2:1
4:2
3:1
- : -
branky (asistence): 02:23 Václav Fučík (Petr Poduška), 15:10 Jaromír Lisa (Petr Poduška), 26:57 Marek Švrkala (Luděk Charouzek), 33:59 Jaromír Lisa (Petr Poduška), 35:50 Jan Knězů, 38:53 Jaromír Lisa (Petr Poduška), 55:47 Viktor Vlach (Luděk Charouzek), 57:28 Luděk Charouzek (Václav Fučík), 59:16 Petr Poduška
branky (asistence): 14:13 Vojtěch Teslík, 21:24 Ondřej Blažek (Jan Louvar), 24:51 Alois Burian (Jan Louvar), 48:08 Tomáš Richtr (Václav Linhart)

Spartak Pelhřimov - Kanonýři Kladno 9:4
3. Václav Fučík, 16. Jaromír Lisa, 27. Marek Švrkala, 34. Jaromír Lisa, 36. Jan Knězů, 39. Jaromír Lisa, 56. Viktor Vlach, 58. Luděk Charouzek, 60. Petr Poduška - 15. Vojtěch Teslík, 22. Ondřej Blažek, 25. Alois Burian, 49. Tomáš Richtr; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 7:5; využití: 4:2; diváků: 160; zásahy brankářů: Zbyněk Venkrbec 18 - Max Minev 25, Michal Šárka 2; po třetinách: 2:1, 4:2, 3:1;
60:00
Střely ve třetí třetině 7:8, celkově 28:22
60:00
Vyjádření trenéra hostí Dušana Přívary: "Gratulujeme soupeři ke 3 bodům. Zápas nás stály oslabení a naše nedisciplinovanost. Pokusíme se náš projev do dalšího zápasu rapidně zlepšit a mladí hráči si musí uvědomit, že to je i o potu a krvi.
60:00
Vyjádření domácího trenéra Jana Knězů st.: "Divácky atraktivní duel s vysokou bojovností našich hráčů, kdy jsme zodpovědně dokázali bránit chvilkami aktivnější hosty a dokázali jsme trestat naše protiútoky brankou. V parádní atmosféře jsme v poslední třetině dokázali kontrolovat výsledek a dovést utkání do vítězného konce. Děkuji divákům za fantastickou atmosféru. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:59
A zápas je u konce a Spartak bere 3 body za výhru proti favorizovanému Kladnu
59:16
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška bez asistence (9:4).
59:16
Kladno v přesilovce zkouší hrát bez gólmana a kapitán Poduška trestá a dává 9.gól domácích!! Dnes se bude slavit do rána
57:43
Vyloučen hráč Marek Švrkala družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
57:28
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Luděk Charouzek, asistoval Václav Fučík (8:4).
55:47
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Viktor Vlach, asistoval Luděk Charouzek (7:4).
55:47
A nadějná hvězda Vlach už vytáhl svůj um a střílí svůj premiérový gól v 1. Lize! Gratuluje
54:27
Hendrych v oslabení drží míček v útočném pásmu a dva hráči z Kladna nevědí jak mu míček sebrat
53:31
Vyloučen hráč Luděk Charouzek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nesportovní chování.
53:31
Luděk bojoval a dobojoval. Jde si oddychnout na 2 minuty
53:14
Charouzek jako nejstarší hráč na hřišti bojuje jako tygr
52:08
A na hřišti se ukazuje benjamínek Viktor Vlach. Ukáže nám mladá naděje pelhřimovského florbalu něco z jeho umu?
50:37
Kladno se po gólu probouzí a ukazuje domácím, že výhra ještě není jejich. Přehlídka pěkných přihrávek a pokud je střela tak se předvede Venkrbec...
49:30
Brotchánek jako správný fotbalista odchází s bolestivými grimasy na střídačku a nechá si aplikovat kouzelný sprej na stehno
48:08
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Richtr, asistoval Václav Linhart (6:4).
48:08
I přes tvrdé makání domácího týmu se podařilo Kladnu snížit skóre, když po crossu Richter uklízí míček do prázdné. Venkrbec bez šance
47:06
Chybu obrany zachraňuje Venkrbec. Dneska domácí tým maká a nejde říct o žádným hráči, že pro výhru nedělá vše.
45:45
Zápas se přiostřuje a rozhodčí musí uklidňovat hráče na domácí lavici
43:30
Knězů pěkně brání a nepouští zadní trojici ke střele
42:37
Vyloučen hráč Tomáš Kocián družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
42:37
Ani třetí třetina nebude bez vyloučení. Domácí Kocián se jde uklidnit na trestnou
40:23
Kladno hned šel do proti útoku, ale střela končí v autu
40:20
Lisa v další šanci, když dostává cross a mířil míček do prázdné. Ale Minev stíhá nastavit nohu a zastavuje pěkným zákrokem míček
40:00
40:00
Střely na bránu 12:7
40:00
Spartak ukazuje, že umí hrát proti nejlepším týmům v 1. lize a zaslouženě vede 6:3. Na ex superligového soupeře se přišlo podívat krásných 160 diváků. Kdo přišel tak může vidět hodně aktivní a útočný florbal z obou stran, 2 nájezdy a 9 vyloučeních.
40:00
38:53
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Petr Poduška (6:3).
38:53
A Lisa opět trefuje stejnou šibenici a při svém prvním domácím zápase kompletuje Hat-trick
37:05
Vyloučen hráč Jan Balvín družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vražení zády.
37:05
Charouzek se ocitá v bolestech na zemi, ale naštěstí se zvedá sám a zdravotník není potřeba. Hráč z Kladna si jde odpočinout
36:50
Domácí motají Kladno, které neví kde stojí
36:30
Kladno, které přijelo v roli favorita tak neunáší skóre a přitvrzují hru, která je ovšem hodně nečistá
35:50
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů bez asistence (5:3).
34:50
Vyloučen hráč Ondřej Richtr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vražení zády.
33:59
33:03
Trestné střílení družstva Spartak Pelhřimov neproměnil Jaromír Lisa.
33:03
Vyloučen hráč Vít Bednář družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
30:44
Rozhodčí dramatizují zápas, když posílají dalšího domácího hráče na trestnou
29:52
Vyloučen hráč Ladislav Běhounek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za držení.
26:57
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Marek Švrkala, asistoval Luděk Charouzek (3:3).
25:30
Venkrbec potrénoval bližší tyčku a po dvou šancích nedovolil navýšit Kladnu náskok
24:51
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Alois Burian, asistoval Jan Louvar (2:3).
23:32
Vyloučen hráč Viktor Vlach družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za špatné střídání.
23:32
Na Kladnu jdou vidět zkušenosti ze superligy, když udrželi výhodu okolo minuty a Spartak nedokázal sebrat míček
22:58
Dneska rozhodčí posílají hráče na odpočinek každou chvíli. Kladno opět má výhodu, kvůli špatnému střídání.
21:24
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Jan Louvar (2:2).
18:17
Vyloučen hráč Luděk Charouzek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování hokejky.
18:17
Charouzek si jde opět odpočinout
17:57
Kladno opět uzamklo domácí na své polovině .
15:10
15:10
Navrátilec Míra Lisů posouvá pozemní střelou k tyčce od "modré" do vedení.
15:10
14:13
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Teslík bez asistence (1:1).
14:13
Kladno využívá přesilovku přesilovku a i kladenská 27čka se prosazuje, když vymetá Venkrbcovi pavouky
13:37
Vyloučen hráč Luděk Charouzek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za držení.