupily aktivněji hráčky Tatranu.
40:00
Střela do tyčky hráč Martina Dostalíková družstva Crazy girls FBC Liberec .
40:00
Střela do tyčky hráč Nikol Pekárková družstva Crazy girls FBC Liberec .
40:00
40:00
Střely na branku v první třetině, Crazy girls FBC Liberec: 11, Únětická 12° Tatran Střešovice: 12
40:00
39:06
V závěru druhého dějství se hraje zejména v neutrálním pásmu.
38:20
Dalším důležitým zásahem se blýskla brankářka Liberce.
37:48
Tatran se již 2 minuty drží v útočném pásmu.
36:09
Tatran má v tuto chvíli navrch
35:24
Nepříjemný střet odnesla brankářka Tatranu, což si žádalo ošetření zdravotníka.
33:02
Břevno teď zachránilo Liberec v oslabení a stav je tak stále nerozhodný.
32:21
Vyloučen hráč Nikol Pekárková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:33
Liberecké svěřenkyně chtěly svižně odpovědět, ale jejich pokus ztroskotal na dobře postavené brance a halou se rozeznělo cinknutí tyčky.
29:35
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Karolína Vachušková (1:1).
29:35
Lenka Faltusová vymetla úplně všechny pavučiny z levého horního rohu liberecké svatyně.
28:42
Nikol Pekárková se dokázala perfektně uvolnit na střed hřiště. Škoda nepřesné mušky.
25:59
Obrovská šance v situaci 2 na 1 neskončila brankou.
24:53
Liberecká útočnice se ocitla ve velké šanci, ale nepodařilo se jí efektivně zakončit.
23:52
Nyní je na hřišti k vidění spousta nepřesností v rozehrávce obou týmů.
22:20
Druhá část prozatím nabízí o trochu lepší tempo hry, ale stále se téměř všechny hráčky jeví nervózním dojmem.
20:35
První střelu druhé třetiny lapila brankářka Tatranu do své ruky.
20:00
Střela do tyčky hráč Michaela Mlejnková družstva Crazy girls FBC Liberec .
20:00
20:00
20:00
18:50
Tvrdou střelu z poloviny hřiště nemusela brankářka Tatranu likvidovat.
17:29
Žádný z týmů se nedokáže udržet v útočném pásmu delší dobu. Hra se spíše přelévá ze strany na stranu.
15:22
Liberecké bojovnice začínají mít navrch. Tatran však nyní zahrozil z protiútoku, ale brankářka Liberce vychytala střelu i dorážku.
14:35
Dobrá kombinace domácích florbalistek neskončila brankou.
13:42
Hra nabírá na tempu.
12:51
Důležitý zákrok předvedla brankářka domácích a stav se díky jejímu postřehu nemění.
10:36
V tuto chvíli je hra přesouvá ze strany na stranu.
08:40
Liberecké hráčky se zhruba na minutu dostaly pod tatranský zámek u vlastní branky, ale žádná vyložená šance z tlaku pražanek nevyplynula.
06:06
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Lucie Veidlová (1:0).
06:06
V jednoduchosti je krása! Nádhernou kombinaci na jeden dotek zakončila Míša Mlejnková umístěnou střelou.
04:40
Hra je zatím velmi vyrovnaná. Děvčata obou družstev se jeví opatrně a mnoho střel jsme zatím neviděli.
02:43
V úvodu utkání se do nebezpečné šance dostaly hráčky domácího týmu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Kristýna Šedová.
00:00
00:00
Line-up hostů Únětická 12° Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Lucie Chaloupková, Anna Válková, Adéla Kramperová, Žaneta Reková, Lenka Morová
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Marcela Štěpánová; hráči v poli: Klára Leierová, Adéla Dlouhá, Lucie Veidlová, Michaela Mlejnková, Markéta Rumlová